TRANSLATOR
 
Producenci
Promocje
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm
45,00 zł 39,90 zł
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm, czarna 000
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm, czarna 000
54,00 zł 47,90 zł
szt.
ENDOSTAR ENDObox - pojemnik z zestawem pilników (28 szt.)
ENDOSTAR ENDObox - pojemnik z zestawem pilników (28 szt.)
680,00 zł 380,00 zł
szt.
Ręczniki papierowe Katrin Classic 20 szt.
Ręczniki papierowe Katrin Classic 20 szt.
99,00 zł 77,00 zł
szt.

Zarówno leczenie zębów, jak i stosowanie implantów wiąże się niekiedy ze zmaganiem się ze nadzwyczaj wymagającymi zadaniami, w których trzeba zachować szczególną precyzję. Do gabinetów stomatologicznych od wielu lat trafia więc coraz więcej nowoczesnego wyposażenia technicznego, znacznie podnoszącego możliwości lekarzy. Jednym z nich fizjodyspenser stanowiący nieodzowne narzędzie pomocne podczas wykonywania zabiegów implantologicznych. Dzięki niemu możliwe jest skuteczna praca na tkance twardej, przygotowywanie podłoży pod implanty i ich umieszczanie. HelloDent włącza do swojej oferty wyłącznie najlepsze wyroby uznanych producentów, od których można oczekiwać bezproblemowego użytkowania. Każdy fizjodyspenser, jaki proponujemy naszym Klientom jest tego dowodem i stanowi znakomitą pomoc pozwalając osiągać najwyższy poziom wykonywanych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Modernizacja wyposażenia technicznego to wzrost możliwości gabinetu. Sięgnij po wysokiej klasy fizjodyspenser

Producenci narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w stomatologii nie ustają w zmaganiach o osiągnięcie jak najlepszych parametrów technicznych i wygody obsługi. Łatwo się o tym przekonać przeglądając ofertę przygotowaną przez sklep HelloDent z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej nawet wymagających odbiorców, dążących do zapewnienia swoim pacjentom najwyższej jakości usług. Zarówno fizjodyspenser NSK, jak i fizjodyspenser W&H są to urządzenia będące rezultatem pracy znakomitych fachowców odpowiadające potrzebom, jakie występują w pracy stosujących je lekarzy.

Obecnie dostępne urządzenia tego typu zapewniają wielką łatwość kontroli pracy za sprawą wygodnego wyświetlacza, a także dobrze przemyślanego sterownika nożnego. Duże znaczenie ma łatwość sterylizacji elementów fizjodyspensera, o co także zadbali producenci sprzętu, jaki proponujemy naszym Klientom. Istotnym atutem przygotowanej przez nas oferty jest także nader atrakcyjna jak na doskonały fizjodyspenser cena, która czyni taki zakup, a więc związane z nim podniesienie możliwości gabinetu, znacznie łatwiejszym.

Bazujące na najlepszych rozwiązaniach technicznych niezawodne, łatwe w obsłudze urządzenie, doskonale radzące sobie z pracą w twardej tkance, to zawsze inwestycja warta poniesienia związanych z nią kosztów. Zapraszamy do składania zamówień.

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl