TRANSLATOR
 
Producenci

Test do autoklawu SPS Steam Indicator Strip 2x250szt

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 1-3 dni roboczych
Cena: 43,00 zł 43.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Testy do kontroli sterylizacji w autoklawie - Steam Indicator Strip 250szt.

Testy chemiczne SPS to liniowe wskaźniki są przeznaczone do kontroli sterylizacji narzędzi parą wodną.Podwójny test kontroli sterylizacji parowej jest wszechstronnym wskaźnikiem pozwalającym określić, czy zostały osiągnięte niższe granice kluczowych parametrów procesu w całym cyklu sterylizacji. Czas reakcji wskaźnika jest kontrolowany przez precyzyjnie dobrany nietoksyczny skład chemiczny, który jest pozbawiony ołowiu i innych metali ciężkich. 

Sposób użycia:

Pojedynczy pasek dzielimy na połowę i wykorzystujemy każdą połówkę do oddzielnego testu. Należy umieścić pasek wewnątrz pakietu przeznaczonego do sterylizacji. Zakres temperatury: od 121°C do 141°C; czas: 3,5 min.-20 min. Następnie wyjąć wskaźnik i sprawdzić, czy zmienił się kolor na pasku. Wykorzystane wskaźniki należy przechowywać do kontroli Sanepidu i w dzienniku sterylizacji.

Opakowanie: 250 pasków przeznaczonych do 500 wsadów sterylizacyjnych. Jeden pasek o długości 17cm dzieli się na połowę dając możliwość wykorzystania każdej połówki do oddzielnego testu sterylizacji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl