Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Rękawice chirurgiczne

Podczas wykonywania wszelkich zabiegów, zwłaszcza takich, w których lekarz bądź inna uczestnicząca w nich osoba będzie miał do czynienia z płynami ustrojowymi pacjenta, koniecznym warunkiem jego bezpieczeństwa jest ochrona rąk, do czego służą rękawiczki chirurgiczne. To niepozorny produkt o ogromnym znaczeniu, skutecznie zabezpieczający go przed różnego typu wirusami, bakteriami i patogenami i innymi szkodliwymi czynnikami. Rękawice chirurgiczne powinny więc obowiązkowo znajdować się także na wyposażeniu gabinetu stomatologicznego. Oferta sklepu HelloDent obejmuje szereg doskonałych wyrobów, spośród których każdy z odbiorców bez trudu wybierze takie, jakie najlepiej odpowiadają potrzebom związanym z wykonywaną przez niego pracą i pozwolą zachować jej wygodę i bezpieczeństwo. Również pacjenta, za co odpowiadają rękawiczki chirurgiczne sterylne. W dodatku cena każdego z nich jest nader atrakcyjna.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane

Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane
Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane

Do jednorazowego użytku - lateksowe - pudrowane - jałowe

Rękawice chirurgiczne bezpudrowe

Rękawice chirurgiczne bezpudrowe
Rękawice chirurgiczne bezpudrowe

Do jednorazowego użytku - lateksowe - bezpudrowe - jałowe

Rękawice chirurgiczne to jedno z podstawowych akcesoriów ochronnych, które powinno znaleźć się w każdej placówce medycznej

Pełna ochrona przed ryzykiem zakażenia to nie jedyna rzecz, jaką powinny zapewniać rękawiczki chirurgiczne. Nie mniej istotna jest wygoda użytkowania pozwalająca na pewny chwyt narzędzi i innych obiektów. Dlatego tak ważny jest właściwy dobór rozmiaru. Za małe zdecydowanie obniżają sprawność manualną, poprzez ucisk przyspieszają zmęczenie, podnoszą potliwość i podrażniają. Zbyt duże z kolei sprawiają, że spada precyzja pracy, a rośnie groźba dostania się do nich zanieczyszczeń. W każdym gabinecie, gdzie są one niezbędne, zawsze powinien więc znajdować się odpowiednio obszerny zapas, który pozwoli wszystkim użytkownikom dobrać odpowiednie.

Bardzo dużo zależy też oczywiście od sposobu, w jaki rękawice chirurgiczne są wykonane. W sklepie HelloDent można znaleźć m.in. takie, w których zastosowano poprawiające pewność chwytu chropowate końcówki palców bądź makroteksturę na powierzchni. A atrakcyjna jak na doskonałe rękawiczki chirurgiczne cena to zaleta wszystkich naszych propozycji. Zarówno rękawiczki chirurgiczne sterylne, jak i niesterylne, stanowiące podstawowy środek zabezpieczający ręce w wielu różnych czynnościach to odpowiedź na różnorodne potrzeby gabinetów stomatologicznych, a także wielu innych placówek świadczących usługi z zakresu ochrony zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium