Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Nici Safil

Każde szycie, jakiego dokonywać trzeba w różnych dziedzinach medycyny, zawsze musi być wykonywane w sposób pewny i sprawny. W stomatologii, ze względu na konieczność zapewnienia maksymalnego komfortu pacjenta, a także ułatwienia pracującemu w trudno dostępnych miejscach lekarzowi, zagadnienie to ma szczególną wagę. Kluczowy jest tu więc odpowiedni dobór nici, które pozwolą uzyskać pewne potrzymanie zespajanych tkanek, a także oprą się naprężeniom powstającym podczas szycia i zaciskania węzła. Nici wchłanialne nie mogą ponadto tracić swoich właściwości zbyt wcześnie.

Znakomitą odpowiedzią na te potrzeby są nici Safil, które sklep stomatologiczny HelloDent oferuje w nader atrakcyjnej cenie. Dzięki gładkiej powierzchni nie powodują nadmiernego uszkadzania tkanek, giętkość zaś sprawia, że manipulowanie w niewielkiej przestrzeni nie nastręcza dużych trudności. Safil to nić, którą wybiera więc wielu lekarzy różnych specjalności.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
Nici chirurgiczne wchłanialne Safil 2/0 - 3/0 trójkątne - 36szt. Nici chirurgiczne wchłanialne Safil 2/0 - 3/0 trójkątne - 36szt.
Safil- syntetyczny, pleciony, wchłanialny materiał szewny
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BRAUN
Cena:
339,00 zł
Nici chirurgiczne wchłanialne Safil 4/0 - 5/0 - 36szt. Nici chirurgiczne wchłanialne Safil 4/0 - 5/0 - 36szt.
Safil-syntetyczny, wchłanialny, pleciony materiał szewny
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BRAUN
Cena:
339,00 zł
Nici chirurgiczne wchłanialne Safil 2/0 - 3/0 - 36szt. Nici chirurgiczne wchłanialne Safil 2/0 - 3/0 - 36szt.
Safil- syntetyczny, pleciony, wchłanialny materiał szewny
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BRAUN
Cena:
299,00 zł

Wybierając doskonałe nici Safil zyskujesz wygodę pracy i pewność odpowiednio długotrwałej siły podtrzymywania

Właściwe wyposażenie gabinetu sprawia, że poszczególne czynności wykonywane w ramach kolejnych zabiegów stają się znacznie łatwiejszymi, co przekłada się na sprawność pracy i skalę dyskomfortu, z jakim mierzyć się muszą pacjenci. Postępy w tym zakresie odnotowujemy już każdym obszarze – doskonała wchłanialna nić chirurgiczna Safil może być jednym niezbitych z tego dowodów. Jeśli takiego typu nici wymaga pożądany okres podtrzymywana, bądź inne względy związane z konkretnym zabiegiem, podczas którego zakładane będą szwy, wysoce odporne na rozciąganie nici Safil stanowią znakomity wybór, o czym przekonało się już wielu specjalistów.

Do oferty sklepu HelloDent zawsze wybieramy wyroby wysokiej jakości, zapewniające wygodę wykonywania zabiegów i pewność, że doskonale spełnią swoje zadanie. Wraz z jakością obsługi i korzystnymi cenami czyni to nas najlepszego partnera wspierającego pracę gabinetów stomatologicznych i innych placówek medycznych. Sprawnie realizowane zaopatrzenie w najwyższej klasy sprzęt, wyposażenie i wszystkie niezbędne akcesoria i materiały to niezbędny warunek zachowania zdolności do spełniania oczekiwań pacjentów. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie wychodzić naprzeciw potrzebom, jakie indywidualni klienci i lekarze stomatologii mają w tym zakresie. Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium