TRANSLATOR
 
Producenci

Build-It FR 4ml - materiał do odbudowy zrębu

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 1-3 dni roboczych
Cena: 77,00 zł 77.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Build-It FR jest materiałem do odbudowy zrębu koronowo-korzeniowego wykonanym na bazie żywic kompozytowych, wzmocnionym włóknem szklanym.

Posiada wszystkie cechy jakimi powinien charakteryzować się materiał do odbudowy zrębu:

 • Opracowuje się jak zębina.
 • Zawiera drobno pocięte włókna szklane, które zwiększają wytrzymałość kompozytu.
 • Jest podwójnie utwardzalny.
 • Posiada parametry fizyczne podobne do zębiny.
 • Zawiera fluor.
 • Jest widoczny na zdjęciu rentgenowskim, co pozwala określić dokładność odbudowy.
 • Build-It FR może być stosowany pod wszystkie pełnoceramiczne i pełnokompozytowe odbudowy, w połączeniu z wkładami FibreKor Post lub FibreKleer 4X™   

Wskazówki użycia: 

Przy stosowaniu strzykawki: Za każdym razem przy stosowaniu samomieszających strzykawek Build-It FR podstawowe znaczenie ma upewnienie się, czy baza
i katalizator wypływają równomiernie ze strzykawki. Jest to szczególnie ważne przy pierwszym użyciu strzykawki, ponieważ proces osiadania w czasie transportu może zmienić poziom materiału w jednej części strzykawki w stosunku do drugiej i nie nastąpi zmieszanie bazy i katalizatora w równych proporcjach, co spowoduje, że materiał nie zwiąże chemicznie.

Otwierając nową strzykawką proszę postępować zgodnie z następującą procedurą:

 1. Przed nałożeniem końcówki mieszającej obejrzeć poziom materiału do odbudowy
  w przylegających ujściach.
 2. Jeśli poziom w obu ujściach nie jest taki sam, wyciśnij nadmiar materiału ze strzykawki, dopóki substancje z obu stron nie wypływają równo. Można teraz założyć na strzykawkę końcówkę mieszającą.
 3. Nie cofać tłoczka w celu powstrzymania wypływu materiału przez ujście końcówki mieszającej ponieważ może to spowodować wciągnięcie zmieszanego materiału do jednej z komór strzykawki i spowodować jej zatkanie. Zamiast tego zdjąć, a następnie założyć ponownie końcówkę mieszającą na strzykawkę. Zlikwiduje to nadciśnienie wewnątrz końcówki mieszającej i zapobiegnie wypływowi nadmiaru materiału.
 4. WAŻNA UWAGA: Jeśli stosujesz tymczasowy materiał na bazie żywicy (na przykład materiał do tymczasowych koron i mostów TempSpan), na materiał na odbudowę Build-It FR na odbudowę należy nałożyć warstwę izolującą - aby zapobiec przywieraniu materiału tymczasowego.

Build-It strzykawka samomieszająca zawiera:    

 • 4 ml ( 8,6 g) Build-It FR- 1 szt.   

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl