TRANSLATOR
 
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Jednym z koniecznych warunków, które muszą zostać spełnione, aby dokonywany zabieg był w pełni bezpieczny, jest ochrona przed zakażeniami. Realizuje się ją poprzez przestrzeganie szeregu procedur i stosowanie odpowiedniego wyposażenia. Akcesorium szeroko wykorzystywanym w najróżniejszych placówkach ochrony zdrowia jest serweta operacyjna wykonana w sposób, który czyni z niej skuteczną barierę niepozwalającą na przenikanie mikroorganizmów i przeciekanie płynów. Bywa ona nader przydatna także w stomatologii, gdzie wykonuje się szereg mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów, zwłaszcza w obszarze chirurgii-stomatologicznej. Proponowana przez sklep HelloDent serweta operacyjna dostępna jest w wielu rozmiarach, co pozwala na dobranie takich wyrobów, jakie najdoskonalej odpowiadać będą potrzebom związanym z konkretnymi czynnościami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień.

Serwety stomatologiczne Medicom - 500 szt.

Serwety stomatologiczne Medicom - 500 szt.
Serwety stomatologiczne Medicom - 500 szt.

Serwety stomatologiczne bibułowo-foliowe, dostępne w różnych kolorach.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 1-3 dni roboczych

Cena: 55,00 zł

Dobrej jakości serweta operacyjna należy do nieodzownego wyposażenia wielu placówek medycznych

To, czy serweta operacyjna będzie mogła skutecznie pełnić wszystkie swoje funkcje, zależy zarówno od sposobu jej wykonania, jak i dostarczania. Oferowane przez sklep HelloDent wyroby, w których warstwa celulozy jest dodatkowo chroniona folią, znakomicie odpowiadają potrzebom wynikającym z ich zastosowania, a ich bezpieczne opakowania posiadają niezbędne oznaczenia. Są to doskonałe wyroby łączące wysoką jakość z bardzo korzystną ceną. Ich odpowiedni zapas powinien być zapewniony we wszystkich miejscach, w których wykonuje się zabiegi inwazyjne, którym towarzyszy otwieranie powłok ciała czy rozcinanie innych tkanek, a więc i możliwość kontaktu z jakimikolwiek płynami i przedostawania się mikroorganizmów. Jest to więc akcesorium potrzebne także w gabinecie stomatologicznym, gdzie pozwala zatrzymać wszystkie uwalniane podczas różnych związanych z leczeniem uzębienia czynności substancje.

Złożenie zamówienia w sklepie HelloDent to pewność, ze zostanie ono zrealizowane na najwyższym poziomie i w krótkim czasie. Wnikliwie poznaliśmy potrzeby, jakie towarzyszą pracy stomatologów i stworzyliśmy ofertę, która najdoskonalej wychodzi im naprzeciw, pozwalając w miarę potrzeb rozszerzać wyposażenie gabinetu o wysokiej klasy wyroby, a także uzupełniać podstawowe akcesoria i materiały. Każde zamówienie realizujemy z równym zaangażowaniem. Zapraszamy.

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl