Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Tamowanie krwawienia

Filtry

Wyczyść filtry
Hemogelatin - hemostatyczna gąbka żelatynowa Hemogelatin - hemostatyczna gąbka żelatynowa
Hemogelatin   Hemostatyczna gąbka żelatynowa pochodzenia wieprzowego   Hemogelatin można stosować w postaci suchej lub nasączonej sterylnym roztworem soli fizjologicznej. Zalety produktu: biokompatybilna i dobrze tolerowana przez organizm sterylna gąbka pakowana pojedynczo w opakowanie blistrowe łatwa do cięcia i do użytku resorbowalna Opakowanie zawiera: 24szt.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SEPTODONT
Cena:
125,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek  hemostatyczny 5cm x 7,5cm 12szt. Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek hemostatyczny 5cm x 7,5cm 12szt.
Hemostatyk Surgihem Basic 5cm x 7,5cm 12szt.   Wchłanialny hemostatyk SURGIHEM  jest sterylną, dzianą gazą składającą się z oksydowanej (utlenionej) regenerowanej celulozy (ORC). Jest przeznaczony do hamowania krwawienia z kapilar, żył i małych tętnic, kiedy podwiązanie lub inne procedury hemostatyczne nie mają zastosowania. Hemostatyk SURGIHEM jest w formie gotowej do użycia, nie wymaga dodatkowego przygotowania. Po zastosowaniu w miejscu krwawienia, hemostatyk jest wchłaniany przez organizm w przeciągu 1 miesiąca.   Wskazania: do wspomagania kontroli krwawień z kapilar, żył i małych tętnic ma zastosowanie w wielu dziedzinach chirurgii: ogólnej, ginekologicznej, naczyniowej, szczękowo-twarzowej, neurochirurgii ma zastosowanie w następujących procedurach: resekcji żołądka, operacjach gardła i nosa, operacjach mózgu, hemoroidektomi, wszczepianiu protez naczyniowych, biopsji, operacjach płuc, operacjach wątroby i pęcherzyka żółciowego, sympatektomii piersiowej i lędźwiowej, operacjach tarczycy, przeszczepie skóry i leczeniu powierzchniowych urazów może być stosowany we wgłębieniach (po wycięciu guzów), jak również po interwencji endoskopowej lub w praktykach stomatologicznych Sposób użycia: SURGIHEM w odpowiednim rozmiarze (w razie potrzeby dociąć) należy przyłożyć do krwawiącej tkanki lub miejsca – w przypadku gdy to konieczne można docisnąć - aż do zatrzymania krwawienia. Po otwarciu opakowania wyrób należy użyć w sterylnych warunkach. Wyrób jest jednorazowego użytku, nie używać ponownie. Jedynym użytkownikiem tych wyrobów jest personel medyczny o wysokim wyszkoleniu specjalistycznym. Hemostatyk wykazuje działanie przeciwbakteryjne między innymi wobec szczepów:   Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Micrococcus luteus, Streptococcus salivarius, Escherichia coli, Klebsiella aerogenes, Bacillus subtilis, Proteus vulgaris, Corynebacterium xerosis, Mycobacterium phlei, Clostridium perfringens, Bacteroides fragilis, Enterococcus, Enterobacter cloacae, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas stutzeri, Proteus mirabilis, Serratia marcescens   oraz opornych na metycylinę   Staphylococcus aureus (MRSA) i Staphylococcus epidermidis (MRSE) ,  opornych na penicylinę   Streptococcus pneumoniae (PRSP)  i opornych na wankomycynę   Enterococcus (VRE).   Opakowanie zawiera:  12szt.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: YAVO
Cena:
440,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek hemostatyczny 1,25cm x 5cm 12szt. Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek hemostatyczny 1,25cm x 5cm 12szt.
Hemostatyk Surgihem Basic 1,25cm x 5cm 12szt.   Wchłanialny hemostatyk SURGIHEM jest sterylną, dzianą gazą składającą się z oksydowanej (utlenionej) regenerowanej celulozy (ORC). Jest przeznaczony do hamowania krwawienia z kapilar, żył i małych tętnic, kiedy podwiązanie lub inne procedury hemostatyczne nie mają zastosowania. Hemostatyk SURGIHEM jest w formie gotowej do użycia, nie wymaga dodatkowego przygotowania. Po zastosowaniu w miejscu krwawienia, hemostatyk jest wchłaniany przez organizm w przeciągu 1 miesiąca.   Wskazania: do wspomagania kontroli krwawień z kapilar, żył i małych tętnic ma zastosowanie w wielu dziedzinach chirurgii: ogólnej, ginekologicznej, naczyniowej, szczękowo-twarzowej, neurochirurgii ma zastosowanie w następujących procedurach: resekcji żołądka, operacjach gardła i nosa, operacjach mózgu, hemoroidektomi, wszczepianiu protez naczyniowych, biopsji, operacjach płuc, operacjach wątroby i pęcherzyka żółciowego, sympatektomii piersiowej i lędźwiowej, operacjach tarczycy, przeszczepie skóry i leczeniu powierzchniowych urazów może być stosowany we wgłębieniach (po wycięciu guzów), jak również po interwencji endoskopowej lub w praktykach stomatologicznych Sposób użycia: SURGIHEM w odpowiednim rozmiarze (w razie potrzeby dociąć) należy przyłożyć do krwawiącej tkanki lub miejsca – w przypadku gdy to konieczne można docisnąć - aż do zatrzymania krwawienia. Po otwarciu opakowania wyrób należy użyć w sterylnych warunkach. Wyrób jest jednorazowego użytku, nie używać ponownie. Jedynym użytkownikiem tych wyrobów jest personel medyczny o wysokim wyszkoleniu specjalistycznym. Hemostatyk wykazuje działanie przeciwbakteryjne między innymi wobec szczepów: Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Micrococcus luteus, Streptococcus salivarius, Escherichia coli, Klebsiella aerogenes, Bacillus subtilis, Proteus vulgaris, Corynebacterium xerosis, Mycobacterium phlei, Clostridium perfringens, Bacteroides fragilis, Enterococcus, Enterobacter cloacae, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas stutzeri, Proteus mirabilis, Serratia marcescens oraz opornych na metycylinę Staphylococcus aureus (MRSA) i Staphylococcus epidermidis (MRSE) , opornych na penicylinę Streptococcus pneumoniae (PRSP) i opornych na wankomycynę Enterococcus (VRE).   Opakowanie zawiera: 12szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: YAVO
Cena:
280,00 zł
szt.
zobacz więcej
MIRADENT Myzotect Tincture - wyciąg do leczenia stanów zapalnych błony śluzowej  5ml MIRADENT Myzotect Tincture - wyciąg do leczenia stanów zapalnych błony śluzowej 5ml
Preparat adhezyjny do leczenia stanów zapalnych błony śluzowej o konsystencji syropu.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
55,00 zł
szt.
zobacz więcej
TCA Dent TCA Dent
Preparat do miejscowej kauteryzacji błony śluzowej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CERKAMED
Cena:
55,00 zł
szt.
zobacz więcej
HEMOSTAT HEMOSTAT
Żel stomatologiczny do tamowania krwawienia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CHEMA
Cena:
44,00 zł
szt.
zobacz więcej
PULPOGEL PULPOGEL
Preparat na bazie siarczanu żelaza ma zastosowanie w zabiegach pulpotomii do przyżyciowej amputacji miazgi w zębach mlecznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CHEMA
Cena:
33,00 zł
szt.
zobacz więcej
ALVEOGYL - 10G ALVEOGYL - 10G
Opatrunek w przypadku suchego zębodołu.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SEPTODONT
Cena:
156,00 zł
szt.
zobacz więcej
 RTR STOŻEK KOLAGENOWY - 2SZT. RTR STOŻEK KOLAGENOWY - 2SZT.
Materiał do odbudowy tkanki kostnej na bazie beta-trójfosforanu wapniowego i kolagenu.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SEPTODONT
Cena:
435,00 zł
Spongostan  Dental  24szt. Spongostan Dental 24szt.
Spongostan jest miejscowym środkiem hemostatycznym przeznaczonym do zabiegów chirurgicznych z krwawieniem żylnym lub sączeniem.  Przywiera do miejsca krwawienia i wchłania ilość płynu 45 razy przekraczającą jego ciężar.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Ferrosan
Cena:
99,00 zł
szt.
zobacz więcej
HEMOSPON gąbki kolagenowe hamujące krwawienie 30szt HEMOSPON gąbki kolagenowe hamujące krwawienie 30szt
Hemospon wskazany jest do stosowania podczas i po zabiegach chirurgicznych dla uzyskania miejscowego zatrzymania krwawienia, a w szczególności wówczas, gdy konwencjonalne metody opanowania krwawienia nie są wystarczające.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TECH NEW
Cena:
39,90 zł
Alustin 10g Alustin 10g
Opatrunek do tamowania drobnych krwawień przydziąsłowych powstałych podczas zabiegów dentystycznych w jamie ustnej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CHEMA
Cena:
20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Alustat Foam 0,8g Alustat Foam 0,8g
Pianka do tamowania krwawienia - chlorek glinu 20%
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CERKAMED
Cena:
32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alustat Gel 5ml Alustat Gel 5ml
Żel do stosowania na dziąsła w celu zmniejszenia miejscowego obrzęku i tamowania drobnych krwawień
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CERKAMED
Cena:
38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alustat 10g butelka Alustat 10g butelka
Płyn do tamowania krwawienia
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CERKAMED
Cena:
22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alustat Gel 10ml Alustat Gel 10ml
Żel do stosowania na dziąsła w celu zmniejszenia miejscowego obrzęku i tamowania drobnych krwawień
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CERKAMED
Cena:
63,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium