Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

C-silikony

Filtry

Wyczyść filtry
PROMOCJA 3+1! Oxasil aktywator pasta 60ml PROMOCJA 3+1! Oxasil aktywator pasta 60ml
PROMOCJA 3+1! Oxasil aktywator pasta 60ml   Przy zakupie 3x Oxasil aktywator pasta 60ml, 1x Oxasil aktywtor otrzymasz gratis* *Materiał gratisowy wysyłany z biura Kulzer.   Oxasil aktywator 60ml Aktywator ten jest zalecany do stosowania z masą bazową Oxasil Soft Putty a także z masą tzw.drugiej fazy Oxasil Very Light Flov i Oxasil Mucosa. Preparaty Oxasil to nowoczesne materiały do prac protetycznych. Dzięki zastosowanym materiałom elastomerowym na bazie silikonu, cechują się one bardzo dobrą rozciągliwością i poddawaniem się wszelkim naprężeniom i naciskom zachowując, przy tym swoje pierwotne możliwości powrotu do wcześniejszych wymiarów.   Opakowanie zawiera: 60ml
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HERAEUS KULZER
Cena:
105,00 zł 144,00 zł
szt.
zobacz więcej
    %
PROMOCJA! Zestaw Oxasil + Oxasil Mucosa gratis PROMOCJA! Zestaw Oxasil + Oxasil Mucosa gratis
PROMOCJA! Zestaw Oxasil + Oxasil Mucosa gratis   Przy zakupie zestawu Oxasil (pierwsza warstwa + druga warstwa + aktywator), Oxasil Mucosa 1x140ml otrzymasz gratis* *Materiał gratisowy wysyłany z biura Kulzer.   Oxasil Oxasil to nowy materiał wyciskowy do mieszania ręcznego opracowany przez twórców materiałów Optosil/Xantopren. Zapewnia on charakterystykę pracy i niezawodność materiału wyciskowego do mieszania ręcznego, a także wyróżnia się spośród konkurencji bardzo efektywnym systemem bazy i aktywatora*. Zalety produktu: wysoce efektywny system aktywatora i bazy* ekonomiczny łatwe mieszanie konsystencji Soft Putty zauważalny wzrost lepkości po mieszaniu, przy równoczesnym zachowaniu płynności (dotykowa kontrola mieszania) idealna charakterystyka opracowywania w czasie pracy stosowany do standardowych wskazań oraz przypadków specjalnych (np. podścielenie protez ruchomych, wyciski czynnościowe, sprawdzanie okluzji, wyciski pod prace tymczasowe) czas przeznaczony na odlewanie modeli gipsowych to ponad 21 dni** świeży miętowy smak * Aktywny system zachowuje się optymalnie i działa najszybciej w przypadku zastosowania pasty bazowej i aktywującej oxasil. Rezultaty przy zastosowaniu innych past bazowych nie są gwarantowane. ** Pomiary wykonane przez Dział Badawczo-Rozwojowy Kulzer.     Pierwsza warstwa do wyboru: Putty lub Soft Putty 1x900ml Druga warstwa do wyboru: Light Flow, Very Light Flow, Mucosa 1x140ml. Uwaga! Prosimy o podanie wybranego rodzaju w komentarzu do zamówienia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HERAEUS KULZER
Cena:
140,00 zł 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
    %
Speedex Light Body 140 ml Speedex Light Body 140 ml
Speedex Light Body 140 ml     Speedex to masa typu C-Silikon, która dzięki zastosowaniu technologii DCP, czyli Dimnesion Controlling Precondensate – skraplanie z kontrolą wymiarową, co pozwala na osiągnięcie efektów bardzo zbliżonych do mas typu A-silikon i może zostać wykorzystany przy pracy zarówno z użyciem techniki dwustopniowej, jednostopniowej, równoczesnej oraz przy podścielaniu. Materiał charakteryzuje się małą lepkością, może zostać użyty przy drugiej warstwie wycisku oraz do strzykawek przy stosowaniu techniki wycisku równoczesnego.       Zalety produktu: wysoka stabilność kształtu, która pozwala odlewać model nawet po upływie siedmiu dni możliwość kontrolowania czasu pracy z masą w zależności od potrzeb, co pozwala skrócić lub wydłużyć czas zdjęcia wycisku, ułatwiając pracę z produktem aktywacja przebiega powierzchniowo masa jest wyjątkowo odporna na zrywanie, nie klei się nadmiernie, jej resztki nie pozostają w przestrzeniach międzyzębowych nie powoduje nieprzyjemnych reakcji w przypadku kontaktu z błoną śluzową pacjenta i skórą masa jest neutralna w smaku i zapachu, dzięki czemu nie będzie w żadnym stopniu nieprzyjemna dla pacjenta   Opakowanie zawiera: 140ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: COLTENE
Cena:
49,90 zł
szt.
zobacz więcej
Speedex Medium 140 ml Speedex Medium 140 ml
Speedex Medium 140 ml     Speedex od Coltene to masa typu C-Silikon, która dzięki zastosowaniu technologii DCP, czyli Dimnesion Controlling Precondensate – skraplanie z kontrolą wymiarową, co pozwala na osiągnięcie efektów bardzo zbliżonych do mas typu A-silikon i może zostać wykorzystany przy pracy zarówno z użyciem techniki dwustopniowej, jednostopniowej, równoczesnej oraz przy podścielaniu. Materiał charakteryzuje się małą lepkością, może zostać użyty przy drugiej warstwie wycisku oraz do strzykawek przy stosowaniu techniki wycisku równoczesnego.     Zalety produktu: wysoka stabilność kształtu, która pozwala odlewać model nawet po upływie siedmiu dni możliwość kontrolowania czasu pracy z masą w zależności od potrzeb, co pozwala skrócić lub wydłużyć czas zdjęcia wycisku, ułatwiając pracę z produktem aktywacja przebiega powierzchniowo masa jest wyjątkowo odporna na zrywanie, nie klei się nadmiernie, jej resztki nie pozostają w przestrzeniach międzyzębowych, nie powoduje nieprzyjemnych reakcji w przypadku kontaktu z błoną śluzową pacjenta i skórą masa jest neutralna w smaku i zapachu, dzięki czemu nie będzie w żadnym stopniu nieprzyjemna dla pacjenta     Opakowanie zawiera: 140ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: COLTENE
Cena:
57,90 zł
szt.
zobacz więcej
Speedex Putty 910 ml Speedex Putty 910 ml
Speedex Putty 910 ml     Speedex to masa typu C-Silikon, która dzięki zastosowaniu technologii DCP, czyli Dimnesion Controlling Precondensate – skraplanie z kontrolą wymiarową, co pozwala na osiągnięcie efektów bardzo zbliżonych do mas typu A-silikon i może zostać wykorzystany przy pracy zarówno z użyciem techniki dwustopniowej, jednostopniowej, równoczesnej oraz przy podścielaniu. Materiał charakteryzuje się małą lepkością, może zostać użyty przy drugiej warstwie wycisku oraz do strzykawek przy stosowaniu techniki wycisku równoczesnego.     Zalety produktu: wysoka stabilność kształtu, która pozwala odlewać model nawet po upływie siedmiu dni możliwość kontrolowania czasu pracy z masą w zależności od potrzeb, co pozwala skrócić lub wydłużyć czas zdjęcia wycisku, ułatwiając pracę z produktem aktywacja przebiega powierzchniowo masa jest wyjątkowo odporna na zrywanie, nie klei się nadmiernie, jej resztki nie pozostają w przestrzeniach międzyzębowych, nie powoduje nieprzyjemnych reakcji w przypadku kontaktu z błoną śluzową pacjenta i skórą jest neutralna w smaku i zapachu, dzięki czemu nie będzie w żadnym stopniu nieprzyjemna dla pacjenta   Opakowanie zawiera: 910ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: COLTENE
Cena:
74,90 zł
szt.
zobacz więcej
Zetaplus L Intro Kit Zetaplus L Intro Kit
W zestawie: Zetaplus 900ml, Oranwash L 140ml, Indurent Gel 60ml, podkładki do mas.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZHERMACK
Cena:
129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stomaflex Light 130g Stomaflex Light 130g
C - silikonowa masa wyciskowa o małej gęstości - typu light b
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PENTRON
Cena:
22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stomaflex Gel Catalyst 60g Stomaflex Gel Catalyst 60g
Uniwersalny katalizator w żelu do C - silikonowych mas wyciskowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PENTRON
Cena:
30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oranwash L 140ml Oranwash L 140ml
Oranwash L, 140ml; C - silikon ( kondensacyjny ) o wysokiej płynności
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZHERMACK
Cena:
49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Indurent Gel 60ml Indurent Gel 60ml
Indurent Gel, 60ml; Uniwersalny katalizator do masy bazowej i korekcyjnej typu C
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZHERMACK
Cena:
43,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zetaplus Putty 900ml Zetaplus Putty 900ml
Zetaplus Putty, 900ml; Masa przeznaczona na pierwszą warstwę wycisku dwuwarstwowego o podwyższonej twardości i odporności na odkształcenia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZHERMACK
Cena:
100,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium