TRANSLATOR
 
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm
45,00 zł 39,90 zł
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm, czarna 000
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm, czarna 000
54,00 zł 47,90 zł
szt.
ENDOSTAR ENDObox - pojemnik z zestawem pilników (28 szt.)
ENDOSTAR ENDObox - pojemnik z zestawem pilników (28 szt.)
680,00 zł 380,00 zł
szt.
Ręczniki papierowe Katrin Classic 20 szt.
Ręczniki papierowe Katrin Classic 20 szt.
99,00 zł 77,00 zł
szt.

Jednym z koniecznych warunków, które muszą zostać spełnione, aby dokonywany zabieg był w pełni bezpieczny, jest ochrona przed zakażeniami. Realizuje się ją poprzez przestrzeganie szeregu procedur i stosowanie odpowiedniego wyposażenia. Akcesorium szeroko wykorzystywanym w najróżniejszych placówkach ochrony zdrowia jest serweta operacyjna wykonana w sposób, który czyni z niej skuteczną barierę niepozwalającą na przenikanie mikroorganizmów i przeciekanie płynów. Bywa ona nader przydatna także w stomatologii, gdzie wykonuje się szereg mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów, zwłaszcza w obszarze chirurgii-stomatologicznej. Proponowana przez sklep HelloDent serweta operacyjna dostępna jest w wielu rozmiarach, co pozwala na dobranie takich wyrobów, jakie najdoskonalej odpowiadać będą potrzebom związanym z konkretnymi czynnościami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień.

Dobrej jakości serweta operacyjna należy do nieodzownego wyposażenia wielu placówek medycznych

To, czy serweta operacyjna będzie mogła skutecznie pełnić wszystkie swoje funkcje, zależy zarówno od sposobu jej wykonania, jak i dostarczania. Oferowane przez sklep HelloDent wyroby, w których warstwa celulozy jest dodatkowo chroniona folią, znakomicie odpowiadają potrzebom wynikającym z ich zastosowania, a ich bezpieczne opakowania posiadają niezbędne oznaczenia. Są to doskonałe wyroby łączące wysoką jakość z bardzo korzystną ceną. Ich odpowiedni zapas powinien być zapewniony we wszystkich miejscach, w których wykonuje się zabiegi inwazyjne, którym towarzyszy otwieranie powłok ciała czy rozcinanie innych tkanek, a więc i możliwość kontaktu z jakimikolwiek płynami i przedostawania się mikroorganizmów. Jest to więc akcesorium potrzebne także w gabinecie stomatologicznym, gdzie pozwala zatrzymać wszystkie uwalniane podczas różnych związanych z leczeniem uzębienia czynności substancje.

Złożenie zamówienia w sklepie HelloDent to pewność, ze zostanie ono zrealizowane na najwyższym poziomie i w krótkim czasie. Wnikliwie poznaliśmy potrzeby, jakie towarzyszą pracy stomatologów i stworzyliśmy ofertę, która najdoskonalej wychodzi im naprzeciw, pozwalając w miarę potrzeb rozszerzać wyposażenie gabinetu o wysokiej klasy wyroby, a także uzupełniać podstawowe akcesoria i materiały. Każde zamówienie realizujemy z równym zaangażowaniem. Zapraszamy.

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl