Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Serwety operacyjne - obłożenia

Jednym z koniecznych warunków, które muszą zostać spełnione, aby dokonywany zabieg był w pełni bezpieczny, jest ochrona przed zakażeniami. Realizuje się ją poprzez przestrzeganie szeregu procedur i stosowanie odpowiedniego wyposażenia. Akcesorium szeroko wykorzystywanym w najróżniejszych placówkach ochrony zdrowia jest serweta operacyjna wykonana w sposób, który czyni z niej skuteczną barierę niepozwalającą na przenikanie mikroorganizmów i przeciekanie płynów. Bywa ona nader przydatna także w stomatologii, gdzie wykonuje się szereg mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów, zwłaszcza w obszarze chirurgii-stomatologicznej. Proponowana przez sklep HelloDent serweta operacyjna dostępna jest w wielu rozmiarach, co pozwala na dobranie takich wyrobów, jakie najdoskonalej odpowiadać będą potrzebom związanym z konkretnymi czynnościami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

Dobrej jakości serweta operacyjna należy do nieodzownego wyposażenia wielu placówek medycznych

To, czy serweta operacyjna będzie mogła skutecznie pełnić wszystkie swoje funkcje, zależy zarówno od sposobu jej wykonania, jak i dostarczania. Oferowane przez sklep HelloDent wyroby, w których warstwa celulozy jest dodatkowo chroniona folią, znakomicie odpowiadają potrzebom wynikającym z ich zastosowania, a ich bezpieczne opakowania posiadają niezbędne oznaczenia. Są to doskonałe wyroby łączące wysoką jakość z bardzo korzystną ceną. Ich odpowiedni zapas powinien być zapewniony we wszystkich miejscach, w których wykonuje się zabiegi inwazyjne, którym towarzyszy otwieranie powłok ciała czy rozcinanie innych tkanek, a więc i możliwość kontaktu z jakimikolwiek płynami i przedostawania się mikroorganizmów. Jest to więc akcesorium potrzebne także w gabinecie stomatologicznym, gdzie pozwala zatrzymać wszystkie uwalniane podczas różnych związanych z leczeniem uzębienia czynności substancje.

Złożenie zamówienia w sklepie HelloDent to pewność, ze zostanie ono zrealizowane na najwyższym poziomie i w krótkim czasie. Wnikliwie poznaliśmy potrzeby, jakie towarzyszą pracy stomatologów i stworzyliśmy ofertę, która najdoskonalej wychodzi im naprzeciw, pozwalając w miarę potrzeb rozszerzać wyposażenie gabinetu o wysokiej klasy wyroby, a także uzupełniać podstawowe akcesoria i materiały. Każde zamówienie realizujemy z równym zaangażowaniem. Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium