Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Apacare

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
APACARE ApaLack , lakier ochronny i remineralizujący 5 ml APACARE ApaLack , lakier ochronny i remineralizujący 5 ml
APACARE APALACK lakier ochronny i remineralizujący, 5 ml     ApaLack to naturalny lakier do zębów na bazie szelaku. Po odparowaniu alkoholu, powstaje ochronna, zgodna biologicznie z tkankami zęba (biokompatybilna) warstwa lakieru zawierająca 20% nanohydroksyapatytu (hydroksyapatytu medycznego). Lakier ApaCare wchłania wodę ze śliny i wbudowuje zawarty w nim nanohydroksyapatyt w powierzchnię szkliwa.   Wielokierunkowe badania kliniczne pozwoliły na udowodnienie trzech mechanizmów działania nanohydroksyapatytu: 1. ApaCare naprawia uszkodzone (osłabione) szkliwo, wygładza je i rozjaśnia zęby do ich naturalnego koloru. Jony fosforanowe i wapniowe zawarte w ApaCare wspomagają i przyspieszają remineralizację zębów pobudzając w ten sposób naturalne „usuwanie” zmian próchnicowych (szczególnie w  fazie początkowej - białe plamy). Regularne stosowanie prowadzi do widocznego rozjaśnienia zębów. 2. ApaCare zmniejsza nadwrażliwość zębów. ApaCare uszczelnia (blokuje) odsłoniętą zębinę na powierzchni szyjek zębów i skutecznie redukuje ich nadwrażliwość. 3. ApaCare chroni przed odkładaniem bakteryjnej płytki nazębnej. ApaCare tworzy na powierzchni zębów pewnego rodzaju „warstwę (błonę) ochronną” składającą się z nanohydroksyapatytu zwanego „płynnym szkliwem”. Bakterie i barwniki nie mogą połączyć się z powierzchnią szkliwa, czyli zmniejsza się ich adhezja do powierzchni zębów.       Zalety: zmniejsza nadwrażliwość zębów na czynniki zewnętrzne, zapobiega próchnicy i paradontozie, remineralizuje i wzmacniania szkliwo, wtórnie przywraca zębom naturalny blask i gładkość, opóźnia powstawanie płytki nazębnej oraz kamienia nazębnego i wygładza powierzchnię szkliwa.   Rekomendujemy:  dla osób wymagających szczególnej profilaktyki przeciw próchniczej, osobom z aparatami ortodontycznymi, dla osób z problemem nadwrażliwości kontaktowej zębów i zębiny, dla osób mającym tendencję do odkładania się kamienia nazębnego, kobietom w ciąży, dla osób z grupy podwyższonego ryzyka demineralizacji szkliwa, przed, po i w trakcie zabiegu wybielania zębów, po zabiegu profesjonalnego oczyszczania zębów, po miejscowym zabiegu fluoryzacji, osobom stosującym do codziennej profilaktyki pasty o charakterze wybielającym.   Sposób użycia: Lakier należy nakładać za pomocą pędzelka lub aplikatora microbrush na odsłoniętą zębinę w okolicy przyszyjkowej lub na powierzchnie, które mają być zremineralizowane. Następnie należy delikatnie wysuszyć strumieniem powietrza przez 20 sekund. Lakier utrzymuje się na zębach przez 1–2 dni. Resztki lakieru lub odkruszone jego drobiny mogą być bez obaw połknięte. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelkę. Pojemność: 5 ml Alcohol, Shellac, HydroksyApatite, Aqua, Aroma (limonene, Menthol).  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: APACARE
Cena:
75,90 zł
szt.
zobacz więcej
APACARE & REPAIR żel remineralizujący i zmniejszający nadwrażliwość 30ml APACARE & REPAIR żel remineralizujący i zmniejszający nadwrażliwość 30ml
Ż el wzbogacony o medyczny hydroksyapatyt   - nośnik wapnia o składzie identycznym z tym, jaki występuje w ludzkich zębach. Polecany szczególnie osobom z nadwrażliwością zębów, odsłoniętą zębiną, suchością w jamie ustnej, czy mającym problem z nadmiernym gromadzeniem się płytki nazębnej.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: APACARE
Cena:
42,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium