Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Artykuły jednorazowe

Filtry

Wyczyść filtry
Fartuch medyczny z mankietami, włókninowy, niejałowy, rozmiar XL, 10 sztuk Fartuch medyczny z mankietami, włókninowy, niejałowy, rozmiar XL, 10 sztuk
Fartuch medyczny z mankietami ZARYS włókninowy, niejałowy, r. XL, 10 szt.   Fartuch medyczny z mankietami, włókninowy, niejałowy przeznaczony do stosowania przez personel medyczny na oddziałach szpitalnych i izbach przyjęć podczas wykonywania procedur medycznych nie wymagających rozwiązań jałowych, w celu ograniczenia przenoszenia zanieczyszczeń lub/i potencjalnych czynników infekcyjnych mogących stanowić zagrożenie dla pacjenta, ze względu na jego stan zdrowia. Stanowi barierę dla zanieczyszczeń. Stosowany przez odwiedzających oddziały szpitalne w celu poprawy kontroli zakażeń szpitalnych.  Szczegółowe informacje: wykonany z włókniny polipropylenowej o gramaturze 40 g/m² wiązany na troki w talii oraz na szyi rękawy długie zakończone mankietem przewiewny  rozmiar: XL kolor: niebieski jednorazowego użytku Opakowanie:  10 sztuk
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Wężyk do urządzeń Acteon (zamiennik)  1szt. Wężyk do urządzeń Acteon (zamiennik) 1szt.
Wężyk do urządzeń Acteon zamiennik  1szt.   Jałowy wężyk pasujący do urządzeń firmy Acteon. Produkt włoskiej marki AMS.  Jest to zamiennik.     Wężyk kompatybilny z modelami: IMPLANT CENTER IMPLANT CENTER 2 LED PIEZOTOME 2 PIEZOTOME SOLO I-SURGE 2 CUBE Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AMS
Cena:
35,00 zł
Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek  hemostatyczny 5cm x 7,5cm 12szt. Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek hemostatyczny 5cm x 7,5cm 12szt.
Hemostatyk Surgihem Basic 5cm x 7,5cm 12szt.   Wchłanialny hemostatyk SURGIHEM  jest sterylną, dzianą gazą składającą się z oksydowanej (utlenionej) regenerowanej celulozy (ORC). Jest przeznaczony do hamowania krwawienia z kapilar, żył i małych tętnic, kiedy podwiązanie lub inne procedury hemostatyczne nie mają zastosowania. Hemostatyk SURGIHEM jest w formie gotowej do użycia, nie wymaga dodatkowego przygotowania. Po zastosowaniu w miejscu krwawienia, hemostatyk jest wchłaniany przez organizm w przeciągu 1 miesiąca.   Wskazania: do wspomagania kontroli krwawień z kapilar, żył i małych tętnic ma zastosowanie w wielu dziedzinach chirurgii: ogólnej, ginekologicznej, naczyniowej, szczękowo-twarzowej, neurochirurgii ma zastosowanie w następujących procedurach: resekcji żołądka, operacjach gardła i nosa, operacjach mózgu, hemoroidektomi, wszczepianiu protez naczyniowych, biopsji, operacjach płuc, operacjach wątroby i pęcherzyka żółciowego, sympatektomii piersiowej i lędźwiowej, operacjach tarczycy, przeszczepie skóry i leczeniu powierzchniowych urazów może być stosowany we wgłębieniach (po wycięciu guzów), jak również po interwencji endoskopowej lub w praktykach stomatologicznych Sposób użycia: SURGIHEM w odpowiednim rozmiarze (w razie potrzeby dociąć) należy przyłożyć do krwawiącej tkanki lub miejsca – w przypadku gdy to konieczne można docisnąć - aż do zatrzymania krwawienia. Po otwarciu opakowania wyrób należy użyć w sterylnych warunkach. Wyrób jest jednorazowego użytku, nie używać ponownie. Jedynym użytkownikiem tych wyrobów jest personel medyczny o wysokim wyszkoleniu specjalistycznym. Hemostatyk wykazuje działanie przeciwbakteryjne między innymi wobec szczepów:   Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Micrococcus luteus, Streptococcus salivarius, Escherichia coli, Klebsiella aerogenes, Bacillus subtilis, Proteus vulgaris, Corynebacterium xerosis, Mycobacterium phlei, Clostridium perfringens, Bacteroides fragilis, Enterococcus, Enterobacter cloacae, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas stutzeri, Proteus mirabilis, Serratia marcescens   oraz opornych na metycylinę   Staphylococcus aureus (MRSA) i Staphylococcus epidermidis (MRSE) ,  opornych na penicylinę   Streptococcus pneumoniae (PRSP)  i opornych na wankomycynę   Enterococcus (VRE).   Opakowanie zawiera:  12szt.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: YAVO
Cena:
440,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek hemostatyczny 1,25cm x 5cm 12szt. Hemostatyk Surgihem Basic - wchłanialny opatrunek hemostatyczny 1,25cm x 5cm 12szt.
Hemostatyk Surgihem Basic 1,25cm x 5cm 12szt.   Wchłanialny hemostatyk SURGIHEM jest sterylną, dzianą gazą składającą się z oksydowanej (utlenionej) regenerowanej celulozy (ORC). Jest przeznaczony do hamowania krwawienia z kapilar, żył i małych tętnic, kiedy podwiązanie lub inne procedury hemostatyczne nie mają zastosowania. Hemostatyk SURGIHEM jest w formie gotowej do użycia, nie wymaga dodatkowego przygotowania. Po zastosowaniu w miejscu krwawienia, hemostatyk jest wchłaniany przez organizm w przeciągu 1 miesiąca.   Wskazania: do wspomagania kontroli krwawień z kapilar, żył i małych tętnic ma zastosowanie w wielu dziedzinach chirurgii: ogólnej, ginekologicznej, naczyniowej, szczękowo-twarzowej, neurochirurgii ma zastosowanie w następujących procedurach: resekcji żołądka, operacjach gardła i nosa, operacjach mózgu, hemoroidektomi, wszczepianiu protez naczyniowych, biopsji, operacjach płuc, operacjach wątroby i pęcherzyka żółciowego, sympatektomii piersiowej i lędźwiowej, operacjach tarczycy, przeszczepie skóry i leczeniu powierzchniowych urazów może być stosowany we wgłębieniach (po wycięciu guzów), jak również po interwencji endoskopowej lub w praktykach stomatologicznych Sposób użycia: SURGIHEM w odpowiednim rozmiarze (w razie potrzeby dociąć) należy przyłożyć do krwawiącej tkanki lub miejsca – w przypadku gdy to konieczne można docisnąć - aż do zatrzymania krwawienia. Po otwarciu opakowania wyrób należy użyć w sterylnych warunkach. Wyrób jest jednorazowego użytku, nie używać ponownie. Jedynym użytkownikiem tych wyrobów jest personel medyczny o wysokim wyszkoleniu specjalistycznym. Hemostatyk wykazuje działanie przeciwbakteryjne między innymi wobec szczepów: Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Micrococcus luteus, Streptococcus salivarius, Escherichia coli, Klebsiella aerogenes, Bacillus subtilis, Proteus vulgaris, Corynebacterium xerosis, Mycobacterium phlei, Clostridium perfringens, Bacteroides fragilis, Enterococcus, Enterobacter cloacae, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas stutzeri, Proteus mirabilis, Serratia marcescens oraz opornych na metycylinę Staphylococcus aureus (MRSA) i Staphylococcus epidermidis (MRSE) , opornych na penicylinę Streptococcus pneumoniae (PRSP) i opornych na wankomycynę Enterococcus (VRE).   Opakowanie zawiera: 12szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: YAVO
Cena:
280,00 zł
szt.
zobacz więcej
Jałowy wężyk do fizjodyspensera  1szt. Jałowy wężyk do fizjodyspensera 1szt.
Wężyk do fizjodyspensera    Wężyk do fizjodyspensera kompatybilny z: W&H (Implantmed) / NOBELBIOCARE (80/osseo set 100/200/osseocare) FRIADENT(FRIOS unit S/Si),3i (surgical unit) STRAUMANN (ZIMMER DENTAL,Lifecore center pulse, Innova Corp)   Opakowanie: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
15,00 zł
Jednorazowa osłonka ( RVG ) do Radiowizografii Dentsply - uniwersalna,  op. 500szt. Jednorazowa osłonka ( RVG ) do Radiowizografii Dentsply - uniwersalna, op. 500szt.
Jednorazowe osłonki na czujnik RVG.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
222,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cover-All - folia adhezyjna Cover-All - folia adhezyjna
Cienkie, perforowane arkusze folii adhezyjnej do przykrywania wszystkiego, czego może dotykać operator w trakcie zabiegu.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
130,00 zł
zobacz więcej
Jałowa osłona (rękaw) z prowadnicą na przewody i końcówki 120x8cm - 2 szt. Jałowa osłona (rękaw) z prowadnicą na przewody i końcówki 120x8cm - 2 szt.
Jałowa osłona (rękaw) z prowadnicą na przewody i końcówki.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PROTECTDENT
Cena:
12,90 zł
szt.
zobacz więcej
Jałowy wężyk do fizjodyspensera BIEN AIR - 1 szt. Jałowy wężyk do fizjodyspensera BIEN AIR - 1 szt.
Jałowy wężyk do fizjodyspensera BIEN AIR  PD10-4.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: PROTECTDENT
Cena:
25,00 zł
Jałowy wężyk do fizjodyspensera KAVO - 1 szt. Jałowy wężyk do fizjodyspensera KAVO - 1 szt.
Jałowy wężyk do fizjodyspensera KAVO  PD10-1.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AMS
Cena:
39,00 zł
Composite-Gun - aplikatory z igłą, 100szt. Composite-Gun - aplikatory z igłą, 100szt.
Aplikatory jednorazowe do precyzyjnej aplikacji różnych materiałów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
598,00 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki Colored Luer Lock 3 ml Strzykawki Colored Luer Lock 3 ml
Małe, kolorowe strzykawki o pojemności 3ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: POLDENT
Cena:
65,00 zł
zobacz więcej
Strzykawka 3-częściowa Luer Lock DicoNEX 10ml - 100szt Strzykawka 3-częściowa Luer Lock DicoNEX 10ml - 100szt
Strzykawki jednorazowego użytku, 3-częsciowa Luer Lock DicoNex, 10 ml
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
29,90 zł
zobacz więcej
Strzykawka 3-częściowa Luer Lock DicoNEX 3ml - 100szt Strzykawka 3-częściowa Luer Lock DicoNEX 3ml - 100szt
Strzykawki jednorazowego użytku, 3- częsciowa Luer Lock DicoNEX 3 ml.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Serweta operacyjna jałowa 50x75cm 2-warstwy, z przylepcem ALPHAtex Serweta operacyjna jałowa 50x75cm 2-warstwy, z przylepcem ALPHAtex
Serweta operacyjna jałowa ALPHAtex, 50x70cm, 2-warstwy z przylepcem
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
2,99 zł
szt.
zobacz więcej
Serweta operacyjna jałowa 90x120cm 2-warstwy ALPHAtex Serweta operacyjna jałowa 90x120cm 2-warstwy ALPHAtex
Serweta operacyjna jałowa ALPHAtex, 90x120cm, 2-warstwy
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
4,30 zł
szt.
zobacz więcej
Serweta operacyjna jałowa 75x75cm 2-warstwy ALPHAtex Serweta operacyjna jałowa 75x75cm 2-warstwy ALPHAtex
Serweta operacyjna jałowa ALPHAtex, 75x75 cm, 2-warstwy
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
2,70 zł
szt.
zobacz więcej
Serweta operacyjna jałowa 50x60cm 2-warstwy ALPHAtex Serweta operacyjna jałowa 50x60cm 2-warstwy ALPHAtex
Serweta operacyjna jałowa ALPHAtex, 50x60 cm, 2-warstwy
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ZARYS
Cena:
1,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium