Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Fartuchy

Ochrona przed ryzykiem zakażenia to jedno z tych zadań towarzyszących wszelkiego rodzaju czynnościom medycznym, w których nie może być żadnych kompromisów. Przestrzeganie ustalonych procedur, ale także właściwe zaopatrzenie placówek medycznych w tym zakresie, umożliwia utrzymanie bezpieczeństwa i wysokiego poziomu wykonywania usług. Gabinety stomatologiczne nie stanowią tutaj wyjątku. Odpowiedniej jakości fartuch chirurgiczny jednorazowy należy więc do nieodzownego wyposażenia wykonującego różnorodne zabiegi stomatologa.

Oferta sklepu HelloDent jest rezultatem całościowej analizy potrzeb, jakie w zakresie wyposażenia w sprzęt, akcesoria i inne produkty mogą mieć dentyści i pacjenci, toteż można w niej znaleźć szereg wysokiej jakości fartuchów. Potrzebujący ich lekarze bez trudu dobiorą spośród nich te najlepiej odpowiadające potrzebom wynikającym z rodzaju wykonywanych czynności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień, które realizujemy zawsze błyskawicznie.

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry

Współczesny fartuch chirurgiczny jednorazowy to wygodna i skuteczna bariera dla cieczy i mikroorganizmów

Nieustanny postęp w produkcji różnorodnych materiałów przynosi konkretne korzyści dla pacjentów i wykonujących na nich wszelkiego rodzaju zabiegi lekarzy. Dostępny współcześnie fartuch chirurgiczny jednorazowy dalece przewyższa rozwiązania, jakie w tym zakresie stosowano przed laty. W naszej ofercie dostępne są wyroby sterylne i niesterylne, wykonane z różnych materiałów – wśród nich znajdują się m.in. fartuchy wykonane z materiału właściwościach hydrofobowych (odpychający ciecze), stanowiący skuteczną barierę dla wszelkich potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, a jednocześnie zapewniającego maksymalny komfort użytkowania.

Konstrukcje, jakimi charakteryzują się produkty, które włączyliśmy do naszej oferty, zaprojektowane są z myślą o maksymalnej wygodzie wykonywania wszelkich czynności przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa.

Wyposażenie gabinetu bądź jakiekolwiek innej placówki medycznej, w której dokonuje się zabiegów niosących ze sobą ryzyko zakażeń w tego rodzaju fartuchy należy do elementarnych potrzeb. Sklep HelloDent to najlepszy dostawca pozwalający ją zaspokoić – nasz asortyment obejmuje godne zaufania wyroby wysokiej jakości, o których przydatności przekonało się już wielu lekarzy. Dzięki błyskawicznej realizacji każdego zamówienia i fachowej obsłudze stanowimy skuteczne wsparcie w pracy każdego gabinetu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium