Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Piksters

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
Piksters ECO Floss Picks- biodegradowalne niciowykałaczki 30szt. Piksters ECO Floss Picks- biodegradowalne niciowykałaczki 30szt.
Biodegradowalne niciowykałaczki stworzone w celu wygodnego i skutecznego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Uchwyt PIKSTERS ECO Floss Picks wykonany jest z materiału roślinnego na bazie kukurydzy, który jest nasycony aktywnym węglem drzewnym o działaniu antybakteryjnym.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PIKSTERS
Cena:
12,90 zł
szt.
zobacz więcej
PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 50szt .) PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 50szt .)
PIKSTERS - SupaGrip v1 NITKOWYKAŁACZKA  postępowa taśma PTFE monofilamentna (tworzona z jednego kawałka) nie strzępi się i nie przerywa podczas umieszczania w ciasnych przestrzeniach między zębowych.  Wygodny produkt dla osób, którzy nie lubią nitkować, a ten sposób czyszczenia jest u nich potrzebny (stłoczenia zębów). S zczególnie cienka, teflonowa budowa pozwala w łatwy sposób (bez wykorzystania sporej siły) oczyszczać przestrzenie nie uszkadzając przy tym brodawki zębowej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PIKSTERS
Cena:
16,90 zł
PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 30szt.) PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 30szt.)
PIKSTERS - SupaGrip v1 NITKOWYKAŁACZKA  postępowa taśma PTFE monofilamentna (tworzona z jednego kawałka) nie strzępi się i nie przerywa podczas umieszczania w ciasnych przestrzeniach międzyzębowych.  Wygodny produkt dla osób, którzy nie lubią nitkować, a ten sposób czyszczenia jest u nich potrzebny (stłoczenia zębów)  szczególnie cienka, teflonowna budowa pozwala w łatwy sposób (bez wykorzystania sporej siły) oczyszcza przestrzenie nie uszkadzając przy tym brodawki zębowej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PIKSTERS
Cena:
9,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium