Producenci
Jak irygator do zębów pomoże Ci oszczędzić na leczeniu stomatologicznym?
Jak irygator do zębów pomoże Ci oszczędzić na leczeniu stomatologicznym?

Jeżeli należymy do ogromnej większości społeczeństwa, która obawia się wizyty u specjalisty stomatologa, z pewnością ucieszy nas fakt, że na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń profesjonalnych pozwalających uniknąć kontaktu z dentystą. Jednym z bardziej pożądanych produktów w tej kategorii pozostaje irygator do zębów, którego zbawienne działanie postaramy się objaśnić poniżej.

Irygator jamy ustnej dla wymagających w kwestiach higieny

Przez wiele lat rynek ogólnodostępnych przyrządów do dbania o jamę ustną kończył się na szczoteczkach, niciach oraz płukankach. Ten stan rzeczy zaczął się zmieniać począwszy od lat 60. ubiegłego wieku, kiedy to Amerykanie zdecydowali się na wprowadzeniu do rutyny dentystycznej irygatorów do zębów.

Idea stojąca za interesującym nas urządzeniem zakłada, że pulsujące ciśnienie wody nakierowane na newralgiczne miejsca wewnątrz jamy ustnej zadziała oczyszczająco a także stanowić będzie swego rodzaju masaż potrzebny w znacznej części przypadków dolegliwości w sferze uzębienia. Dzięki pompce wbudowanej w mechanizm urządzenia irygator do zębów wywołuje strumień cieczy mogący bez trudu trafić precyzyjnie w miejsca, do których nigdy nie dotrzemy za pomocą nawet najlepszych szczoteczek.

 

Wszelkie szczeliny międzyzębowe oraz „kieszonki” dziąsłowe mogą odtąd zostać efektywnie oczyszczone z bakterii oraz często gnijących pozostałości pokarmów. Także płytka nazębna nie oprze się strumieniowi płynu zderzającego się ze szkliwem pod niesamowitym ciśnieniem. Szczególnie zadowoleni z zakupu irygatora dentystycznego będą pacjenci z uzupełnieniami protetycznymi oraz osoby korzystające z aparatów ortodontycznych.

 

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl