TRANSLATOR
 
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm, czarna 000
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm, czarna 000
54,00 zł 47,90 zł
szt.
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm
ULTRAPAK nić retrakcyjna 244cm
45,00 zł 39,90 zł
Ręczniki papierowe Katrin Classic 20 szt.
Ręczniki papierowe Katrin Classic 20 szt.
99,00 zł 77,00 zł
szt.
ENDOSTAR ENDObox - pojemnik z zestawem pilników (28 szt.)
ENDOSTAR ENDObox - pojemnik z zestawem pilników (28 szt.)
680,00 zł 380,00 zł
szt.

Każde szycie, jakiego dokonywać trzeba w różnych dziedzinach medycyny, zawsze musi być wykonywane w sposób pewny i sprawny. W stomatologii, ze względu na konieczność zapewnienia maksymalnego komfortu pacjenta, a także ułatwienia pracującemu w trudno dostępnych miejscach lekarzowi, zagadnienie to ma szczególną wagę. Kluczowy jest tu więc odpowiedni dobór nici, które pozwolą uzyskać pewne potrzymanie zespajanych tkanek, a także oprą się naprężeniom powstającym podczas szycia i zaciskania węzła. Nici wchłanialne nie mogą ponadto tracić swoich właściwości zbyt wcześnie.

Znakomitą odpowiedzią na te potrzeby są nici Safil, które sklep stomatologiczny HelloDent oferuje w nader atrakcyjnej cenie. Dzięki gładkiej powierzchni nie powodują nadmiernego uszkadzania tkanek, giętkość zaś sprawia, że manipulowanie w niewielkiej przestrzeni nie nastręcza dużych trudności. Safil to nić, którą wybiera więc wielu lekarzy różnych specjalności.

Wybierając doskonałe nici Safil zyskujesz wygodę pracy i pewność odpowiednio długotrwałej siły podtrzymywania

Właściwe wyposażenie gabinetu sprawia, że poszczególne czynności wykonywane w ramach kolejnych zabiegów stają się znacznie łatwiejszymi, co przekłada się na sprawność pracy i skalę dyskomfortu, z jakim mierzyć się muszą pacjenci. Postępy w tym zakresie odnotowujemy już każdym obszarze – doskonała wchłanialna nić chirurgiczna Safil może być jednym niezbitych z tego dowodów. Jeśli takiego typu nici wymaga pożądany okres podtrzymywana, bądź inne względy związane z konkretnym zabiegiem, podczas którego zakładane będą szwy, wysoce odporne na rozciąganie nici Safil stanowią znakomity wybór, o czym przekonało się już wielu specjalistów.

Do oferty sklepu HelloDent zawsze wybieramy wyroby wysokiej jakości, zapewniające wygodę wykonywania zabiegów i pewność, że doskonale spełnią swoje zadanie. Wraz z jakością obsługi i korzystnymi cenami czyni to nas najlepszego partnera wspierającego pracę gabinetów stomatologicznych i innych placówek medycznych. Sprawnie realizowane zaopatrzenie w najwyższej klasy sprzęt, wyposażenie i wszystkie niezbędne akcesoria i materiały to niezbędny warunek zachowania zdolności do spełniania oczekiwań pacjentów. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie wychodzić naprzeciw potrzebom, jakie indywidualni klienci i lekarze stomatologii mają w tym zakresie. Zapraszamy.

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl