Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Dezynfekcja powierzchni

Filtry

Wyczyść filtry
DURR FD 366 sensitive wipes - dezynfekcja powierzchni 100szt. DURR FD 366 sensitive wipes - dezynfekcja powierzchni 100szt.
Gotowe do użytku chusteczki do dezynfekcji i czyszczenia delikatnych powierzchni produktów medycznych Zalety produktu:   środek bakteriobójczy, prątkobójczy, drożdżakobójczy, w ograniczonym stopniu wirusobójczy (dezaktywuje wirusy otoczkowe w tym HBV, HCV, HIV i koronawirusy, działa na adenowirusy bezotoczkowe i norowirusy) szybkie działanie dezynfekujące bezzapachowe wielkość chusteczki: 20 x 30 cm   Substancje czynne: alkohole i czwartorzędowe związki amoniowe   Opakowanie zawiera: 100szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
118,00 zł
szt.
zobacz więcej
DURR FD 360 500 ml delikatny środek czyszczący DURR FD 360 500 ml delikatny środek czyszczący
DURR FD 360 500 ml delikatny środek czyszczący     Płyn czyszczący do gruntownego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni ze sztucznej skóry. Zawiera formułę pielęgnacyjną, która przedłuża żywotność tapicerki unitu.    Delikatny środek do czyszczenia połączony ze środkiem do pielęgnacji do utrzymania długiej żywotności Udowodniona kompatybilność materiałowa – zalecany przez czołowych producentów unitów Intensywne działanie czyszczące – usuwa wszelkiego rodzaju plamy, pozostałości i przebarwienia   Substancje czynne:  specjalne tensydy, związki silikonu i formuła pielęgnacyjna na bazie olejku z awokado   Opakowanie: 500 ml     
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aloden N 1l Aloden N 1l
Aloden N, 1l Gotowy do użycia płyn do mycia i dezynfekcji narzędzi fryzjerskich
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
16,30 zł
szt.
zobacz więcej
CaviCide - preparat do dezynfekcji powierzchni 700ml CaviCide - preparat do dezynfekcji powierzchni 700ml
CAVICIDE 700ML   CaviCide to wygodny, gotowy do użycia wyrób medyczny o szerokim spektrum działania, przeznaczony do dezynfekcji twardych nieporowatych powierzchni urządzeń medycznych i stomatologicznych. Preparat jest skuteczny przeciw SARS-CoV-2 (zgodnie z EN 1447), prątkom gruźlicy, wirusom, bakteriom i grzybom. Preparat CaviCide™ zawiera jedynie 17% alkoholu, przez co jest znacznie mniej agresywny, niż często stosowane produkty o wysokiej zawartości alkoholu. Preparat CaviCide™ należy stosować zgodnie z instrukcją użycia oraz lokalnymi przepisami prawnymi i procedurami kontroli zakażeń.     Główne zalety produktu: szybkie działanie: zabija prątki gruźlicy (TB), metycylinooporne szczepy Staphylococcus aureus (MRSA) oraz grzyby w trzy minuty lub szybciej oszczędność czasu i ograniczenie ilości produktów: jednocześnie czyści i dezynfekuje gotowy do zastosowania: bez rozcieńczania i mieszania bezpieczny: nie zawiera fenoli, wybielacza i innych toksycznych związków chemicznych   Opakowanie zawiera:  spray 700ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
57,00 zł
szt.
zobacz więcej
CaviCide - preparat do dezynfekcji powierzchni 5L CaviCide - preparat do dezynfekcji powierzchni 5L
CAVICIDE  5L   CaviCide to wygodny, gotowy do użycia wyrób medyczny o szerokim spektrum działania, przeznaczony do dezynfekcji twardych nieporowatych powierzchni urządzeń medycznych i stomatologicznych. Preparat jest skuteczny przeciw SARS-CoV-2 (zgodnie z EN 1447), prątkom gruźlicy, wirusom, bakteriom i grzybom. Preparat CaviCide™ zawiera jedynie 17% alkoholu, przez co jest znacznie mniej agresywny, niż często stosowane produkty o wysokiej zawartości alkoholu. Preparat CaviCide™ należy stosować zgodnie z instrukcją użycia oraz lokalnymi przepisami prawnymi i procedurami kontroli zakażeń.     Główne zalety produktu: szybkie działanie: zabija prątki gruźlicy (TB), metycylinooporne szczepy Staphylococcus aureus (MRSA) oraz grzyby w trzy minuty lub szybciej oszczędność czasu i ograniczenie ilości produktów: jednocześnie czyści i dezynfekuje gotowy do zastosowania: bez rozcieńczania i mieszania bezpieczny: nie zawiera fenoli, wybielacza i innych toksycznych związków chemicznych   Opakowanie zawiera:  kanister 5L 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
119,00 zł
szt.
zobacz więcej
MediWIPES DM - gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji - 100szt tuba MediWIPES DM - gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji - 100szt tuba
Gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych i różnego rodzaju wyposażenia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MEDILAB
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
CAVICIDE 200ML CAVICIDE 200ML
CaviCide to wygodny, gotowy do użycia wyrób medyczny o szerokim spektrum działania, przeznaczony do dezynfekcji twardych nieporowatych powierzchni urządzeń medycznych i stomatologicznych. Preparat jest skuteczny przeciw SARS-CoV-2 (zgodnie z EN 1447), prątkom gruźlicy, wirusom, bakteriom i grzybom. Preparat CaviCide™ zawiera jedynie 17% alkoholu, przez co jest znacznie mniej agresywny, niż często stosowane produkty o wysokiej zawartości alkoholu. Preparat CaviCide™ należy stosować zgodnie z instrukcją użycia oraz lokalnymi przepisami prawnymi i procedurami kontroli zakażeń.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
25,90 zł
szt.
zobacz więcej
CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - 45szt. CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - 45szt.
CaviWipes to jednorazowe, gotowe do użycia chusteczki nasączone preparatem CaviCide, zapewniające skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i szybką dezynfekcję o szerokim spektrum działania. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Floor - 2L Prosept Floor - 2L
Prosept Floor - 2L   PROSEPT Floor to delikatny koncentrat do dezynfekcji i czyszczenia dużych powierzchni wyrobów medycznych. Środek dezynfekujący zawiera unikalną kombinację substancji czynnych na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, które zapewniają silne właściwości myjące i szerokie spektrum działania. PROSEPT  Floor nie pozostawia lepkich pozostałości. Produkt nie zawiera aldehydów i fenoli. Łatwość obsługi i dokładność dozowania są osiągane dzięki specjalnie zaprojektowanej pokrywie z oznaczeniami objętości 20 ml, co pozwala na ekologiczną, ekonomiczną i praktyczną aplikację.   Główne zalety produktu: ekonomiczny koncentrat  udokumentowana  badaniami zgodność materiałowa w zakresie podłóg wykonanych z kamienia naturalnego, płytek podłogowych, PCV, ścian, urządzeń sanitarnych, płytek glazurowanych i stołów laboratoryjnych nie pozostawia lepkiej powłoki ani śladów po wyschnięciu produkt nie zawiera aldehydów i fenoli specjalnie zaprojektowana nakrętka z podziałką objętości 10ml i 20ml zapewnia łatwą obsługę i dużą dokładność dozowania, jak również na przyjazną dla środowiska i użytkownika oraz oszczędną aplikację ulega biodegradacji   Instrukcja stosowania: Dla swojej ochrony zakładaj jednorazowe rękawiczki i okulary ochronne. Przygotuj roztwór roboczy zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Użyj oznaczeń objętości po wewnętrznej stronie wieczka, aby uzyskać prawidłowe dozowanie. Upewnij się, że wszystkie obszary powierzchni są całkowicie nawilżone. Śledź czasy kontaktu. Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić kompatybilność materiału, nakładając produkt na mały, niewidoczny obszar.   Opakowanie zawiera: 2l.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
72,00 zł
Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt. Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt.
Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt.   Chusteczki PROSEPT  to nawilżane, jednorazowe chusteczki wykonane z odpornej na rozdarcie włókniny. Chusteczki PROSEPT  doskonale nadają się do szybkiej i łatwej dezynfekcji i czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych, takich jak stoły do badań, unitów stomatologicznych, sprzęt medyczny i instrumenty nieinwazyjne. Starannie zbilansowana formuła na bazie alkoholi zapewnia szerokie spektrum skuteczności i krótkie czasy kontaktu nawet w przypadku silnych zanieczyszczeń organicznych, takich jak krew lub ślina. Niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje problemy ze skórą i oddychaniem, zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową i powoduje wysychanie bez pozostałości. PROSEPT Chusteczki nie zawierają aldehydów i fenoli i są biodegradowalne. Wygodne woreczki uzupełniające zapewniają ekonomiczną i skuteczną dezynfekcję.   Główne zalety produktu: szerokie spektrum działania: aktywny przeciwko bakteriom, prątkom, grzybom oraz wirusom otoczkowym i bezotoczkowym zawiera mniej niż 50% alkoholu: chusteczki dezynfekujące są szczególnie przydatne do dezynfekcji wrażliwych powierzchni, takich jak pokrowce ze sztucznej skóry lub szkło akrylowe gotowe do użycia chusteczki dezynfekujące:  stosowanie chusteczek eliminuje potrzebę dezynfekcji w sprayu, która może powodować podrażnienia dróg oddechowych, oczu i nosa mocno nasączone chusteczki dezynfekujące pozostają wilgotne do pół roku w szczelnie zamkniętym pudełku chusteczki nie pozostawiają smug, co oznacza, że dodatkowe wycieranie nie jest potrzebne   Instrukcja stosowania: Dla swojej ochrony zakładaj jednorazowe rękawiczki. Przed użyciem rozciąć woreczek do napełniania. Przeciągnij pierwszą chusteczkę znajdującą się w środku rolki przez otwór w wieczku w kształcie gwiazdy. Po każdym użyciu dokładnie zamknij opakowanie na chusteczki. Chusteczką całkowicie zwilżyć powierzchnię lub wyrób medyczny, który ma zostać zdezynfekowany. W razie potrzeby chusteczki PROSEPT można  ponownie zwilżyć sprayem PROSEPT  . Śledź czasy kontaktu. W razie potrzeby osuszyć powierzchnię czystą jednorazową ściereczką. Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić kompatybilność materiału, nakładając produkt na mały, niewidoczny obszar. Stosować tylko na materiałach kompatybilnych z alkoholem.   Opakowanie zawiera: 120szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
20,00 zł
Prosept Sensi - 5L Prosept Sensi - 5L
Prosept Sensi - 5L   To bezalkoholowy, gotowy do użycia produkt przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne urządzenia medyczne i nieinwazyjne instrumenty np. sondy ultradźwiękowe i pompy infuzyjne   Preparat PROSEPT® Sensi o delikatnym działaniu jest przeznaczony w szczególności do dezynfekcji powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu, wykonanych z PCV, gumy, szkła akrylowego lub skóry. PROSEPT® Sensi zapewnia szerokie spektrum działania, obejmujące patogeny, takie jak MRSA, jak również wirusy krwiopochodne HBV, HCV i HIV. Substancje aktywne wykazują pełną skuteczność w krótkim czasie, wynoszącym zaledwie 60 sekund, a dodatkowo zapewniają długofalowe działanie, nawet po wysuszeniu dezynfekowanej powierzchni. PROSEPT® Sensi nie zawiera lotnych związków organicznych (LZO), substancji zapachowych ani aldehydów, które uznaje się za szkodliwe dla zdrowia.   Dostępne opakowanie:  kanister 5l.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Clean - preparat do dezynfekcji 250 ml Astro Clean - preparat do dezynfekcji 250 ml
Preparat w sprayu do dezynfekcji - bakteriobójczy, grzybobójczy.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
29,90 zł
szt.
zobacz więcej
Praxipolish Plus - środek dezynfekujący do czyszczenia 400ml Praxipolish Plus - środek dezynfekujący do czyszczenia 400ml
Pianka do dezynfekcji i czyszczenia urządzeń i powierzchni w gabinecie stomatologicznym.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
60,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chusteczki do dezynfekcji BECHTOFIX - uzupełnienie 100szt. Chusteczki do dezynfekcji BECHTOFIX - uzupełnienie 100szt.
Chusteczki do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu medycznego.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
14,90 zł
CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - POJEMNIK 160SZT. CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - POJEMNIK 160SZT.
CaviWipes to jednorazowe, gotowe do użycia chusteczki nasączone preparatem CaviCide, zapewniające skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i szybką dezynfekcję o szerokim spektrum działania. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Incidin Foam, preparat do dezynfekcji powierzchni, 750 ml Incidin Foam, preparat do dezynfekcji powierzchni, 750 ml
Ecolab INCIDIN Foam do szybkiej dezynfekcji powierzchni 750ml Szybko działająca pianka dezynfekcyjno-czyszcząca stosowana do powierzchni nieodpornych na działanie alkoholi.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ECOLAB
Cena:
35,90 zł
Incidin Alcohol Wipe – opakowanie 100 szt. Incidin Alcohol Wipe – opakowanie 100 szt.
Chusteczki Incidin Alcohol Wipe idealnie nadają się do stosowania w obszarze medycznym. Zapewniają skuteczną dezynfekcję oraz zgodność z procedurami wymaganymi do ograniczenia rozprzestrzeniania mikroorganizmów chorobotwórczych w środowisku ochrony zdrowia. Szeroka skuteczność i krótkie czasy działania preparatu umożliwiają stosowanie go zarówno do rutynowej dezynfekcji, jak i w przypadku wystąpienia ognisk epidemiologicznych. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ECOLAB
Cena:
33,00 zł
Laudamonium 6l Laudamonium 6l
Laudamonium to  uniwersalny preparat do dezynfekcji powierzchni o udowodnionej skuteczności przeciwko wielu różnym patogenom: bakterii (w tym MRSA), drożdży, grzybów oraz wirusów (HBV, HCV, HIV, Papova)
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ECOLAB
Cena:
203,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium