Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Czepki chirurgiczne

Zadania, przed jakimi stają stomatolodzy bywają nader wymagające, co oznacza konieczność drobiazgowego przygotowania w zakresie wyposażenie gabinetu. Czepek chirurgiczny, choć to akcesorium proste i niedrogie, pełni bardzo ważną rolę, chroniąc pole operacyjne przed szeregiem zanieczyszczeń, jakie mogłyby mu zagrażać, począwszy od samych włosów, poprzez łupież aż po kurz. Wyposażenie się w dobre czepki chirurgiczne to przy wielu zabiegach z zakresu chirurgii szczękowej jeden z koniecznych elementów umożliwiających utrzymanie najwyższego poziomu wykonywanych przez lekarza usług i zachowanie pełnego bezpieczeństwa pacjenta. HelloDent dbając o kompleksowe zaopatrzenie gabinetów dentystycznych proponuje wysokiej jakości czepki, których zalety doceniło już wielu naszych Klientów. Dzięki naszej ofercie niskim kosztem można zaopatrzyć się we wszystko, co jest niezbędne w codzienne pracy. Zapraszamy do zakupów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dobry czepek chirurgiczny to nieodzowny element ubioru ochronnego podczas wielu zabiegów

W pracy lekarza niezwykle istotne jest, by zawsze mógł on się w pełni skupić na wykonywanych czynnościach. Dobry czepek chirurgiczny jest jednym z elementów wyposażenia placówek medycznych, dzięki któremu jest to możliwe. Sklep HelloDent dostarcza swoim Klientom zarówno czepki chirurgiczne typu harmonijkowego, jak i wiązane, co pozwala dobrać wyrób odpowiadający potrzebom i upodobaniom konkretnego użytkownika.

Zabiegi nierzadko bywają nader długotrwałe, toteż jest bardzo ważne, by czepek, podobnie jak cała reszta akcesoriów ochronnych, oferował użytkującej go osobie maksimum komfortu. Skutecznie zapewnili to producenci oferowanych przez nas czepków, dbając np. o przepuszczalność powietrza. Obiektem ich troski było także uzyskanie należytej trwałości zastosowanych w produkcji materiałów. W rezultacie, możemy zaoferować naszym Klientom takie czepki chirurgiczne, jakie najdoskonalej spełnią oczekiwania wszelkiego typu personelu medycznego i wszystkich innych osób, które będą z nich korzystać. Zapewnienie pełnej higieny w każdym miejscu może być proste i wygodne.

Dzięki szerokiemu asortymentowi, błyskawicznej obsłudze i szybkiej wysyłce HelloDent to najlepsze wsparcie dla wszystkich gabinetów, pozwalające zachować ich pełną gotowość do najróżniejszych zabiegów i innych czynności, a także samych pacjentów dbających o stan swojego uzębienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium