Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Paski poliestrowe

Filtry

Wyczyść filtry
SeptoFipo Strip - poliestrowe paski pokryte tlenkiem glinu SeptoFipo Strip - poliestrowe paski pokryte tlenkiem glinu
SeptoFipo Strip    Poliestrowe paski pokryte nasypem z tlenku glinu   Pasek profilaktyczny pokryty nasypem, który można łatwo wprowadzić w przestrzeń międzyzębową i bez przeszkód przesunąć przez punkt kontaktu, nie powodując tym samym jego destrukcji. Zalety produktu: przeznaczone do procedur opracowania i polerowania kompozytów charakteryzują się powierzchnią, gdzie znajdują się obszary pokryte nasypem o średnim lub bardzo drobnym uziarnieniu oddzielone od siebie obszarami neutralnymi dostępne w szerokościach: 2,5mm oraz 4,0mm   Opakowanie zawiera: 100szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SEPTODONT
Cena:
33,00 zł
zobacz więcej
ZESTAW DO USUWANIA KAMIENIA NAZĘBNEGO PASKI SKALER ZESTAW DO USUWANIA KAMIENIA NAZĘBNEGO PASKI SKALER
ZESTAW DO USUWANIA KAMIENIA NAZĘBNEGO PASKI SKALER     Kamień nazębny to płytka nazębna, która uległa zmineralizowaniu. Stanowi on poważny problem, gdyż może doprowadzić do stanów zapalnych przyzębia. Wynika to z faktu, iż na kamieniu zbierają się bakterie, które mogą stać się przyczyną chorób dziąseł i zębów. Dodatkowo porowaty kamień nazębny jest szczególnie podatny na przebarwienia, przez co staje się również problemem natury estetycznej.   Zestaw do usuwania kamienia nazębnego pozwoli Nam w bezpieczny sposób w domowym zaciszu usunąć nagromadzony kamień nazębny.  Jest to możliwe dzięki: Użyciu pasków o niskiej ścieralności, pozwalają one ściągnąć kamień między szczelinami zębów narzędziom do usuwania kamienia: trzy sierpy różnej wielkości pozwalają na ściąganie kamienia z powierzchni zębów. Posiadają ostry skaler wygięty pod różnymi kątami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostać się do najtrudniejszego miejsca w jamie ustnej.    W skład zestawu wchodzi: 1. Paski ścierne TOR - Paski pozwalają w bezpieczny sposób na usunięcie kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych. Wyróżniamy 3 rodzaje pasków:   paski najbardziej ścieralne (niebiesko-zielone) medium/coarse paski średnio ścieralne (zielono-żółte) fine/medium paski najmniej ścieralne (żółto-białe) superfine/fine   Jeden pasek zawiera dwa rodzaje stopnia ścieralności, które przedzielone są przeźroczystym paskiem. Między zęby pasek powinniśmy wprowadzać, właśnie wykorzystując przeźroczysty fragment paska. Długość pasków:  15cm Ilość pasków:  75 sztuk (po 25 sztuk każdych)   2. Narzędzia do usuwania kamienia - wyróżniamy 3 rodzaje: narzędzie do kamienia sierp mały narzędzie do kamienia sierp średni  narzędzie do kamienia sierp duży   Długość narzędzia: 18 cm    Narzędzia wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która doskonale sprawdza się podczas wielokrotnej sterylizacji i dezynfekcji.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TOR VM
Cena:
49,90 zł
Paski ścierne w kształcie klina 100szt. Paski ścierne w kształcie klina 100szt.
Trójkątne paski ścierne do polerowania.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: POLYDENTIA
Cena:
140,00 zł
zobacz więcej
Paski abrazyjne 60µ Paski abrazyjne 60µ
Paski abrazyjne o ziarnistości 60 mikronów
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: COLTENE
Cena:
97,00 zł
szt.
zobacz więcej
Paski abrazyjne 40µ Paski abrazyjne 40µ
Paski abrazyjne o ziarnistości 40 mikronów
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: COLTENE
Cena:
97,00 zł
szt.
zobacz więcej
Paski do polerowania Roeko 30µ Paski do polerowania Roeko 30µ
Paski do polerowania o ziarnistości 30 mikronów
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: COLTENE
Cena:
97,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sof-Lex paski poliestrowe ścierne 3M - 1954, 1954N, 1956 Sof-Lex paski poliestrowe ścierne 3M - 1954, 1954N, 1956
Paski poliestrowe zgrubne - średnie, służące do polerowania wypełnień w przestrzeniach międzyzębowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: 3M ESPE
Cena:
140,00 zł
zobacz więcej
Paski ścierne asortyment 75 szt - TORVM 1.055 Paski ścierne asortyment 75 szt - TORVM 1.055
Paski ścierne TOR VM   Paski przeznaczone do usuwania kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych w warunkach gabinetu stomatologicznego.   Zestaw zawiera: paski najbardziej ścieralne (niebiesko-zielone) medium/coarse paski średnio ścieralne (zielono-żółte) fine/medium paski najmniej ścieralne (żółto-białe) superfine/fine   Jeden pasek składa się z dwóch rodzajów nasypu o różnym stopniu ścieralności oraz przedzielony jest przerwą przezroczystą bez nasypu, który umożliwia wsunięcie go między zęby.   Długość pasków:  15cm   Opakowanie zawiera:  75 sztuk (po 25 sztuk każdych).
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TOR VM
Cena:
29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Paski ścierne fine/superfine 25 szt - TORVM 1.052 Paski ścierne fine/superfine 25 szt - TORVM 1.052
Paski ścierne fine/superfine 25 szt - TORVM 1.052     Paski przeznaczone do usuwania kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych. Jeden pasek składa się z dwóch rodzajów nasypu o różnym stopniu ścieralności oraz przedzielony jest przerwą przezroczystą bez nasypu, który umożliwia wsunięcie go między zęby.     Opakowanie zawiera: 25szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TOR VM
Cena:
19,00 zł
szt.
zobacz więcej
Paski ścierne mediuM/fine 25 szt - TORVM 1.051 Paski ścierne mediuM/fine 25 szt - TORVM 1.051
Paski ścierne mediuM/fine 25 szt - TORVM 1.051     Paski przeznaczone do usuwania kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych. Jeden pasek składa się z dwóch rodzajów nasypu o różnym stopniu ścieralności oraz przedzielony jest przerwą przezroczystą bez nasypu, który umożliwia wsunięcie go między zęby.     Opakowanie zawiera:  25szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TOR VM
Cena:
19,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium