Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Paski i taśmy

Filtry

Wyczyść filtry
SeptoFipo Strip - poliestrowe paski pokryte tlenkiem glinu SeptoFipo Strip - poliestrowe paski pokryte tlenkiem glinu
SeptoFipo Strip    Poliestrowe paski pokryte nasypem z tlenku glinu   Pasek profilaktyczny pokryty nasypem, który można łatwo wprowadzić w przestrzeń międzyzębową i bez przeszkód przesunąć przez punkt kontaktu, nie powodując tym samym jego destrukcji. Zalety produktu: przeznaczone do procedur opracowania i polerowania kompozytów charakteryzują się powierzchnią, gdzie znajdują się obszary pokryte nasypem o średnim lub bardzo drobnym uziarnieniu oddzielone od siebie obszarami neutralnymi dostępne w szerokościach: 2,5mm oraz 4,0mm   Opakowanie zawiera: 100szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SEPTODONT
Cena:
33,00 zł
zobacz więcej
SeptoProphy Strip - nieabrazyjne paski metalowe do usuwania kamienia SeptoProphy Strip - nieabrazyjne paski metalowe do usuwania kamienia
SeptoProphy Strip   Nieabrazyjne paski metalowe do usuwania kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych   Pasek profilaktyczny jest nieodzowną pomocą podczas zabiegów profilaktycznych. SeptoProphy Strip wyróżnia się okrągłymi mikroostrzami umieszczonymi wokół otworów na jednej z powierzchni paska. Zapewnia silne i precyzyjne działanie eliminujące kamień nazębny, tym samym zachowując integralność szkliwa i materiałów wypełniających. Ze względu na grubość wynoszącą zaledwie 0,05mm, bardzo łatwo jest uzyskać dostęp do obszaru przestrzeni międzyzębowej.   Zalety produktu: łatwe, szybkie i bezpieczne usuwanie kamienia nazębnego bez uszkadzania szkliwa zębów nieabrazyjne działanie, kamień nazębny jest usuwany mechanicznie przez mikroostrza znajdujące się na powierzchni paska łatwy dostęp do przestrzeni międzyzębowej dzięki grubości 0,05 mm   Opakowanie zawiera:  10 perforowanych pasków  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: SEPTODONT
Cena:
37,00 zł
szt.
zobacz więcej
GC NEW METAL STRIPS - metalowe paski do wykańczania 12szt. GC NEW METAL STRIPS - metalowe paski do wykańczania 12szt.
GC NEW METAL STRIPS - metalowe paski do wykańczania 12szt.   Paski metalowe pokryte galwanicznie cząstkami tlenku glinu i oznaczone kolorami, przeznaczone do konturowania powierzchni stycznych i wykańczania materiałów wypełnieniowych.     Wskazania: do konturowania, wykańczania i polerowania interproksymalnych powierzchni kompozytowych, kompomerowych i glasjonomerowych.   Zalety: wykonane z cienkiego, elastycznego materialu odporne na rozdracie cztery gradacje do wyboru łatwe do czyszczenia nadają się do sterylizacji w autoklawie różne szerokości (2,6 mm, 3,3 mm, 4,0 mm)   Dostępne gradacje: Extracoarse Coarse Medium Fine Opakowanie:  12 szt.  (po 4 szt. z każdej szerokości 2,6 mm / 3,3 mm / 4,0 mm)
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
345,00 zł
zobacz więcej
Hawe Matrices Micro Thin - paski metalowe, 30szt. Hawe Matrices Micro Thin - paski metalowe, 30szt.
Paski metalowe Micro-Thin do odbudowy zębów. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
31,00 zł
zobacz więcej
GC Epitex - uzupełnienie 10m GC Epitex - uzupełnienie 10m
Epitex z GC to paski do konturowania, wykańczania i polerowania kompozytów, jonomerów szklanych lub uzupełnień metalowych. Umożliwia łatwiejszy dostęp w ciasnych punktach kontaktowych, pomagając zminimalizować uszkodzenie dziąseł. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
130,00 zł
zobacz więcej
Piła do przestrzeni międzyzębowych BioClear Piła do przestrzeni międzyzębowych BioClear
Piła do przestrzeni międzyzębowych BioClear   Zestaw ostrzy oraz specjalnych pasków z nasypem diamentowym do usuwania nadmiaru kompozytu z przestrzeni międzyzębowych.   Blue Heavy Saw Pasek metalowy z ząbkowanymi krawędziami. Przeznaczony do usuwania dużych nadmiarów cementu, znajdujących się w przestrzeniach międzyzębowych. Jest on bardzo przydatny do separowania punktów stycznych, do usuwania z powierzchni stycznych utwardzonych materiałów kompozytowych.      Orange Light Sander  Pasek metalowy jednostronny z nasypem diamentowym (nasyp drobny, grubość 0.05 mm). Do opracowania, usuwania nadmiarów i uwalniania powierzchni stycznych, poprzez wyeliminowanie nadmiernego nacisku między odbudową, a sąsiednim zębem, bez otwierania punktów stycznych. Zalecany do użycia przed ostatecznym cementowaniem oraz by nadać kształt powierzchniom stycznym wypełnień kompozytowych, licówek, prac inlay/onlay oraz koron.     Red Heavy Sander Pasek metalowy dwustronny z nasypem diamentowym (nasyp średni, grubość 0.12mm). Do bezpiecznego usuwania nadmiarów cementu z przestrzeni międzyzębowych. Umożliwia dokładne oczyszczenie powierzchni stycznych przy osadzaniu np. kilku licówek bez ryzyka przemieszczenia pracy.     Zestaw zawiera: 2x Blue Heavy Saw 1x Orange Light Sander  1x Red Heavy Sander  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BIOCLEAR
Cena:
280,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW DO USUWANIA KAMIENIA NAZĘBNEGO PASKI SKALER ZESTAW DO USUWANIA KAMIENIA NAZĘBNEGO PASKI SKALER
ZESTAW DO USUWANIA KAMIENIA NAZĘBNEGO PASKI SKALER     Kamień nazębny to płytka nazębna, która uległa zmineralizowaniu. Stanowi on poważny problem, gdyż może doprowadzić do stanów zapalnych przyzębia. Wynika to z faktu, iż na kamieniu zbierają się bakterie, które mogą stać się przyczyną chorób dziąseł i zębów. Dodatkowo porowaty kamień nazębny jest szczególnie podatny na przebarwienia, przez co staje się również problemem natury estetycznej.   Zestaw do usuwania kamienia nazębnego pozwoli Nam w bezpieczny sposób w domowym zaciszu usunąć nagromadzony kamień nazębny.  Jest to możliwe dzięki: Użyciu pasków o niskiej ścieralności, pozwalają one ściągnąć kamień między szczelinami zębów narzędziom do usuwania kamienia: trzy sierpy różnej wielkości pozwalają na ściąganie kamienia z powierzchni zębów. Posiadają ostry skaler wygięty pod różnymi kątami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostać się do najtrudniejszego miejsca w jamie ustnej.    W skład zestawu wchodzi: 1. Paski ścierne TOR - Paski pozwalają w bezpieczny sposób na usunięcie kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych. Wyróżniamy 3 rodzaje pasków:   paski najbardziej ścieralne (niebiesko-zielone) medium/coarse paski średnio ścieralne (zielono-żółte) fine/medium paski najmniej ścieralne (żółto-białe) superfine/fine   Jeden pasek zawiera dwa rodzaje stopnia ścieralności, które przedzielone są przeźroczystym paskiem. Między zęby pasek powinniśmy wprowadzać, właśnie wykorzystując przeźroczysty fragment paska. Długość pasków:  15cm Ilość pasków:  75 sztuk (po 25 sztuk każdych)   2. Narzędzia do usuwania kamienia - wyróżniamy 3 rodzaje: narzędzie do kamienia sierp mały narzędzie do kamienia sierp średni  narzędzie do kamienia sierp duży   Długość narzędzia: 18 cm    Narzędzia wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która doskonale sprawdza się podczas wielokrotnej sterylizacji i dezynfekcji.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TOR VM
Cena:
49,90 zł
ISO Tape - taśma teflonowa 5m ISO Tape - taśma teflonowa 5m
Taśma teflonowa zalecana do izolacji zębów podczas zabiegów stomatologicznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TDV
Cena:
39,00 zł
zobacz więcej
PROXOCONTOUR - paski z nasypem diamentowym 6szt. PROXOCONTOUR - paski z nasypem diamentowym 6szt.
Paski metalowe do wygładzania przestrzeni międzyzębowych - nasyp diamentowy 60/40 mikronów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Intensiv SA
Cena:
215,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROXOCONTOUR - paski z nasypem diamentowym, perforowane 6szt. PROXOCONTOUR - paski z nasypem diamentowym, perforowane 6szt.
Perforowane paski metalowe do wygładzania przestrzeni międzyzębowych - nasyp diamentowy 80/40 mikronów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Intensiv SA
Cena:
215,00 zł
szt.
zobacz więcej
PROXOSTRIP - paski z nasypem diamentowym PROXOSTRIP - paski z nasypem diamentowym
Pokryte jednostronnie nasypem diamentowym paski do wygładzania przestrzeni międzyzębowych z rożnym nasypem, do wyboru 6 lub 12 sztuk.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Intensiv SA
Cena:
260,00 zł
zobacz więcej
PROXOSTRIP PLUS - paski z nasypem diamentowym 6szt. PROXOSTRIP PLUS - paski z nasypem diamentowym 6szt.
Pasek z uchwytami z tworzywa sztucznego, pokryty diamentem - nasyp 40/15 mikronów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Intensiv SA
Cena:
260,00 zł
szt.
zobacz więcej
METAL DIAMOND STRIPS Trial Kit - metalowe paski do wygładzania i polerowania przestrzeni 6szt. METAL DIAMOND STRIPS Trial Kit - metalowe paski do wygładzania i polerowania przestrzeni 6szt.
Ergonomiczne paski metalowe, pokryte jednostronnie diamentem, o różnym nasypie diamentu - do wygładzania i polerowania przestrzeni na powierzchniach stycznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Intensiv SA
Cena:
180,00 zł
szt.
zobacz więcej
Perforowana taśma metalowa - perforacja odcinkowa 2m Perforowana taśma metalowa - perforacja odcinkowa 2m
Metalowa taśma perforowana do usuwania osadu i kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AnGer
Cena:
35,00 zł
zobacz więcej
Perforowana taśma metalowa - perforacja ciągła 2m Perforowana taśma metalowa - perforacja ciągła 2m
Metalowa taśma perforowana do usuwania osadu i kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AnGer
Cena:
45,00 zł
zobacz więcej
Perforowana taśma poliestrowa - perforacja odcinkowa 4m Perforowana taśma poliestrowa - perforacja odcinkowa 4m
Perforowana taśma poliestrowa przeznaczona do usuwania osadu z przestrzeni międzyzębowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AnGer
Cena:
37,00 zł
szt.
zobacz więcej
Perforowana taśma poliestrowa - perforacja ciągła 4m Perforowana taśma poliestrowa - perforacja ciągła 4m
Perforowana taśma poliestrowa przeznaczona do usuwania osadu z przestrzeni międzyzębowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AnGer
Cena:
48,00 zł
szt.
zobacz więcej
Taśma metalowa 3m Anger Taśma metalowa 3m Anger
Taśma metalowa w kartoniku.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AnGer
Cena:
21,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium