Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Znaleziono produktów: 14

Suma Alcohol Wipes- chusteczki do dezynfekcji 150szt. Suma Alcohol Wipes- chusteczki do dezynfekcji 150szt.
Suma Alcohol Wipes- chusteczki do dezynfekcji  Gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji na bazie alkoholu polecane do stosowania w służbie zdrowia oraz obszarze spożywczym. oparte na bazie etanolu posiadają właściwości bakterio-,  prątko-, drożdżako-, grzybo- i wirusobójcze krótki czas działania - już w 15 sekund idealne do dezynfekcji powierzchni i sprzętów bezzapachowe, dzięki czemu są odpowiednie do stosowania w obszarach mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością wykazują pełne działanie wirusobójcze- skuteczne wobec wirusa Polio, Adeno i Noro szybko odparowują nie są rozpylane, co podwyższa bezpieczeństwo użytkownika podczas stosowania. Wymiar chusteczki:13x19cm Opakowanie: 150szt.     Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
11,50 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Floor - 2L Prosept Floor - 2L
Prosept Floor - 2L   PROSEPT Floor to delikatny koncentrat do dezynfekcji i czyszczenia dużych powierzchni wyrobów medycznych. Środek dezynfekujący zawiera unikalną kombinację substancji czynnych na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, które zapewniają silne właściwości myjące i szerokie spektrum działania. PROSEPT  Floor nie pozostawia lepkich pozostałości. Produkt nie zawiera aldehydów i fenoli. Łatwość obsługi i dokładność dozowania są osiągane dzięki specjalnie zaprojektowanej pokrywie z oznaczeniami objętości 20 ml, co pozwala na ekologiczną, ekonomiczną i praktyczną aplikację.   Główne zalety produktu: ekonomiczny koncentrat  udokumentowana  badaniami zgodność materiałowa w zakresie podłóg wykonanych z kamienia naturalnego, płytek podłogowych, PCV, ścian, urządzeń sanitarnych, płytek glazurowanych i stołów laboratoryjnych nie pozostawia lepkiej powłoki ani śladów po wyschnięciu produkt nie zawiera aldehydów i fenoli specjalnie zaprojektowana nakrętka z podziałką objętości 10ml i 20ml zapewnia łatwą obsługę i dużą dokładność dozowania, jak również na przyjazną dla środowiska i użytkownika oraz oszczędną aplikację ulega biodegradacji   Instrukcja stosowania: Dla swojej ochrony zakładaj jednorazowe rękawiczki i okulary ochronne. Przygotuj roztwór roboczy zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Użyj oznaczeń objętości po wewnętrznej stronie wieczka, aby uzyskać prawidłowe dozowanie. Upewnij się, że wszystkie obszary powierzchni są całkowicie nawilżone. Śledź czasy kontaktu. Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić kompatybilność materiału, nakładając produkt na mały, niewidoczny obszar.   Opakowanie zawiera: 2l.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
72,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Gel - 500ml Prosept Gel - 500ml
Prosept Gel - 500ml   Żel PROSEPT  jest gotowym do użycia żelem wodno-alkoholowym, który został specjalnie opracowany do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i przedramion. Zoptymalizowany stosunek różnych alkoholi zapewnia szerokie efektywne spektrum. Zestaw najwyższej jakości środków do pielęgnacji i ochrony skóry zatrzymuje wilgoć w skórze i pomaga utrzymać ją w zdrowym stanie. Żel PROSEPT  zapobiega wysuszaniu skóry i pozostawia jedwabiste dłonie nawet przy częstym stosowaniu. Ten środek do dezynfekcji rąk nie zawiera barwników i substancji zapachowych, dlatego ryzyko alergii lub podrażnień skóry jest niskie. Żel PROSEPT  ma niską lepkość i nie klei się, co zapewnia łatwą i przyjemną aplikację.   Główne zalety produktu: szerokie spektrum skuteczności: działa przeciwko bakteriom, prątkom, grzybom i wirusom (w tym norowirusom) w ciągu 30 sekund. nieklejąca formuła: nie pozostawia śladów na dłoniach ani rękawiczkach. środek do dezynfekcji rąk zawiera składniki nawilżające, zmiękczające, środki ochrony skóry, witaminy i środki łagodzące dla maksymalnej ochrony skóry   Instrukcja stosowania: Przed zastosowaniem środka dezynfekującego należy zdjąć zegarki, pierścionki i inną biżuterię. Nałóż wymaganą ilość na suche i czyste ręce.  W celu higienicznej dezynfekcji rąk: wcierać 3ml przez 30 sekund w dłonie i paznokcie.  W celu chirurgicznej dezynfekcji rąk: wcierać 2 razy po 5ml przez 90 sekund w dłonie, paznokcie i przedramiona. Potrzyj ręce razem zgodnie z 6-stopniową techniką dezynfekcji rąk (EN 1500) i przestrzegaj czasów kontaktu.   Opakowanie zawiera: 500ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik do chusteczek do dezynfekcji Prosept Wipes Pojemnik do chusteczek do dezynfekcji Prosept Wipes
Pojemnik na chusteczki do dezynfekcji Prosept Wipes       Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Jet Forte  - 2L Prosept Jet Forte - 2L
Prosept Jet Forte 2L   Płynny koncentrat do niezawodnego czyszczenia urządzeń ssących. Nie zawiera aldehydów. Biodegradowalny. PROSEPT Jet Forte to płynny koncentrat przeznaczony do pielęgnacji i czyszczenia urządzeń ssących, misek spluwaczek oraz separatorów amalgamatu. Preparat skutecznie usuwa pozostałości krwi, białka i innych osadów dzięki alkalicznym środkom aktywnym. Systematyczny rozkład biofilmu we wnętrzu urządzenia ssącego zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. PROSEPT Jet Forte nie zawiera substancji agresywnych, takich jak aldehydy lub fenole, zapewniając wysoką kompatybilność materiałową, jak również istotnie wydłużając trwałość węży i urządzeń ssących. Dodatkowo środki przeciwspieniające chronią części mechaniczne, gwarantując sprawne działanie urządzenia ssącego.   Zastosowanie: 1. Ze względów bezpieczeństwa należy nosić rękawice ochronne i okulary ochronne. 2. Zdezynfekować zewnętrzne powierzchnie węży i złączy. 3. Dokładnie spłukać urządzenia wodą. 4. Przygotować roztwór roboczy w pojemniku zgodnie instrukcją na etykiecie. Z 2 litrów roztworu roboczego przygotować dwie nakrętki (40 ml) koncentratu i 1960 ml wody. Użyć podziałki objętości wewnątrz nakrętki, aby zapewnić właściwe dozowanie. 5. Zassać 1,5 litra na jednostkę. 6. Spuścić 0,5 litra do miski spluwaczki. 7. Odczekać wymagany czas działania. 8. Dokładnie spłukać urządzenia wodą, aby usunąć oddzielone złogi.   Kiedy stosować:  Urządzenie ssące czyścić co najmniej raz dziennie pod koniec dnia pracy. Dokładnie przepłukać urządzenie ssące dużą ilością wody po każdym zabiegu.   Ważne wytyczne:  Dokładnie przepłukać urządzenie ssące wodą po każdym zabiegu i przed dezynfekcją.   Skład:  związki alkaliczne, związki przeciwpieniące, środki powierzchniowo czynne.   Opakowanie zawiera: 2L
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
70,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt. Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt.
Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt.   Chusteczki PROSEPT  to nawilżane, jednorazowe chusteczki wykonane z odpornej na rozdarcie włókniny. Chusteczki PROSEPT  doskonale nadają się do szybkiej i łatwej dezynfekcji i czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych, takich jak stoły do badań, unitów stomatologicznych, sprzęt medyczny i instrumenty nieinwazyjne. Starannie zbilansowana formuła na bazie alkoholi zapewnia szerokie spektrum skuteczności i krótkie czasy kontaktu nawet w przypadku silnych zanieczyszczeń organicznych, takich jak krew lub ślina. Niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje problemy ze skórą i oddychaniem, zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową i powoduje wysychanie bez pozostałości. PROSEPT Chusteczki nie zawierają aldehydów i fenoli i są biodegradowalne. Wygodne woreczki uzupełniające zapewniają ekonomiczną i skuteczną dezynfekcję.   Główne zalety produktu: szerokie spektrum działania: aktywny przeciwko bakteriom, prątkom, grzybom oraz wirusom otoczkowym i bezotoczkowym zawiera mniej niż 50% alkoholu: chusteczki dezynfekujące są szczególnie przydatne do dezynfekcji wrażliwych powierzchni, takich jak pokrowce ze sztucznej skóry lub szkło akrylowe gotowe do użycia chusteczki dezynfekujące:  stosowanie chusteczek eliminuje potrzebę dezynfekcji w sprayu, która może powodować podrażnienia dróg oddechowych, oczu i nosa mocno nasączone chusteczki dezynfekujące pozostają wilgotne do pół roku w szczelnie zamkniętym pudełku chusteczki nie pozostawiają smug, co oznacza, że dodatkowe wycieranie nie jest potrzebne   Instrukcja stosowania: Dla swojej ochrony zakładaj jednorazowe rękawiczki. Przed użyciem rozciąć woreczek do napełniania. Przeciągnij pierwszą chusteczkę znajdującą się w środku rolki przez otwór w wieczku w kształcie gwiazdy. Po każdym użyciu dokładnie zamknij opakowanie na chusteczki. Chusteczką całkowicie zwilżyć powierzchnię lub wyrób medyczny, który ma zostać zdezynfekowany. W razie potrzeby chusteczki PROSEPT można  ponownie zwilżyć sprayem PROSEPT  . Śledź czasy kontaktu. W razie potrzeby osuszyć powierzchnię czystą jednorazową ściereczką. Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić kompatybilność materiału, nakładając produkt na mały, niewidoczny obszar. Stosować tylko na materiałach kompatybilnych z alkoholem.   Opakowanie zawiera: 120szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
20,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Fortis ( Instru ) - 2L Prosept Fortis ( Instru ) - 2L
Prosept Fortis - 2L   PROSEPT Fortis to wydajny koncentrat przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych. Preparat zawiera innowacyjne połączenie środków aktywnych na bazie alkiloamin i czwartorzędowych związków amoniowych, dzięki czemu wykazuje szerokie spektrum działania i doskonałą moc czyszczącą. Zapewnia skuteczne usuwanie krwi, śliny i innych płynów bogatych w białka. PROSEPT Fortis nie wymaga dodatków i środków wzmacniających czyszczenie, nawet w przypadku intensywnych zanieczyszczeń. Substancje przeciwkorozyjne wydłużają żywotność instrumentów. Testy potwierdziły kompatybilność materiałową z polietylenem, silikonem, żelazem, stalą oraz szkłem akrylowym bez ryzyka odbarwienia lub wiązania krwi i białek na powierzchni instrumentu. PROSEPT Fortis można stosować w myjkach ultradźwiękowych. Specjalnie zaprojektowana nakrętka z podziałką objętości 10 ml i 20 ml zapewnia prostotę obsługi i wysoką dokładność dozowania. PROSEPT Fortis nie zawiera aldehydów i fenoli oraz ulega biodegradacji.   Powierzchnia wolna od zarazków w kilka minut:  Bakteriobójczy / Grzybobójczy (C. albicans) 0.5% w 15 min Gruźliczobójczy (M. terrae) 2% w 60 min WZW typu B1) / HIV (bez obciążenia organicznego) 2% w 15 min; 4% w 5 min (z obciążeniem organicznym) 2% w 30 min; 4% w 15 min BVDV / WZW typu C2) 0.5% w 5 min Adenowirus 2% w 120 min; 3% w 60 min   Zastosowanie: 1. Stosować rękawice gospodarcze i okulary ochronne. 2. Przygotować roztwór preparatu dezynfekującego w wanience do dezynfekcji. Z 90 ml koncentratu przygotować 3 litry roztworu roboczego (3%). 3. Na wanience do dezynfekcji umieścić następujące informacje: użyty produkt, stężenie, data przygotowania, podpis. 4. Wanienkę zamknąć pokrywą i trzymać zamkniętą do ponownego użytku. 5. Natychmiast po użyciu instrumenty umieścić na ociekaczu. Rozmontować instrumenty i otworzyć wszystkie złącza. Unikać zaschnięcia zabrudzeń. Używanie szczypiec podczas dezynfekcji instrumentów zmniejsza ryzyko urazu i infekcji. 6. Ociekacz umieścić w wanience do dezynfekcji. Gdy ociekacz jest zanurzony, sprawdzić, czy nie tworzą się pęcherzyki powietrza. 7. Odczekać wymagany czas działania. 8. Wyjąć ociekacz z wanienki do dezynfekcji. Dokładnie spłukać instrumenty wodą. 9. Osuszyć instrumenty ściereczką jednorazowego użytku. 10. Sprawdzić, czy na instrumentach nie występują widoczne zanieczyszczenia. 11. W razie konieczności oczyścić instrument ręcznie i powtórzyć etapy 5 - 10. Aby usunąć trudne plamy lub silne zanieczyszczenia, zastosować czyszczenie w kąpieli ultradźwiękowej z zastosowaniem PROSEPT Instru lub Sonic. 12. Sprawdzić instrumenty pod kątem funkcjonalności i widocznych uszkodzeń. 13. W razie konieczności nasmarować. 14. Umieścić instrumenty w autoklawie i poddać sterylizacji. 15. Zaznaczyć datę sterylizacji, termin ważności, numer wsadu i zawartość. 16. Po sterylizacji sprawdzić, czy opakowania nie są naruszone. W przypadku uszkodzenia należy powtórzyć proces sterylizacji. 17. Podczas przechowywania chronić przed kurzem, aerozolami i wilgocią.  Instrumenty zdezynfekować bezpośrednio po użyciu .   Ważne wytyczne: Ostrożnie umieścić instrumenty na tacy - nie rzucać. Podczas upadku może dojść do uszkodzenia stopu instrumentów, co negatywnie wpłynie na ich funkcjonalność i trwałość. PROSEPT Fortis nie jest przeznaczony do dezynfekcji produktów z żeliwa lub odlewanego aluminium, np. strzykawki Citoject. Instrumenty niestabilne termicznie nie mogą być poddawane sterylizacji w autoklawie. Odpowiednie metody sterylizacji określa producent. Instrumenty, które nie mogą być poddawane sterylizacji, po dezynfekcji należy przechowywać w opakowaniach ochronnych. Instrumenty obrotowe należy dezynfekować przy użyciu PROSEPT Burs, ponieważ w przypadku nadmiernego narażenia na roztwory wodne może dojść do stępienia krawędzi. Maksymalny czas przechowywania roztworu roboczego wynosi 7 dni. Zaleca się codzienną wymianę roztworu, w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wskazówka: Moc czyszczącą PROSEPT Fortis można zwiększyć przy zastosowaniu urządzenia ultradźwiękowego. Każdorazowo należy sprawdzić, czy instrumenty są kompatybilne z falami ultradźwiękowymi. Zawartość w 100 g: 8,9 g alkiloaminy, 3,6 g chlorku dialkilo-dimetylo-amonowego, dodatek wzmacniający czyszczenie, substancje pomocnicze.   Opakowanie zawiera: 2l.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
110,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Sensi - 5L Prosept Sensi - 5L
Prosept Sensi - 5L   To bezalkoholowy, gotowy do użycia produkt przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne urządzenia medyczne i nieinwazyjne instrumenty np. sondy ultradźwiękowe i pompy infuzyjne   Preparat PROSEPT® Sensi o delikatnym działaniu jest przeznaczony w szczególności do dezynfekcji powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu, wykonanych z PCV, gumy, szkła akrylowego lub skóry. PROSEPT® Sensi zapewnia szerokie spektrum działania, obejmujące patogeny, takie jak MRSA, jak również wirusy krwiopochodne HBV, HCV i HIV. Substancje aktywne wykazują pełną skuteczność w krótkim czasie, wynoszącym zaledwie 60 sekund, a dodatkowo zapewniają długofalowe działanie, nawet po wysuszeniu dezynfekowanej powierzchni. PROSEPT® Sensi nie zawiera lotnych związków organicznych (LZO), substancji zapachowych ani aldehydów, które uznaje się za szkodliwe dla zdrowia.   Dostępne opakowanie:  kanister 5l.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Spray - 1L Prosept Spray - 1L
Prosept Spray - 1L   Preparat gotowy do użycia przeznaczony do szybkiej dezynfekcji. Prosept Spray dzięki połączeniu etanolu i propanolu zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie - 60 sekund. Niewielka zawartość (poniżej 50%) lotnych związków organicznych (LZO) zapobiega pękaniu dezynfekowanych powierzchni oraz zmniejsza dolegliwości skórne i oddechowe. Preparat nie zawiera aldehydów i fenoli, ma przyjemny cytrynowy zapach oraz jest całkowicie biodegradowalny.   Prosept Spray do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych, takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne, kątnice, prostnice urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne sprzęt RTG     Opakowanie zawiera:  kanister 1l.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Spray - 5L Prosept Spray - 5L
Prosept Spray - 5L   Preparat gotowy do użycia przeznaczony do szybkiej dezynfekcji. Prosept Spray dzięki połączeniu etanolu i propanolu zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie - 60 sekund. Niewielka zawartość (poniżej 50%) lotnych związków organicznych (LZO) zapobiega pękaniu dezynfekowanych powierzchni oraz zmniejsza dolegliwości skórne i oddechowe. Preparat nie zawiera aldehydów i fenoli, ma przyjemny cytrynowy zapach oraz jest całkowicie biodegradowalny.   Prosept Spray do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych, takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne, kątnice, prostnice urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne sprzęt RTG     Opakowanie zawiera: kanister 5l.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Burs - 5l dezynfekcja systemów obrotowych Prosept Burs - 5l dezynfekcja systemów obrotowych
Prosept Burs - 5l dezynfekcja systemów obrotowych   PROSEPT Burs to gotowy do użycia roztwór dezynfekcyjny przeznaczony do precyzyjnych obrotowych instrumentów dentystycznych i chirurgicznych, takich jak wiertła diamentowe, wiertła węglikowe, polerki oraz instrumenty wykonane ze stali. Preparat dezynfekujący oferuje szerokie spektrum działania w ciągu zaledwie dwóch minut. Zbilansowany skład oparty na alkoholach, środkach powierzchniowo-czynnych oraz zasadach zapewnia wysoką aktywność nawet w przypadku podwyższonego poziomu zanieczyszczeń organicznych oraz pozwala osiągnąć wysoką moc czyszczącą. Brak zawartości aldehydów i fenoli zapobiega odbarwieniu i wiązaniu krwi. Inhibitory korozji znacząco wydłużają okres użytkowania instrumentu. Po dezynfekcji nie jest wymagane spłukiwanie, gdyż PROSEPT Burs odparowuje, nie pozostawiając żadnych szkodliwych pozostałości. Standardowa trwałość roztworu w warunkach średnich poziomów zanieczyszczeń wynosi jeden tydzień, dzięki czemu PROSEPT Burs można stosować w bardzo wydajny i ekologiczny sposób. Produkt ulega biodegradacji.   Powierzchnia wolna od zarazków w kilka minut: Bakteriobójczy / Grzybobójczy (A. niger) -  60 sekund Gruźliczobójczy (M. terrae) - 2 minuty WZW typu B / HIV - 30 sekund BVDV / WZW typu C - 30 sekund Wirus opryszczki - 30 sekund Adenowirus - 30 sekund Wirusobójczy (Wirus polio) - 2 minuty   Zastosowanie: 1. Założyć rękawice jednorazowego użytku i okulary ochronne. 2. Do pojemnika wlać ok. 150 ml PROSEPT Burs i zamknąć pokrywką. 3. Instrumenty obrotowe włożyć do pojemnika (przez otwór) natychmiast po użyciu. Użyć szczypiec, aby zmniejszyć ryzyko urazu i infekcji. 4. Odczekać wymagany czas działania. Nie umieszczać instrumentów obrotowych w roztworze na dłużej niż to konieczne. PROSEPT Burs w 2 minuty zyskuje pełną aktywność. 5. Wyjąć instrumenty obrotowe z roztworu dezynfekującego i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać wodą. 6. Sprawdzić, czy na instrumentach nie występują widoczne zanieczyszczenia. W razie konieczności oczyścić instrumenty ręcznie szczoteczką do zębów pod bieżącą wodą i powtórzyć kroki 3-6. Zdezynfekować szczoteczkę do zębów w wanience do dezynfekcji instrumentów preparatem PROSEPT Instru. 7. Po dezynfekcji i całkowitym wysuszeniu umieścić instrumenty w podstawce na wiertła i poddać sterylizacji w autoklawie. Na opakowaniu podstawki na wiertła zaznaczyć datę sterylizacji, datę ważności, numer partii i zawartość. Podczas przechowywania chronić przed kurzem, aerozolami i wilgocią. Instrumenty zdezynfekować bezpośrednio po użyciu.   Ważne wytyczne: Nie należy płukać instrumentów obrotowych w wodzie, aby uniknąć korozji. Instrumenty niestabilne termicznie nie mogą być poddawane sterylizacji w autoklawie. Odpowiednie metody sterylizacji określa producent. Instrumenty termolabilne przeznaczone do zabiegów inwazyjnych należy sterylizować przy użyciu PROSEPT Pera. Instrumenty, które nie mogą być poddawane sterylizacji, po dezynfekcji należy przechowywać w opakowaniach ochronnych. Maksymalny czas przechowywania wynosi 7 dni. Zaleca się codzienną wymianę roztworu, w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wskazówka: Moc czyszczącą PROSEPT Burs można zwiększyć przy zastosowaniu myjki ultradźwiękowej. Plastikowy kubek z preparatem PROSEPT Burs umieścić w urządzeniu wypełnionym wodą i przez 2 minut poddawać kubek działaniu ultradźwięków. Każdorazowo należy sprawdzić, czy instrumenty są kompatybilne z falami ultradźwiękowymi. Skład chemiczny:   100g preparatu zawiera: 32g 2-propanolu, 0,7g fenoxyetanolu, komponenty amoniowe, inhibitory korozji.   Opakowanie zawiera: kanister 5l.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
155,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Fortis ( Instru ) kanister 5L - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji instrumentów medycznych Prosept Fortis ( Instru ) kanister 5L - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji instrumentów medycznych
Wydajny koncentrat przeznaczony do bezpiecznej i skutecznej ręcznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
220,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Burs 2L - dezynfekcja instrumentów obrotowych Prosept Burs 2L - dezynfekcja instrumentów obrotowych
Przeciwkorozyjny, gotowy do użycia roztwór przeznaczony do błyskawicznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów obrotowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
64,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Jet Forte 5l koncentrat do czyszczenia urządzeń ssących Prosept Jet Forte 5l koncentrat do czyszczenia urządzeń ssących
Płynny koncentrat do pielęgnacji i czyszczenia urządzeń ssących, misek spluwaczek oraz separatorów amalgamatu.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
130,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium