Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Nici chirurgiczne

Aby ciągłość i właściwe funkcje tkanek mogły zostać przywrócone, konieczne jest ich zespolenie, czego nierzadko wymagają również zabiegi stomatologiczne. To często najlepsze rozwiązanie, zapobiegające infekcjom i przyspieszające gojenie. Niezbędne są do tego chirurgiczne nici, które muszą charakteryzować się szeregim istotnych cech, m.in. łatwością przechodzenia przez tkanki, co pozwala unikać ich traumatyzowania, dobrą widzialnością, czy niską reaktywnością tkankową. Obecny poziom rozwoju technologii pozwala dostarczać wyroby o znakomitych właściwościach. Jednocześnie ich cena wcale nie musi być wygórowana, czego dowodzi nasz dostarczający znakomite nici chirurgiczne sklep ze swoją atrakcyjną ofertą. HelloDent to sprawdzony dostawca doskonałego wyposażenia stomatologicznego. Przygotowany przez nas asortyment ułatwia osiągnięcie najwyższego poziomu świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z nim i składania zamówień.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

Wysokiej jakości nici chirurgiczne są niezbędne przy wielu zabiegach. W naszym sklepie znajdziesz takie, jakich potrzebujesz

Uzyskanie przez chirurgiczne nici odpowiednich właściwości było przedmiotem wytężonych wysiłków wielu specjalistów. Rezultatem są wyroby zapewniające znakomity komfort pracy i ułatwiające dokonywanie zabiegów. Sklep HelloDent wybiera do swojej oferty tylko produkty najlepszych, sprawdzonych producentów. Nader atrakcyjna jak na wysokiej jakości nici chirurgiczne cena to kolejna istotna rzecz która powoduje, że warto przyjrzeć się naszemu asortymentowi bliżej.

U nas można wyposażyć się w takie nici, jakie niezbędne będą w danych okolicznościach, a więc także wchłanialne, charakteryzujące się optymalnym okresem podtrzymania łączonej tkanki. Tam, gdzie ich zastosowanie jest niepotrzebne albo niemożliwe, potrzebne są niewchłanialne, które nasz dostarczający doskonałe nici chirurgiczne sklep również posiada w odpowiednim wyborze.

Zastosowanie właściwych nici pozwala uzyskać najlepszy efekt zespolenia tkanki i ograniczenie jakiegokolwiek ryzyka. To nieodzowne narzędzie zarówno w stomatologii, jak i w szeregu innych dziedzin medycyny. Dzięki naszej ofercie zaopatrzenie gabinetu bądź innej placówki te i wiele innych wyrobów nie stanowi najmniejszego problemu. Korzystna cena, kompetentna obsługa i szybka wysyłka sprawiają, że naszych usług korzysta coraz więcej podmiotów i indywidualnych odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium