Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Niciowykałaczki dentystyczne

Filtry

Wyczyść filtry
GUM Easy-Flossers niciowykałaczki o miętowym smaku z witaminą E 30 szt. GUM Easy-Flossers niciowykałaczki o miętowym smaku z witaminą E 30 szt.
GUM Easy-Flossers niciowykałaczki o miętowym smaku z witaminą E 30 szt.     Idealne akcesorium dla początkujących, którym trudno czyścić przestrzenie międzyzębowe za pomocą nitki dentystycznej. Easy Flosser jest odpowiedni w przypadku codziennego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Delikatna naprężona woskowana nić dentystyczna z łatwością penetruje przestrzenie międzyzębowe. Nić jest na nowo zaimpregnowana fluorkami i witaminą E. Przyjemny smak mentolowy. Opakowanie zawiera 30 szt. + praktyczny futerał podróżny. Najważniejsze cechy produktu Skutecznie usuwają płytkę nazębną między zębami i poniżej linii dziąseł Ultra odporne na strzępienie Pokryte fluorem i witaminą E Wygodny uchwyt Gotowe do użycia Odświeżający miętowy smak
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GUM SUNSTAR
Cena:
10,20 zł
szt.
zobacz więcej
TePe GOOD Mini Flossers nitko-wykałaczki dentystyczne 1 szt. TePe GOOD Mini Flossers nitko-wykałaczki dentystyczne 1 szt.
TePe GOOD Mini Flossers nitko-wykałaczki dentystyczne 1 szt.      TePe GOOD Mini Flosser to wstępnie załadowany pojemnik na nici dentystyczne, który zapewnia wydajne i wygodne użytkowanie. Zawiera mocną nić bez PFAA, która z łatwością przesuwa się po wąskich przestrzeniach międzyzębowych. Sprytnie zaprojektowana płaszczyzna zgryzu pomaga delikatnie włożyć nić dentystyczną. Smukły uchwyt wygodnie leży w dłoni. Doskonała pomoc w czyszczeniu ciasnych przestrzeni między zębami - stosuj codziennie, aby zachować zdrowe i świeże dziąsła i zęby. Dzięki zastosowaniu w rękojeści surowców odnawialnych - trzciny cukrowej i włókien drzewnych - udaje nam się zawrócić 85% emisji dwutlenku węgla podczas cyklu życia produktu.  Wszystkie produkty TePe są wytwarzane z zielonej energii ze źródeł odnawialnych. GOOD Mini Flosser jest dostarczany w torebce wykonanej z trzciny cukrowej. Łatwy dostęp do ciasnych przestrzeni międzyzębowych Wykonane z materiałów roślinnych Niski wpływ na klimat, produkt jest ekologiczny   Opakowanie: 1szt. w cello
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TePe
Cena:
0,95 zł
zobacz więcej
BIOREPAIR Flosser niciowykałaczki do zębów 36 sztuk BIOREPAIR Flosser niciowykałaczki do zębów 36 sztuk
Niciowykałaczki BIOREPAIR Flosser - połączenie wykałaczki i nici dentystycznej     Wykałaczki z nicią dentystyczną BIOREPAIR Flosser doskonale oczyszczają przestrzenie międzyzębowe a dzięki zawartości cząsteczek microRepair chronią zęby przed próchnicą i zapaleniem dziąseł. Niciowykałaczki BIOREPAIR Flosser regenerują szkliwo w miejscach trudnodostępnych, szczególnie narażonych na powstawanie próchnicy. Ponadto BIOREPAIR Flosser zawierają samoczyszczący polimer o właściwościach bakteriostatycznych dzięki czemu zwiększają jakość codziennej higieny jamy ustnej. Zalety niciowykałaczek BIOREPAIR Flosser nić dentystyczna z cząsteczkami microRepair regeneruje szkliwo wzmacniając zęby, chroni przed próchnicą, która najczęściej bierze swój początek w przestrzeniach międzyzębowych, cienka, płaska nić z włókna monofilamentowego ułatwia użytkowanie nawet w przypadku ciasnych przestrzeni międzyzębowych, łatwo prześlizguje się przez styczne minimalizując ryzyko podrażnienia brodawki dziąsłowej, odpowiednio wyprofilowany uchwyt zwiększa komfort użytkowania, jego kształt ułatwia czyszczenie przestrzeni międzyzębowych między trzonowcami, zaokrąglona końcówka wykałaczki wspomaga usuwanie zalegające płytki nazębnej, miętowy smak zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, samoczyszczący polimer SCP nadaje właściwości bakteriostatyczne, hamując rozwój bakterii.   Opakowanie: zawiera 36szt niciowykałaczek
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BIOREPAIR
Cena:
21,90 zł
szt.
zobacz więcej
MIRADENT Zahnpic - niciowykałaczki 30 szt. MIRADENT Zahnpic - niciowykałaczki 30 szt.
Połączenie nitki dentystycznej i wykałaczki dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia. Zahnpick to niezwykle prosta i wygodna forma czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
16,50 zł
szt.
zobacz więcej
MIRADENT Zahnpic - niciowykałaczki 100 szt. MIRADENT Zahnpic - niciowykałaczki 100 szt.
Połączenie nitki dentystycznej i wykałaczki dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia. Zahnpick to niezwykle prosta i wygodna forma czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
44,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tandex Flosi Floser - niciowykałaczki z nitką węglową Tandex Flosi Floser - niciowykałaczki z nitką węglową
Flosser to świetne narzędzie do czyszczenia przestrzeni między zębami. Idealny do ciasnych i  małych przestrzeni . Flossery są wykonane z nici z węglem drzewnym, który przyczynia się do redukcji bakterii. Specjalnie wyprofilowana końcówka służy jako wykałaczka.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TANDEX
Cena:
14,60 zł
szt.
zobacz więcej
Piksters ECO Floss Picks- biodegradowalne niciowykałaczki 30szt. Piksters ECO Floss Picks- biodegradowalne niciowykałaczki 30szt.
Biodegradowalne niciowykałaczki stworzone w celu wygodnego i skutecznego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Uchwyt PIKSTERS ECO Floss Picks wykonany jest z materiału roślinnego na bazie kukurydzy, który jest nasycony aktywnym węglem drzewnym o działaniu antybakteryjnym.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PIKSTERS
Cena:
12,90 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX DF 967 Flosspic nić dentystyczna i wykałaczka w jednym 30 sztuk CURAPROX DF 967 Flosspic nić dentystyczna i wykałaczka w jednym 30 sztuk
Nić dentystyczna i wykałaczka w jednym
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CURAPROX
Cena:
23,60 zł
szt.
zobacz więcej
PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 50szt .) PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 50szt .)
PIKSTERS - SupaGrip v1 NITKOWYKAŁACZKA  postępowa taśma PTFE monofilamentna (tworzona z jednego kawałka) nie strzępi się i nie przerywa podczas umieszczania w ciasnych przestrzeniach między zębowych.  Wygodny produkt dla osób, którzy nie lubią nitkować, a ten sposób czyszczenia jest u nich potrzebny (stłoczenia zębów). S zczególnie cienka, teflonowa budowa pozwala w łatwy sposób (bez wykorzystania sporej siły) oczyszczać przestrzenie nie uszkadzając przy tym brodawki zębowej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PIKSTERS
Cena:
16,90 zł
szt.
zobacz więcej
PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 30szt.) PIKSTERS SupaGRIPv1 nitkowykałaczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ( 30szt.)
PIKSTERS - SupaGrip v1 NITKOWYKAŁACZKA  postępowa taśma PTFE monofilamentna (tworzona z jednego kawałka) nie strzępi się i nie przerywa podczas umieszczania w ciasnych przestrzeniach międzyzębowych.  Wygodny produkt dla osób, którzy nie lubią nitkować, a ten sposób czyszczenia jest u nich potrzebny (stłoczenia zębów)  szczególnie cienka, teflonowna budowa pozwala w łatwy sposób (bez wykorzystania sporej siły) oczyszcza przestrzenie nie uszkadzając przy tym brodawki zębowej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PIKSTERS
Cena:
9,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium