Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Kompozytowe

Filtry

Wyczyść filtry
PROMOCJA 3+1! 3x Variolink Esthetic DC + ZirCAD Cement 8,5g PROMOCJA 3+1! 3x Variolink Esthetic DC + ZirCAD Cement 8,5g
PROMOCJA 3+1! 3x Variolink Esthetic DC + ZirCAD Cement 8,5g Przy zakupie 3 opakowań Variolink Esthetic DC 9g, opakowanie ZirCAD Cement otrzymasz gratis* *Gratis wysyłany z biura Ivoclar. Variolink Esthetic DC  Estetyczny (światło i dualnie wiążący) cement kompozytowy przeznaczonym do ostatecznego cementowania ceramicznych i kompozytowych uzupełnień protetycznych stałych. Cechy produktu: przeznaczony do ostatecznego cementowania uzupełnień wykonanych  z ceramiki szklanej, dwukrzemianu litu lub materiałów złożonych (uzupełnień typu inlay, onlay, koron częściowych, koron całkowitych, mostów) posiada doskonałą stabilność odcieni dzięki zastosowaniu opatentowanego fotoinicjatora polimeryzacji -Ivocerin, który nie zawiera ko-inicjatorów w postaci amin zrównoważony i zwięzły system doboru koloru „Effect shade system” posiada naturalną fluorescencję materiału wysoki kontrast na zdjęciach rtg prosty i precyzyjny sposób usuwania nadmiarów konsystencja materiału - idealne połączenie płynności i stabilności cementu   Dostępne odcienie:  Light, Neutral, Warm   Opakowanie zawiera: 9g   ZirCAD Cement 8,5g ZirCAD Cement to nowy, wysokowydajny, modyfikowany żywicą cement glasjonomerowy przeznaczony do stosowania w przypadku uzupełnień retencyjnych. Ten konwencjonalny cement o wysokiej wytrzymałości jest idealny do stosowania z uzupełnieniami wykonanymi na bazie tlenku cyrkonu i metalu. ZirCAD Cement umożliwia dentystom uzyskanie przewidywalnych wyników cementowania w każdym przypadku klinicznym, dzięki łatwej obsłudze i szybkiemu oczyszczaniu nadmiarów. Zalety produktu: opcja wstępnego utwardzania i łatwe oczyszczenie nadmiarów cementu łatwy sposób cementowania uzupełnień z tlenku cyrkonu i metalu uwalnianie jonów fluoru odporność na wilgoć i kwasy niewielka grubość filmu dla precyzyjnego dopasowania i szczelności brzeżnej Wskazania: korony, mosty, inlaye i onlaye wykonane z ceramiki o wysokiej wytrzymałości korony, mosty, inlaye i onlaye na bazie metalu wkłady metalowe, ceramiczne, wzmocnione włóknem Opakowanie zawiera:  8,5g.        
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
2 645,00 zł 3 244,00 zł
szt.
zobacz więcej
    %
Core X Flow Refill Core X Flow Refill
Twardy cement kompozytowy do odbudowy zrębu koronowego oraz cementowania wkładów endodontycznych. Uzyskiwany po zmieszaniu bazy i katalizatora. Zawiera biokompatybilne żywice uretanowe.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
625,00 zł
szt.
zobacz więcej
Maxcem Elite - uzup., 2x5g Maxcem Elite - uzup., 2x5g
Maxcem Elite to samotrawiący, samoadhezyjny cement kompozytowy, przeznaczony do osadzania pośrednich uzupełnień protetycznych. Zapewnia wyższą siłę wiązania i  łatwość stosowania. Wykorzystuje sprawdzoną technologię, przy optymalnej wygodzie pracy: zapewnia łatwe usuwanie nadmiarów, nie wymaga ręcznego mieszania, ani przechowywania w warunkach chłodniczych.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
319,00 zł
zobacz więcej
MAXCEM ELITE CHROMA - UZUP., 10G MAXCEM ELITE CHROMA - UZUP., 10G
Maxcem Elite Chroma to pierwszy samotrawiący/samoadhezyjny cement kompozytowy posiadający wskaźnik chromatyczny, momentu usuwania nadmiarów, co czyni go jednym z najlepszych cementów dostępnych obecnie na rynku. Preparat charakteryzuje się wysoką siłą łączenia oraz długotrwałą stabilność koloru.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
569,00 zł
zobacz więcej
Empress Direct Trans 20 - strzykawka 3g Empress Direct Trans 20 - strzykawka 3g
Światłoutwardzalny, nanohybrydowy, materiał złożony, dający kontrast na zdjęciach RTG - przeznaczony do wykonywania wypełnień spełniających najwyższe wymagania estetyczne, w kolorze translucentnym Trans 20.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Variolink Esthetic Try-In - strzykawka 1,7g Variolink Esthetic Try-In - strzykawka 1,7g
Rozpuszczalne w wodzie pasty, które umożliwiają symulację efektu kolorystycznego na w pełni ceramicznych zamiennikach zębów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
120,00 zł
zobacz więcej
Tetric EvoCeram Cavifil 20x0,2g Tetric EvoCeram Cavifil 20x0,2g
Nanohybrydowy materiał złożony, polimeryzujący pod wpływem światła widzialnego, zawierający pasmo o długości fali 400 - 500 nm (niebieskie światło). Tetric EvoCeram jest widoczny w promieniach rentgenowskich.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
406,00 zł
zobacz więcej
SR Nexco Paste Dentin - strzykawka 2,5g SR Nexco Paste Dentin - strzykawka 2,5g
Nowy kompozyt fotopolimeryzacyjny SR Nexco Paste oferuje naturalny wygląd, tolerancję grubości warstwy i elastyczność polimeryzacji. Materiał pozwala na tworzenie spójnych odcieni, nawet w przypadkach, gdy przestrzeń jest ograniczona, ponieważ efekt koloru jest tolerancyjny dla zróżnicowanej grubości warstwy. Uzupełnienia wykonane z pasty SR Nexco paste oferują trwały zestaw cieni i trwały połysk dzięki procesowi polimeryzacji. Uzupełnienia mogą być zatem przeprowadzane z bardzo naturalnym wyglądem w każdych warunkach oświetleniowych. Kompozyt jest idealny do uzupełnień protetycznych z ramą lub bez, ale także do zastosowań związanych ze sztuczną gumą.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
81,00 zł
zobacz więcej
SpeedCEM Plus Refill 3x9g SpeedCEM Plus Refill 3x9g
Samoadhezyjny, chemoutwardzalny cement kompozytowy, z opcją polimeryzacji światłem. Jego zoptymalizowana formuła pozwala na zastosowanie cementu w połączeniu z uzupełnieniami wykonanymi z tlenku cyrkonu, stopów metali licowanych ceramiką oraz uzupełnień na implantach.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
1 466,00 zł
zobacz więcej
Heliomolar - strzykawka 3g Heliomolar - strzykawka 3g
Materiał do estetycznych wypełnień - uniwersalny, światłoutwardzalny kompozyt. Stosuje się go w przypadku wypełnień ubytków: klasy I i II zębów przedtrzonowych i trzonowych klasy III i IV w zębach przednich oraz wypełnień ubytków klasy V.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
289,00 zł
zobacz więcej
Multilink Hybrid Abutment Refill HO 0 Multilink Hybrid Abutment Refill HO 0
Chemoutwardzalny cement kompozytowy przeznaczonym do ostatecznego, zewnątrzustnego cementowania na stałe uzupełnień ceramicznych takich jak hybrydowe łączniki implantologiczne czy hybrydowe korony na stopkach implantów.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
883,00 zł
szt.
zobacz więcej
GC Gradia GUM Modifier GM - strzykawka 2,4ml GC Gradia GUM Modifier GM - strzykawka 2,4ml
Światłoutwardzalny system kompozytowy dziąsła do odtworzenia naturalnego dziąsła za pomocą prostej lub złożonej techniki nakładania warstw. Idealnie dopasowane do systemu kompozytów mikroceramicznych GC Gradia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
218,00 zł
zobacz więcej
GC G-Cem Veneer Starter Kit GC G-Cem Veneer Starter Kit
G-CEM Veneer rekomendowany jest do uzupełnień zębów przednich i bocznych o grubości poniżej 2mm wykonywanych z ceramiki lub kompozytu. Produkt ten tworzy niezwykle estetyczne i trwałe uzupełnienia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
910,00 zł
szt.
zobacz więcej
GC Gradia Translucent - strzykawka 2,9ml GC Gradia Translucent - strzykawka 2,9ml
Światłoutwardzalny kompozyt do odbudowy bezmetalowej koron, mostów, wkładów, nakładów, licówek oraz nadbudowy implantów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
229,00 zł
zobacz więcej
GC Gradia Enamel - strzykawka 2,9 ml GC Gradia Enamel - strzykawka 2,9 ml
Światłoutwardzalny kompozyt dla techników dentystycznych do do koron, mostów, wkładów, nakładów i licówek.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
229,00 zł
zobacz więcej
GC Gradia GUM - pasta 2,9ml GC Gradia GUM - pasta 2,9ml
System został zaprojektowany w celu zapewnienia odcieni widocznych w naturalnym dziąśle. Dzięki temu światłoutwardzalnemu kompozytowi można odtworzyć tkanki dziąsła za pomocą podstawowych lub wielokrotnych technik warstwowych. Jest w pełni kompatybilny z systemem kompozytów mikroceramicznych GC Gradia. GC Gradia GUM shades daje również nieograniczone możliwości charakteryzacji protez akrylowych.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
244,00 zł
zobacz więcej
GC Initial MC/LF Connector Paste 6g GC Initial MC/LF Connector Paste 6g
System ceramiczny GC Initial MC oferuje nowe perspektywy wskazań metaloceramicznych. Zawartość skalenia i doskonałe właściwości optyczne tej ceramiki oferują ogromny potencjał estetyczny, niezależnie od tego, czy pracujesz przy użyciu standardowej techniki nakładania warstw zapewniającej wygodę i szybkość, czy też realistycznych technik wielowarstwowych dla wyższych wymagań estetycznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
135,00 zł
szt.
zobacz więcej
GC Gradia PLUS Opaque - strzykawka 2ml GC Gradia PLUS Opaque - strzykawka 2ml
Modułowy system kompozytowy do uzupełnień pośrednich. Ten zaawansowany, wysokowytrzymały, światłoutwardzalny kompozyt nanohybrydowy oparty na najnowszej technologii ceramiczno-polimerowej, podobnie jak ceramika w jamie ustnej, zapewnia połysk, przezierność, nasycenie kolorów i naturalną opalescencję.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: GC
Cena:
191,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium