Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Dezynfekcja urządzeń

Filtry

Wyczyść filtry
MediWIPES DM - gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji - 100szt tuba MediWIPES DM - gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji - 100szt tuba
Gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych i różnego rodzaju wyposażenia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MEDILAB
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Wkłady do pojemnika, 1szt. Wkłady do pojemnika, 1szt.
Plastikowy wkład do pojemnika do przechowywania i sterylizacji narzędzi.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
15,00 zł
zobacz więcej
CAVICIDE 200ML CAVICIDE 200ML
CaviCide to wygodny, gotowy do użycia wyrób medyczny o szerokim spektrum działania, przeznaczony do dezynfekcji twardych nieporowatych powierzchni urządzeń medycznych i stomatologicznych. Preparat jest skuteczny przeciw SARS-CoV-2 (zgodnie z EN 1447), prątkom gruźlicy, wirusom, bakteriom i grzybom. Preparat CaviCide™ zawiera jedynie 17% alkoholu, przez co jest znacznie mniej agresywny, niż często stosowane produkty o wysokiej zawartości alkoholu. Preparat CaviCide™ należy stosować zgodnie z instrukcją użycia oraz lokalnymi przepisami prawnymi i procedurami kontroli zakażeń.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
25,90 zł
szt.
zobacz więcej
CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - 45szt. CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - 45szt.
CaviWipes to jednorazowe, gotowe do użycia chusteczki nasączone preparatem CaviCide, zapewniające skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i szybką dezynfekcję o szerokim spektrum działania. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
DURR MD 550  - oczyszczacz do spluwaczek 750ml DURR MD 550 - oczyszczacz do spluwaczek 750ml
Niepieniący się roztwór użytkowy do intensywnego czyszczenia spluwaczek.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
63,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt. Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt.
Prosept Wipes - chusteczki do dezynfekcji - uzupełnienie 120szt.   Chusteczki PROSEPT  to nawilżane, jednorazowe chusteczki wykonane z odpornej na rozdarcie włókniny. Chusteczki PROSEPT  doskonale nadają się do szybkiej i łatwej dezynfekcji i czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych, takich jak stoły do badań, unitów stomatologicznych, sprzęt medyczny i instrumenty nieinwazyjne. Starannie zbilansowana formuła na bazie alkoholi zapewnia szerokie spektrum skuteczności i krótkie czasy kontaktu nawet w przypadku silnych zanieczyszczeń organicznych, takich jak krew lub ślina. Niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje problemy ze skórą i oddychaniem, zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową i powoduje wysychanie bez pozostałości. PROSEPT Chusteczki nie zawierają aldehydów i fenoli i są biodegradowalne. Wygodne woreczki uzupełniające zapewniają ekonomiczną i skuteczną dezynfekcję.   Główne zalety produktu: szerokie spektrum działania: aktywny przeciwko bakteriom, prątkom, grzybom oraz wirusom otoczkowym i bezotoczkowym zawiera mniej niż 50% alkoholu: chusteczki dezynfekujące są szczególnie przydatne do dezynfekcji wrażliwych powierzchni, takich jak pokrowce ze sztucznej skóry lub szkło akrylowe gotowe do użycia chusteczki dezynfekujące:  stosowanie chusteczek eliminuje potrzebę dezynfekcji w sprayu, która może powodować podrażnienia dróg oddechowych, oczu i nosa mocno nasączone chusteczki dezynfekujące pozostają wilgotne do pół roku w szczelnie zamkniętym pudełku chusteczki nie pozostawiają smug, co oznacza, że dodatkowe wycieranie nie jest potrzebne   Instrukcja stosowania: Dla swojej ochrony zakładaj jednorazowe rękawiczki. Przed użyciem rozciąć woreczek do napełniania. Przeciągnij pierwszą chusteczkę znajdującą się w środku rolki przez otwór w wieczku w kształcie gwiazdy. Po każdym użyciu dokładnie zamknij opakowanie na chusteczki. Chusteczką całkowicie zwilżyć powierzchnię lub wyrób medyczny, który ma zostać zdezynfekowany. W razie potrzeby chusteczki PROSEPT można  ponownie zwilżyć sprayem PROSEPT  . Śledź czasy kontaktu. W razie potrzeby osuszyć powierzchnię czystą jednorazową ściereczką. Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić kompatybilność materiału, nakładając produkt na mały, niewidoczny obszar. Stosować tylko na materiałach kompatybilnych z alkoholem.   Opakowanie zawiera: 120szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
20,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Sensi - 5L Prosept Sensi - 5L
Prosept Sensi - 5L   To bezalkoholowy, gotowy do użycia produkt przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne urządzenia medyczne i nieinwazyjne instrumenty np. sondy ultradźwiękowe i pompy infuzyjne   Preparat PROSEPT® Sensi o delikatnym działaniu jest przeznaczony w szczególności do dezynfekcji powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu, wykonanych z PCV, gumy, szkła akrylowego lub skóry. PROSEPT® Sensi zapewnia szerokie spektrum działania, obejmujące patogeny, takie jak MRSA, jak również wirusy krwiopochodne HBV, HCV i HIV. Substancje aktywne wykazują pełną skuteczność w krótkim czasie, wynoszącym zaledwie 60 sekund, a dodatkowo zapewniają długofalowe działanie, nawet po wysuszeniu dezynfekowanej powierzchni. PROSEPT® Sensi nie zawiera lotnych związków organicznych (LZO), substancji zapachowych ani aldehydów, które uznaje się za szkodliwe dla zdrowia.   Dostępne opakowanie:  kanister 5l.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Spray - 1L Prosept Spray - 1L
Prosept Spray - 1L   Preparat gotowy do użycia przeznaczony do szybkiej dezynfekcji. Prosept Spray dzięki połączeniu etanolu i propanolu zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie - 60 sekund. Niewielka zawartość (poniżej 50%) lotnych związków organicznych (LZO) zapobiega pękaniu dezynfekowanych powierzchni oraz zmniejsza dolegliwości skórne i oddechowe. Preparat nie zawiera aldehydów i fenoli, ma przyjemny cytrynowy zapach oraz jest całkowicie biodegradowalny.   Prosept Spray do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych, takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne, kątnice, prostnice urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne sprzęt RTG     Opakowanie zawiera:  kanister 1l.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prosept Spray - 5L Prosept Spray - 5L
Prosept Spray - 5L   Preparat gotowy do użycia przeznaczony do szybkiej dezynfekcji. Prosept Spray dzięki połączeniu etanolu i propanolu zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie - 60 sekund. Niewielka zawartość (poniżej 50%) lotnych związków organicznych (LZO) zapobiega pękaniu dezynfekowanych powierzchni oraz zmniejsza dolegliwości skórne i oddechowe. Preparat nie zawiera aldehydów i fenoli, ma przyjemny cytrynowy zapach oraz jest całkowicie biodegradowalny.   Prosept Spray do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych, takich jak: stoły do badań unity stomatologiczne, kątnice, prostnice urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne sprzęt RTG     Opakowanie zawiera: kanister 5l.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: OCC
Cena:
175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Clean - preparat do dezynfekcji 250 ml Astro Clean - preparat do dezynfekcji 250 ml
Preparat w sprayu do dezynfekcji - bakteriobójczy, grzybobójczy.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
29,90 zł
szt.
zobacz więcej
Praxipolish Plus - środek dezynfekujący do czyszczenia 400ml Praxipolish Plus - środek dezynfekujący do czyszczenia 400ml
Pianka do dezynfekcji i czyszczenia urządzeń i powierzchni w gabinecie stomatologicznym.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
60,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mirasuc BURSTEN - szczotki do czyszczenia ssaków 6szt. Mirasuc BURSTEN - szczotki do czyszczenia ssaków 6szt.
Szczoteczki do wszystkich rodzajów kaniuli ze średnicą 11 mm i 16 mm.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
49,90 zł
szt.
zobacz więcej
Klip-klap sito w formie szczypiec Klip-klap sito w formie szczypiec
Praktyczne sito, wykonane ze stali szlachetnej, nierdzewne - w formie szczypiec.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: POZOSTALI
Cena:
35,00 zł
szt.
zobacz więcej
BD-Steribox - pojemnik do dezynfekcji ze stali szlachetnej BD-Steribox - pojemnik do dezynfekcji ze stali szlachetnej
Mały pojemnik do dezynfekcji ze stali szlachetnej - przydatny dla małych instrumentów jak wiertła, gumki polerskie, instrumenty endodentyczne itp. Wymiary: wysokość: 5 cm, średnica 9 cm.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: POZOSTALI
Cena:
108,90 zł
szt.
zobacz więcej
CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - POJEMNIK 160SZT. CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI CAVIWIPES - POJEMNIK 160SZT.
CaviWipes to jednorazowe, gotowe do użycia chusteczki nasączone preparatem CaviCide, zapewniające skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i szybką dezynfekcję o szerokim spektrum działania. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
29,00 zł
szt.
zobacz więcej
ANIOSYME SYNERGY 5 - 5L ANIOSYME SYNERGY 5 - 5L
Unikalny 5-enzymatyczny preparat myjący o właściwościach bakteriostatycznych i grzybostatycznych. Preparat jest używany zarówno do mycia ręcznego oraz maszynowego (w myjkach ultradźwiękowych, półautomatycznych i automatycznych myjniach do endoskopów, myjniach‑dezynfektorach oraz w tunelach myjących). 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ECOLAB
Cena:
359,00 zł
Sani-Cloth 70- chusteczki 125 szt. BOX Sani-Cloth 70- chusteczki 125 szt. BOX
Alkoholowe chusteczki Sani-Cloth 70 do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni. Zapewniają szybkość i szerokie spektrum działania.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ECOLAB
Cena:
33,00 zł
Chusteczki dezynfekcyjne NOVOWIPES neutralne 100szt Chusteczki dezynfekcyjne NOVOWIPES neutralne 100szt
Gotowe do użycia nasączone chusteczki do szybkiej dezynfekcji, nie zawierają aldehydów i fenoli.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: NOVODENTA
Cena:
14,90 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium