Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Kompresy jałowe

Wykonywanie wielu zabiegów wymaga zastosowania bardzo różnych narzędzi, materiałów, akcesoriów. Obok specjalistycznego sprzętu potrzebne są także te najbardziej prozaiczne wyroby, często jednak o wielkim znaczeniu z punktu widzenia bezpieczeństwa czy komfortu pracy lub po prostu niezbędne w danej procedurze. Należą do takich kompresy jałowe, które w szerokim wyborze dostarcza swoim Klientom sklep HelloDent. Wyposażony w nie musi być zarówno gabinet stomatologiczny, jak i wiele innych, w których realizuje się usługi z zakresu ochrony zdrowia. Kompresy z gazy jałowe służące zazwyczaj jako środek opatrunkowy mogą także wykorzystywane np. do pochłania płynów podczas zabiegów. Niezależnie od tego, czy potrzebne będą kompresy jałowe 5X5, czy też kompresy gazowe jałowe 10x10, powinny one być zawsze w zasięgu osób przeprowadzających wszelkiego typu czynności związane z leczeniem uzębienia. Zapraszamy do zapoznanie się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty i składania zamówień.

Filtry

Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

Komprezy z gazy jałowe 5x5 3 szt.

Komprezy z gazy jałowe 5x5 3 szt.
Komprezy z gazy jałowe 5x5 3 szt.

Komprezy z gazy jałowe 5x5 3 szt.

Kompresy jałowe 5cm x 5cm (17N 8 warstw) - 3szt

Kompresy jałowe 5cm x 5cm (17N 8 warstw) - 3szt
Kompresy jałowe 5cm x 5cm (17N 8 warstw) - 3szt

Kompresy z gazy opatrunkowej, jałowe 17-nitkowe, 8-warstwowe, 5 cm x 5cm 

Jałowe kompresy gazowe należą do elementarnego wyposażenia każdej placówki medycznej

Kompresy gazowe, aby mogły być wykorzystywane w czynnościach medycznych, podobnie jak cała reszta wyposażenia muszą spełniać określone wymagania, co oznacza zastosowanie w ich produkcji bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, brak środków wiążących, a także zapewnienie im należytej chłonności. Znaczenie ma także metoda ich bielenia, która w żaden sposób nie może wpływać na to, jak będzie będzie reagowała na nie skóra czy inne tkanki pacjenta.

Cena tego rodzaju wyrobów nie jest wygórowana, jednak ze względu na duże zapotrzebowanie, jakie występuje na nich we wszelkiego rodzaju placówkach medycznych warto zamawiać je w większej ilości, stąd często wybieranymi są opakowania po 100 szt. Sklep HelloDent dostarcza także kompresy jałowe pakowane osobno, niezbędne tam, gdzie bardzo ważna jest sterylność stosowanych przy zabiegach materiałów.

Wyposażenie w środki opatrunkowe obejmujące potrzebne nader często kompresy jałowe 10x10 oraz 5x5 jest zadaniem, któremu dużo łatwiej sprostać dzięki ofercie naszego sklepu, która obejmuje wszystko, co niezbędne jest do pracy gabinetu dbającego o jakość oferowanych pacjentom usług. Cena wszystkich pozycji w naszym asortymencie jest w dodatku atrakcyjna. Składając zamówienie zawsze można liczyć na najwyższy poziom obsługi, a także szybką wysyłkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium