Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Nici Dafilon

Te spośród zabiegów stomatologicznych, które wymagają zakładania szwów, np. po ekstrakcji okazałego zęba, bywają nader kłopotliwe – zarówno dla pozostającego w niewygodnej pozycji pacjenta, jak i muszącego wykazać się szczególną zręcznością lekarza. Jego praca będzie znacznie łatwiejsza, gdy do dyspozycji będzie miał właściwe nici chirurgiczne. Oferowane przez sklep HelloDent nici Dafilon to wyroby wysokiej jakości, o których znakomitych cechach przekonało się już wielu lekarzy różnych specjalności, korzystających z nich podczas swojej pracy. Dafilon to nić charakteryzująca się wysoką giętkością, dzięki czemu manipulowanie nią nie nastręcza trudności. Bardzo dobrze przechodzi ponadto przez tkanki, co ma wielkie znaczenie zarówno z punktu widzenia wygody pracy stomatologa, jak i rezultatu jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień, które realizujemy zawsze błyskawicznie.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon 4/0 - 5/0  75cm - 36szt. Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon 4/0 - 5/0 75cm - 36szt.
Dafilon - syntetyczny niewchłanialny materiał szewny wykonany z Poliamidu
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BRAUN
Cena:
255,00 zł
Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon 3/0 - 5/0  45cm - 36szt. Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon 3/0 - 5/0 45cm - 36szt.
Dafilon - syntetyczny niewchłanialny materiał szewny wykonany z Poliamidu
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: BRAUN
Cena:
255,00 zł

Wysokiej jakości nici Dafilon to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie wykonany musi być pewny szew

Jak wszyscy dobrze wiemy, poddawanie się jakikolwiek zabiegom stomatologicznym wiąże się nierzadko z uczuciem dyskomfortu. Tym bardziej, im bardziej złożone zadania wykonać musi lekarz. Wykonując szycie należy więc zadbać o to, by uzyskać należytą wytrzymałość i wyeliminować konieczność powtarzania związanych z tym czynności. Nie będzie to stanowiło problemu, jeśli zastosowane zostaną właściwe nici. Proponowane przez nas niewchłanialne nici Dafilon to wyrób doceniony już przez wielu specjalistów. Barwiony na niebiesko nie sprawia żadnych problemów w użyciu w trudno dostępnych, wymagających doświetlania miejscach, z czym mierzą się na co dzień stomatolodzy. Nić Dafilon pozwala uzyskać znakomitą sprawność pracy, co przyczynia się do osiągania maksymalnego komfortu zarówno pacjenta, jak i lekarza. Jest to jedna z rzeczy, o które warto dbać, aby móc liczyć na dobre opinie osób korzystających z usług gabinetu, a co za tym idzie, sukces na niełatwym rynku. Doskonale o tym wiemy w sklepie HelloDent. Dlatego do naszego asortymentu włączamy wyłącznie wyroby odpowiednio wysokiej jakości, których przydatność została potwierdzona przez fachowców. Dzięki nam łatwe jest zarówno błyskawiczne uzupełnienie wyposażenia gabinetu o najbardziej prozaiczne artykuły, jak i sięgnięcie po najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium