TRANSLATOR
 
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Podczas wykonywania wszelkich zabiegów, zwłaszcza takich, w których lekarz bądź inna uczestnicząca w nich osoba będzie miał do czynienia z płynami ustrojowymi pacjenta, koniecznym warunkiem jego bezpieczeństwa jest ochrona rąk, do czego służą rękawiczki chirurgiczne. To niepozorny produkt o ogromnym znaczeniu, skutecznie zabezpieczający go przed różnego typu wirusami, bakteriami i patogenami i innymi szkodliwymi czynnikami. Rękawice chirurgiczne powinny więc obowiązkowo znajdować się także na wyposażeniu gabinetu stomatologicznego. Oferta sklepu HelloDent obejmuje szereg doskonałych wyrobów, spośród których każdy z odbiorców bez trudu wybierze takie, jakie najlepiej odpowiadają potrzebom związanym z wykonywaną przez niego pracą i pozwolą zachować jej wygodę i bezpieczeństwo. Również pacjenta, za co odpowiadają rękawiczki chirurgiczne sterylne. W dodatku cena każdego z nich jest nader atrakcyjna.

Rękawice chirurgiczne bezpudrowe

Rękawice chirurgiczne bezpudrowe
Rękawice chirurgiczne bezpudrowe

Do jednorazowego użytku - lateksowe - bezpudrowe - jałowe

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 1-3 dni roboczych

Cena: 2,39 zł

Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane

Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane
Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane

Do jednorazowego użytku - lateksowe - pudrowane - jałowe

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 1-3 dni roboczych

Cena: 2,19 zł

Rękawice chirurgiczne to jedno z podstawowych akcesoriów ochronnych, które powinno znaleźć się w każdej placówce medycznej

Pełna ochrona przed ryzykiem zakażenia to nie jedyna rzecz, jaką powinny zapewniać rękawiczki chirurgiczne. Nie mniej istotna jest wygoda użytkowania pozwalająca na pewny chwyt narzędzi i innych obiektów. Dlatego tak ważny jest właściwy dobór rozmiaru. Za małe zdecydowanie obniżają sprawność manualną, poprzez ucisk przyspieszają zmęczenie, podnoszą potliwość i podrażniają. Zbyt duże z kolei sprawiają, że spada precyzja pracy, a rośnie groźba dostania się do nich zanieczyszczeń. W każdym gabinecie, gdzie są one niezbędne, zawsze powinien więc znajdować się odpowiednio obszerny zapas, który pozwoli wszystkim użytkownikom dobrać odpowiednie.

Bardzo dużo zależy też oczywiście od sposobu, w jaki rękawice chirurgiczne są wykonane. W sklepie HelloDent można znaleźć m.in. takie, w których zastosowano poprawiające pewność chwytu chropowate końcówki palców bądź makroteksturę na powierzchni. A atrakcyjna jak na doskonałe rękawiczki chirurgiczne cena to zaleta wszystkich naszych propozycji. Zarówno rękawiczki chirurgiczne sterylne, jak i niesterylne, stanowiące podstawowy środek zabezpieczający ręce w wielu różnych czynnościach to odpowiedź na różnorodne potrzeby gabinetów stomatologicznych, a także wielu innych placówek świadczących usługi z zakresu ochrony zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl