Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Fluoryzacja

Filtry

Wyczyść filtry
GC MI VARNISH 50 x 0,40ml GC MI VARNISH 50 x 0,40ml
MI Varnish leczy nadwrażliwość zębów i zapewnia zwiększoną długotrwałą ochronę bardziej komfortowo i skutecznie niż kiedykolwiek wcześniej. MI Varnish zawiera wysoką dawkę fluoru ze wzmacniającym efektem jonów wapnia i fosforu dzięki opatentowanej technologii Recaldent ™.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
350,00 zł
zobacz więcej
MIRAFLUOR-tray - łyżki do fluoryzacji 50szt. MIRAFLUOR-tray - łyżki do fluoryzacji 50szt.
Łyżki do aplikacji żelu, składane podwójne. 3 rozmiary do wyboru.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
125,00 zł
zobacz więcej
Mirafluorid 0,15% F - emulsja do fluoryzacji 5 ml + 20 pędzelków Mirafluorid 0,15% F - emulsja do fluoryzacji 5 ml + 20 pędzelków
Emulsja do fluoryzacji w profilaktyce kontaktowej z zawartością 0,15% fluoru i aplikacji przy występującej nadwrażliwości, nakładana metodą pędzelkową.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
110,00 zł
Pianka do fluoryzacji Flairesse DMG 125g Pianka do fluoryzacji Flairesse DMG 125g
Specjalistyczna pianka do fluoryzacji, której zadaniem jest wzmocnienie zębów po profesjonalnym czyszczeniu w gabinecie stomatologicznym - tworzy na powierzchni zębów warstwę ochronną, która hamuje proces demineralizacji i zwiększa odporność szkliwa na szkodliwe działanie kwasów. Pianka posiada wysoką zawartość fluoru w swoim składzie - 12 300 ppm. Pianka dostępna jest w trzech smakach: miętowym, melonowym oraz truskawkowym.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DMG
Cena:
229,00 zł
zobacz więcej
LUNOS Żel do fluoryzacji LUNOS Żel do fluoryzacji
Żel do intensywnej profilaktyki przeciwpróchniczej z użyciem fluorku sodu. Szczególnie dobrze nadaje się do zastosowania po profesjonalnym oczyszczeniu zębów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Clinpro White Varnish - 0,5ml Clinpro White Varnish - 0,5ml
Lakier z fluorem, przeznaczony do aplikacji na powierzchnię szkliwa i zębiny. Stanowi źródło precyzyjnie i długo uwalnianego fluoru i wapnia. Specjalna zastrzeżona formuła zawiera fluor, wapń i fosforany - składniki naturalnie występujące w ślinie. Jest odporny na działanie wilgoci.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: 3M ESPE
Cena:
10,00 zł
szt.
zobacz więcej
GC MI VARNISH 1 x 0,5ml - mięta GC MI VARNISH 1 x 0,5ml - mięta
GC MI VARNISH 1 x 0,5ml - mięta     MI Varnish leczy nadwrażliwość zębów i zapewnia zwiększoną długotrwałą ochronę bardziej komfortowo i skutecznie niż kiedykolwiek wcześniej. MI Varnish zawiera wysoką dawkę fluoru ze wzmacniającym efektem jonów wapnia i fosforu dzięki opatentowanej technologii Recaldent ™.     Zalety produktu: MI Varnish penetruje kanaliki zębinowe i uszczelnia je przynosząc ulgę w nadwrażliwości zębów  wysokie początkowe uwalnianie fluoru zmniejsza wrażliwość i wzmacnia szkliwo prosta aplikacja nie wymaga żadnej preparacji ani higienizacji przyjemna, szybka procedura trwająca zaledwie kilka minut szybko przylega i utrzymuje się na pędzelku i dobrze rozprowadza się w trudno dostępnych miejscach pokrywa wszystkie powierzchnie zębów równomiernie i skutecznie MI Varnish wiąże przy kontakcie z wodą lub śliną, nie zbryla się i nie ulega koagulacji przyjemna kremowa konsystencja, komfortowa grubość powłoki, nawet przy nałożeniu wielu warstw przyjemny smak  nie zmienia koloru po nałożeniu na ząb   Lakiery fluorowe mogą zapobiec nadwrażliwości w różnych sytuacjach klinicznych: obszary przyszyjkowe po mechanicznym profesjonalnym oczyszczaniu zębów starcie powierzchni żującej hipomineralizacja trzonowcowo-siekaczowa (MIH)     Opakowanie zawiera: 1 ampułka 0,5ml mięta
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
12,50 zł
szt.
zobacz więcej
GC MI VARNISH 1 x 0,5ml - truskawka GC MI VARNISH 1 x 0,5ml - truskawka
  GC MI VARNISH 1 x 0,5ml - truskawka     MI Varnish leczy nadwrażliwość zębów i zapewnia zwiększoną długotrwałą ochronę bardziej komfortowo i skutecznie niż kiedykolwiek wcześniej. MI Varnish zawiera wysoką dawkę fluoru ze wzmacniającym efektem jonów wapnia i fosforu dzięki opatentowanej technologii Recaldent ™.       Zalety produktu: MI Varnish penetruje kanaliki zębinowe i uszczelnia je przynosząc ulgę w nadwrażliwości zębów  wysokie początkowe uwalnianie fluoru zmniejsza wrażliwość i wzmacnia szkliwo prosta aplikacja nie wymaga żadnej preparacji ani higienizacji przyjemna, szybka procedura trwająca zaledwie kilka minut szybko przylega i utrzymuje się na pędzelku i dobrze rozprowadza się w trudno dostępnych miejscach pokrywa wszystkie powierzchnie zębów równomiernie i skutecznie MI Varnish wiąże przy kontakcie z wodą lub śliną, nie zbryla się i nie ulega koagulacji przyjemna kremowa konsystencja, komfortowa grubość powłoki, nawet przy nałożeniu wielu warstw przyjemny smak  nie zmienia koloru po nałożeniu na ząb   Lakiery fluorowe mogą zapobiec nadwrażliwości w różnych sytuacjach klinicznych: obszary przyszyjkowe po mechanicznym profesjonalnym oczyszczaniu zębów starcie powierzchni żującej hipomineralizacja trzonowcowo-siekaczowa (MIH)     Opakowanie zawiera:  1 ampułka 0,5ml truskawka    
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
12,50 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżki do fluoryzacji Dentaline 100szt Łyżki do fluoryzacji Dentaline 100szt
Jednorazowe łyżki do fluoryzacji niebieskie L, żółte M
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: FALCON
Cena:
75,00 zł
zobacz więcej
Fluorodose lakier fluorujący 1szt Fluorodose lakier fluorujący 1szt
Lakier do fluoryzacji zębów zawierający 5% fluorku sodu - różne smaki
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CENTRIX
Cena:
3,60 zł
zobacz więcej
Fluormex Żel 50g Fluormex Żel 50g
Produkt leczniczy do kontaktowej fluoryzacji zębów
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CHEMA
Cena:
18,00 zł
Szczoteczka jednorazowa do fluoryzacji Szczoteczka jednorazowa do fluoryzacji
Zalety  szczoteczki: Kapsułka zabezpieczająca: zapewnia odpowiednią ochronę do czasu użycia produktu. Elastyczne włosie szczoteczki ułatwia mycie zębów, nie podrażnia dziąseł. Ergonomiczny kształt rączki pozwala na wygodę użytkowania. Niewielkie gabaryty produktu ułatwiają jego transport oraz przechowywanie. Szczoteczka w 100% nadaje się do recyklingu, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska.   ZASADY SZCZOTKOWANIA STOSOWANE W SZKOLE POD NADZOREM PIELĘGNIARKI:   Trzymając szczoteczkę w jednej ręce, należy chwycić kapsułkę umieszczoną na główce szczoteczki palcami drugiej ręki i oderwać ją, aby odkryć włosie. Na szczoteczkę nałożyć około 1 cm żelu i rozpocząć szczotkowanie przez 2-3 min.   Szczotkować według określonego schematu, np. od ostatnich zębów trzonowych w kierunku zębów przednich po obu stronach w szczęce i żuchwie. Szczotkować wszystkie powierzchnie zębowe (policzkowe, podniebienne, językowe i na końcu - żujące). Nie płukać ust oraz nie przyjmować pokarmów ani płynów przez około 30 min po zabiegu.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: POZOSTALI
Cena:
0,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium