Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Swann Morton

Jednym z podstawowych narzędzi stosowanych we wszelkiego typu chirurgii jest skalpel. Nie inaczej jest w stomatologii, gdzie leczenie szeregu schorzeń, a także np. ekstrakcja niektórych zębów, często wymaga bardziej zaawansowanych czynności. Od jego jakości w oczywisty sposób zależy łatwość dokonywania wszelkich zabiegów, a także związane z tym ryzyko. Jednym z producentów, który zdecydowanie wysunął się na prowadzenie na tym rynku, jest firma Swann Morton, istniejąca na rynku już od 1032 roku. Gdy trzy lata później wygasł uniemożliwiający to patent, oferta firmy została poszerzona i obok żyletek pojawiły się w niej skalpele. Produkowane przez firmę Swann Morton ostrza cechują się bardzo wysoką jakością, toteż od wielu lat jest ona jednym z czołowych dostawców tego typu asortymentu w wielu krajach świata. Sięgnąć po niego mogą także Klienci sklepu HelloDent. Zapraszamy do składania zamówień.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

SWANN MORTON Skalpel chirurgiczny nr D/15 SABRE 10szt.

SWANN MORTON Skalpel chirurgiczny nr D/15 SABRE 10szt.
SWANN MORTON Skalpel chirurgiczny nr D/15 SABRE 10szt.

SWANN MORTON Skalpel chirurgiczny nr D/15 SABRE 10szt.

Ostrza chirurgiczne Swann-Morton - 100szt

Ostrza chirurgiczne Swann-Morton - 100szt

Każdy skalpel Swann Morton to gwarancja najwyższej jakości. Zaopatrzysz się w nie w sklepie HelloDent

Tajemnica sukcesu tego producenta leży m.in. w ciągłym udoskonalaniu produkcji. Np. w latach 60-tych zastosowano promieniowanie gamma do sterylizacji wyrobów, co było wówczas nowością na świecie i jednym z pierwszych przypadków komercyjnego użycia tej technologii. Rozwój firmy w ciągu kolejnych dekad pozwolił na dalsze zwiększanie produkcji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu jakości. Każdy wyprodukowany przez Swann Morton skalpel przedstawia taką samą znakomitą dokładność wykonania. Z ostrzy tych, których miliony rozsyłane są do ponad stu krajów, każdego dnia korzystają niezliczone rzesze lekarzy i innych pracowników ochrony zdrowia.

Pośród nich znajdziemy licznych stomatologów, których praca wymaga zapewnienia doskonałej precyzji. Z myślą o nich, a także dbających o stan swojego uzębienia pacjentach, powstał sklep HelloDent, w którego asortymencie znalazło się wszystko, co jest niezbędne do zachowania zębów w dobrym stanie, a także leczenia najróżniejszych schorzeń. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest produkowany przez Swann Morton skalpel, czy jakikolwiek inny element wyposażenia gabinetu, za każdym razem dokładamy starań, by zamówienie zrealizowane zostało możliwie szybko. W naszej ofercie znaleźć można wyroby najwyższej klasy, podnoszące komfort, bezpieczeństwo i skuteczność dokonywanych zabiegów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium