Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Amalgamaty

Wypełnianie ubytków zębów, czy to powstałych na skutek uszkodzeń mechanicznych, czy też w rezultacie rozwoju próchnicy, to jedno z najczęstszych zadań, jakie wykonują w swojej codziennej pracy stomatolodzy. Aby uzyskiwane efekty w pełni zadowalały pacjentów i charakteryzowały się wieloletnią trwałością, konieczne jest stosowanie odpowiedniego rodzaju wypełnienia. Amalgamat dentystyczny od wielu lat stanowi bardzo szeroko stosowane rozwiązanie, zwłaszcza, że jego cena jest nader atrakcyjna. To jest główna przyczyna, dla której nadal cieszy się on popularnością, choć dostępne są dziś i inne propozycje. Sklep HelloDent zaprasza do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej dla naszych Klientów oferty i składania zamówień.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
Amalgamat Permite C nr 2 - 50szt. Amalgamat Permite C nr 2 - 50szt.
Permite C nr2 (600 mg) jest amalgamatem wysoko srebrowym, nie zawierającym fazy Gamma-2. Cechuje go bardzo wysoka wytrzymałość, łatwość zakładania i polerowania.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SDI
Cena:
352,00 zł
szt.
zobacz więcej
Amalgamat Permite C nr 1 - 50szt Amalgamat Permite C nr 1 - 50szt
Permite C nr1 (400 mg) jest amalgamatem wysoko srebrowym, nie zawierającym fazy Gamma-2. Cechuje go bardzo wysoka wytrzymałość, łatwość zakładania i polerowania.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SDI
Cena:
278,00 zł
szt.
zobacz więcej
Amalgamat GS-80 nr 1 SDI - 50szt. Amalgamat GS-80 nr 1 SDI - 50szt.
Ekonomiczny stop mieszany nieposiadający fazy gamma 2
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SDI
Cena:
149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Amalgamat GS-80 nr 2 SDI - 50szt. Amalgamat GS-80 nr 2 SDI - 50szt.
Ekonomiczny stop mieszany nieposiadający fazy gamma 2
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SDI
Cena:
155,00 zł
szt.
zobacz więcej
Amalgamat Appilloy nr 2. - 50szt. Amalgamat Appilloy nr 2. - 50szt.
Kapsułki amalgamatu Appilloy 2 zawierają ściśle odmierzone ilości stopu dentystycznego i rtęci niezbędne do przygotowania amalgamatu. Nie zawierają fazy gamma ani cynku.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AT&M
Cena:
115,00 zł
Amalgamat Appilloy nr 1. - 50szt. Amalgamat Appilloy nr 1. - 50szt.
Kapsułki zawierają ściśle odmierzone ilości stopu dentystycznego i rtęci potrzebne do sporządzenia amalgamatu. Nie zawierają fazy gamma ani cynku.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AT&M
Cena:
89,00 zł

Amalgamat dentystyczny pozwala na wykonanie plomby o bardzo wysokiej twardości i wieloletniej trwałości

Technologia produkcji tego typu wyrobów, choć wykorzystywane są od bardzo dawna, nie zatrzymała się w miejscu. Dziś mamy więc do dyspozycji amalgamat stomatologiczny pozbawiony fazy gamma-2, a więc nieniosący ze sobą ryzyka uwalniania rtęci.

Jedna z najważniejszych rzeczy, której oczekują korzystający z usług stomatologów pacjenci, to trwałość wypełnienia. Pełna swoboda korzystania ze swojego uzębienia, tak jak z pozbawionego poddawanych naprawom ubytków, będzie możliwa, jeśli pozwolą na to właściwości zastosowanego wyrobu. Amalgamat stomatologiczny nie ma sobie równych pod względem twardości – jest ona wyższa także od tej, którą charakteryzuje się szkliwo. Ryzyko, że kiedykolwiek zostanie on uszkodzony, jest więc zminimalizowane dużo bardziej, niż w przypadku innych rozwiązań. Dlatego też zastosowane u pacjenta wypełnienie tego typu z powodzeniem spełnia swoją rolę nawet przez kolejne dziesięciolecia.

Dzięki temu, że amalgamat podczas twardnienia ulega rozszerzaniu, bardzo dobrze i szczelnie wypełnia przestrzeń, do której zostanie wprowadzony, co oddala ryzyko wystąpienia wtórnej próchnicy, a więc także przyczynia się do wysokiej trwałości efektów pracy stomatologa, która w dodatki nie nastręcza trudności.

Sklep stomatologiczny HelloDent przygotował ofertę obejmującą szereg wyrobów. To, a także atrakcyjna jak na doskonały amalgamat cena oraz wysoki poziom obsługi Klienta czyni z nas doskonałego dostawcę pozwalającego utrzymać gotowość do pracy każdego gabinetu.

Wykorzystywanie wysokiej klasy sprzętu i narzędzi, a także odpowiednich materiałów, zapewniających trwały rezultat zabiegów pozwala spełnić oczekiwania pacjentów i zapewnić sobie sukces na rynku. Sklep HelloDent oferujący zaopatrzenie w bardzo szeroki wachlarz produktów niezbędnych do skutecznego leczenia uzębienia stanowi znakomite wsparcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium