Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

SPOKAR

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
 SPOKAR D X-SOFT 0-6 lat - szczoteczka dla dzieci z bardzo miękkimi włóknami (E0497) 1szt. SPOKAR D X-SOFT 0-6 lat - szczoteczka dla dzieci z bardzo miękkimi włóknami (E0497) 1szt.
SPOKAR D X-SOFT 0-6 lat - szczoteczka dla dzieci z bardzo miękkimi włóknami (E0497) 1szt.   Szczoteczka do zębów dla dzieci SPOKAR D X-SOFT  powstała w oparciu o rekomendację specjalistów z dziedziny zdrowia i higieny jamy ustnej. Unikatowy design jest wynikiem poszukiwania optymalnej ergonomii szczoteczki, która zapewnia wygodny uchwyt oraz komfortowe, bezpieczne i efektywne szczotkowanie zębów. Szczoteczka do zębów dla dzieci SPOKAR D X-SOFT zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo szczotkowania zębów dzieci do 6 roku życia.  Unikalna konstrukcja szczoteczki doskonale wspomaga naukę prawidłowej techniki szczotkowania zębów przez dzieci oraz pozwala rodzicom na wygodne i bezpieczne mycie zębów swoim pociechom.   Rekomendujemy: Właściwości: Zalety szczoteczki do zębów dla dzieci SPOKAR D X-SOFT ergonomiczny uchwyt posiada niewielkie wycięcia w tylnej części rączki szczoteczki , które pozwalają dzieciom wygodnie złapać szczoteczkę i w komfortowy oraz bezpieczny sposób wyszczotkować zęby, odpowiednia długość rączki , dopasowana do rozmiaru dłoni dzieci, wygodnie leży w dłoni i pomaga młodszym dzieciom w nauce prawidłowej techniki szczotkowania zębów, wygięta rączka  sprawia, że główka szczoteczki przylega do anatomicznego kształtu łuku zębowego lepiej niż większość klasycznych szczoteczek do zębów dla dzieci, dzięki odpowiednio wychylonej główce szczoteczka minimalizuje siłę nacisku jaką stosuje dziecko, zwiększając ochronę przed podrażnieniem dziąseł, mała, wąska główka szczoteczki  pozwala na wygodne oczyszczenie wszystkich zębów, minimalizując ryzyko podrażnienia dziąseł i policzków, elastyczne, zaokrąglone na końcach włókna  dokładnie usuwają płytkę nazębną, osady oraz naloty i są łagodne dla delikatnych dziąseł dziecka, gęsto osadzone, bardzo miękkie włókna,  zapewniają najwyższą jakość oczyszczania zębów i są bezpieczne dla  delikatnych dziąseł dziecka, gęsta powierzchnia równych włókien dokładnie usuwa płytkę nazębną oraz uporczywe osady z powierzchni szkliwa, pozostawiając zęby doskonale czyste i gładkie.  ciekawe kolory oraz design  szczoteczki pobudza ciekawość dzieci i zachęca do regularnego mycia zębów.   Opakowanie:  szczoteczka w blistrze 1 szt. (kolor wysyłany losowo)  SPOKAR  to czeska marka produktów do higieny jamy ustnej, która powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenie lekarzy stomatologów. W ofercie marki SPOKAR znajdują się szczoteczki do zębów dla dorosłych i dzieci, szczoteczki międzyzębowe, nitki do zębów oraz niciowykałaczki. Wszystkie produkty do higieny jamy ustnej SPOKAR zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów i zapewniają kompleksową higienę jamy ustnej, a niepowtarzalny design i kolorystyka umilą codzienną pielęgnację zębów i dziąseł.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SPOKAR
Cena:
8,90 zł
szt.
zobacz więcej
SPOKAR XD ULTRA SOFT 0-8 lat - szczoteczka dla dzieci z ultra miękkimi włóknami (E2156) 1szt. SPOKAR XD ULTRA SOFT 0-8 lat - szczoteczka dla dzieci z ultra miękkimi włóknami (E2156) 1szt.
SPOKAR XD ULTRA SOFT 0-8 lat - szczoteczka dla dzieci z ultra miękkimi włóknami (E2156) 1szt.   SPOKAR XD ULTRA SOTF to wyjątkowa szczoteczka do zębów dla dzieci , posiadająca niewielką główkę dopasowaną do rozmiarów jamy ustnej dzieci poniżej 8 roku życia, która pozwala na wygodne dotarcie i wyszczotkowanie wszystkich zębów, w tym zębów trzonowych, bez ryzyka podrażnienia dziąseł oraz policzków. Gęste, ultra miękkie włókna zapewniają doskonałą powierzchnię czyszczącą. Dokładnie usuwają pytkę nazębną i uporczywe osady, pozostawiając zęby czyste i niesamowicie gładkie.  Szczoteczka do zębów dla dzieci SPOKAR XD ULTRA SOFT zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo szczotkowania zębów dzieci do 8 roku życia.  Unikalna konstrukcja szczoteczki doskonale wspomaga naukę prawidłowej techniki szczotkowania zębów przez dzieci oraz pozwala rodzicom na wygodne i bezpieczne mycie zębów swoim pociechom.   Rekomendujemy: Właściwości:   Szczoteczkę do zębów z linii SPOKAR X PREMIUM wyróżnia unikalny kształt rączki.  Szczoteczka SPOKAR X PREMIUM posiada ergonomiczny uchwyt w kształcie litery X,  który został przetestowany w laboratorium pod kątem optymalnego trzymania szczoteczki w dłoni i zwiększenia możliwości ułożenia główki podczas mycia zębów, w celu  zwiększenia efektywności codziennej higieny jamy ustnej. Podłużne wgłębienie znajdujące się wzdłuż rączki SPOKAR X PREMIUM zapewnia stabilny uchwyt szczoteczki i zwiększoną kontrolę podczas szczotkowania zębów.  Szczoteczka do zębów SPOKAR X PREMIUM nie wyślizguje się z rąk i pozwala na odpowiednie ułożenie główki do powierzchni zębów w celu zwiększenia dokładności szczotkowania.  Odpowiednio wygięta rączka sprawia, że główka szczoteczki przylega do anatomicznego kształtu łuku zębowego   lepiej niż większość klasycznych szczoteczek do zębów. Dzięki odpowiednio wychylonej główce szczoteczka minimalizuje siłę nacisku jaką stosuje pacjent, zwiększając ochronę przed podrażnieniem dziąseł i powstawaniem ubytków przyszyjkowych. Opakowanie:  szczoteczka w blistrze 1 szt. (kolor wysyłany losowo)  SPOKAR  to czeska marka produktów do higieny jamy ustnej, która powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenie lekarzy stomatologów. W ofercie marki SPOKAR znajdują się szczoteczki do zębów dla dorosłych i dzieci, szczoteczki międzyzębowe, nitki do zębów oraz niciowykałaczki. Wszystkie produkty do higieny jamy ustnej SPOKAR zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów i zapewniają kompleksową higienę jamy ustnej, a niepowtarzalny design i kolorystyka umilą codzienną pielęgnację zębów i dziąseł.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SPOKAR
Cena:
12,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium