Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Pola Office PLUS 6% - zestaw dla 3-ech pacjentów

0
Dostępność: dostępny na zamówienie
Producent: SDI
Wysyłka w: 1-3 dni roboczych
Kod produktu: SDI32
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość: szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pola Office PLUS 6% - zestaw dla 3-ech pacjentów

 

 

Pola Office PLUS 6% - to środek do profesjonalnego wybielania zębów w gabinetach stomatologicznych. Nowa formuła z 6% zawartością nadtlenku wodoru gwarantuje szybkie uwalnianie się jonów nadtlenkowych i rozpoczęcie procesu rozjaśniania.

 

 

 

PRODUKT TYLKO DLA LEKARZY STOMATOLOGÓW!

UWAGA! Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających); niniejszy produkt zakupić może WYŁĄCZNIE lekarz stomatolog, po okazaniu numeru wykonywania zawodu oraz numeru identyfikacji podatkowej. Do transakcji obowiązkowym dokumentem sprzedaży będzie faktura VAT.

  

 

Bez lampy wybielającej
System Pola Office+ 6% może być stosowany z lampą wybielającą lub bez niej, ponieważ nie wymaga aktywacji. Pomimo, iż użycie lampy wybielającej lub emitującej światło nie jest konieczne, można ją wykorzystać, aby przyśpieszyć cały proces i pozytywnie zaskoczyć pacjenta.

 

 

Maksymalny komfort
Wysokie pH systemu Pola Office+ 6% przynosi ukojenie zębom i zapewnia maksymalny komfort zarówno podczas zabiegu jak i po nim. Skrócenie procesu wybielania jest jednoznaczne z mniejszym dyskomfortem pacjenta i eliminacją ryzyka nadwrażliwości pozabiegowej.

 

 

Trwałość
Dwudzielne strzykawki Pola Office+ 6% zapewniają maksymalną trwałość i rozdzielność produktu do czasu zmieszania składników. Część alkaliczna pozostaje odseparowana aż do chwili użycia produktu.

 

 

Łatwość zastosowania
System Pola Office+ 6% jest bardzo łatwy w użyciu. Nie jest wymagane zabezpieczenie tkanki miękkiej. Łatwe przygotowanie zębów i krótki czas działania sprawia, że system minimalizuje czas spędzony przez pacjenta na fotelu dentystycznym, a tym samym czas pracy lekarza.

 

 

Minimalizacja nadwrażliwości
Nie ma konieczności używania dodatkowych środków znoszących nadwrażliwość. Specjalne składniki Pola Office+ 6% o właściwościach znieczulających przeciwdziałają nadwrażliwości pozabiegowej. Zawarty w produkcie azotan potasu przenika do zakończeń nerwowych blokując przepływ impulsów nerwowych, co daje efekt złagodzenia bólu.

 

 

Łatwość nakładania
Nie ma konieczności oddzielnego mieszania składników. Mieszanie odbywa się w dwudzielnej strzykawce w momencie aplikacji żelu bezpośrednio na zęby. Dzięki temu świeżo aktywowany żel mieszany jest na bieżąco. Taki żel pozwala na uzyskanie najlepszego możliwego efektu wybielającego. Specjalna końcówka aplikatora sprawia, że nakładanie żelu jest bardzo proste, nawet w miejscach trudnodostępnych.

 

 

Jedna cienka warstwa
Wystarczy jedna cienka warstwa żelu. Żel należy aplikować za pomocą specjalnej końcówki, upewniając się, że pokryte zostały wszystkie powierzchnie zębów. Kleista formuła żelu sprawia, że mocno przylega on do powierzchni zęba, maksymalizując tym samym efekt wybielania.

 

 

Opakowanie zawiera:

  • 3x strzykawka z żelem wybielającym o pojemności 2,8ml
  • 3x strzykawka Gingival Barier
  • akcesoria
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium