Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Płynne szkliwo

Wybraliśmy dla Państwa szkliwo w płynie, przeznaczone do miejscowego użytku i dające szybkie rezultaty. Płynne szkliwo wzmacnia zęby, utrzymuje równowagę mineralną w jamie ustnej i zapobiega powstawaniu próchnicy, a do tego – doskonale smakuje. Zalecane jest szczególnie tym, którzy zmagają się z wrażliwymi zębami po fluoryzacji lub wybielaniu, choć może być stosowane profilaktycznie, na przykład w ramach walki z nawracającą próchnicą. Ta wyjątkowa pasta do nakładania na zęby wzmacnia szkliwo, remineralizując je. Jest dostępna w HelloDent w różnych smakach: owocowych, miętowym i waniliowym. Płynne szkliwo do zębów oferujemy w dwóch wersjach: z fluorem lub bez. Regularne stosowanie szkliwa w formie pasty hamuje demineralizację naszego własnego szkliwa.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

GC TOOTH MOUSSE PASTE- płynne szkliwo bez fluoru 35ml

GC TOOTH MOUSSE PASTE- płynne szkliwo bez fluoru 35ml
GC TOOTH MOUSSE PASTE- płynne szkliwo bez fluoru 35ml

Oparta na wodzie, bezcukrowa pasta do zębów zawierająca bioaktywny wapń i fosforany - do stosowania miejscowego. Wskazania do stosowania preparatu: Przed i po wybielaniu zębów. Do zmniejszenia nadwrażliwości. Po ultradźwiękowym lub ręcznym usuwaniu kamienia nazębnego. Po oczyszczaniu powierzchni korzeni. Po profesjonalnym oczyszczaniu zębów. Po miejscowym zastosowaniu fluoru (fluoryzacji). Podczas lub po leczeniu ortodontycznym. W szczególności białe plamy. Do remineralizacji i zatrzymania próchnicy początkowej. U pacjentów z grupy wysokiego ryzyka próchnicy. Do ochrony powierzchni zębów u pacjentów ze skłonnością do ubytków o charakterze erozyjnym, cierpiących na kserostomię lub zespół Sjögrena. Nie zawiera fluoru.

GC MI PASTE PLUS - płynne szkliwo z fluorem 35ml

GC MI PASTE PLUS - płynne szkliwo z fluorem 35ml
GC MI PASTE PLUS - płynne szkliwo z fluorem 35ml

Oparta na wodzie, bezcukrowa pasta do zębów zawierająca bioaktywny wapń i fosforany - do stosowania miejscowego. Wskazania do stosowania. Przed i po wybielaniu zębów. Do zmniejszenia nadwrażliwości. Po ultradźwiękowym lub ręcznym usuwaniu kamienia nazębnego. Po oczyszczaniu powierzchni korzeni. Po profesjonalnym oczyszczaniu zębów. Jako alternatywna metoda fluoryzacji u dzieci od 6-go roku życia. Podczas lub po leczeniu ortodontycznym. W szczególności białe plamy. Do remineralizacji i zatrzymania próchnicy początkowej. U pacjentów z grupy wysokiego ryzyka próchnicy. Do ochrony powierzchni zębów u pacjentów ze skłonnością do ubytków o charakterze erozyjnym, cierpiących na kserostomię lub zespół Sjögrena. Zawiera fluor (900ppm F)

Poznaj dobroczynną pastę, pobudzającą remineralizację. Oto płynne szkliwo

Osłabione szkliwo jest podatne na powstawanie ubytków, utrudnia spożywanie zimnych i gorących napoi i gorzej radzi sobie z próchnicą. W przypadku nadwrażliwych zębów, suchości w jamie ustnej, jak i skłonności do zgrzytania zębami, warto nakładać szkliwo w płynie. Jest to preparat, który w zaledwie parę minut dostarcza tkankom zęba brakujące minerały i składniki odżywcze. Ponieważ płynne szkliwo doskonale się wchłania, nie trzeba go spłukiwać, a dla lepszego rezultatu można zostawić pastę na zębach nawet na całą noc. Poddane remineralizacji zęby stają się mocniejsze. Szybką zmianę zauważą osoby z wrażliwymi zębami, które już po kilku nałożeniach szkliwa będą mogły napić się czegoś zimnego bez obaw, że sprawi to ból. Zbawienne działanie, jakie gwarantuje płynne szkliwo do zębów, jest doceniane przez lekarzy stomatologów. To oni jako pierwsi rekomendowali smakową pastę swoim pacjentom. Dziś szkliwo w płynie można zamówić online, np. za pośrednictwem naszego sklepu HelloDent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium