TRANSLATOR
 
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Ochrona przed ryzykiem zakażenia to jedno z tych zadań towarzyszących wszelkiego rodzaju czynnościom medycznym, w których nie może być żadnych kompromisów. Przestrzeganie ustalonych procedur, ale także właściwe zaopatrzenie placówek medycznych w tym zakresie, umożliwia utrzymanie bezpieczeństwa i wysokiego poziomu wykonywania usług. Gabinety stomatologiczne nie stanowią tutaj wyjątku. Odpowiedniej jakości fartuch chirurgiczny jednorazowy należy więc do nieodzownego wyposażenia wykonującego różnorodne zabiegi stomatologa.

Oferta sklepu HelloDent jest rezultatem całościowej analizy potrzeb, jakie w zakresie wyposażenia w sprzęt, akcesoria i inne produkty mogą mieć dentyści i pacjenci, toteż można w niej znaleźć szereg wysokiej jakości fartuchów. Potrzebujący ich lekarze bez trudu dobiorą spośród nich te najlepiej odpowiadające potrzebom wynikającym z rodzaju wykonywanych czynności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień, które realizujemy zawsze błyskawicznie.

Fartuch niesterylny zielony 10szt

Fartuch niesterylny zielony 10szt
Fartuch niesterylny zielony 10szt

Jednorazowy fartuch wykonany z flizeliny, niesterylny

Dostępność: chwilowy brak na magazynie

Cena: 24,00 zł

Fartuch sterylny XL 1szt

Fartuch sterylny XL 1szt
Fartuch sterylny XL 1szt

Fartuch chirurgiczny z włókniny SMMMS, jałowy

Dostępność: chwilowy brak na magazynie

Cena: 9,90 zł

Współczesny fartuch chirurgiczny jednorazowy to wygodna i skuteczna bariera dla cieczy i mikroorganizmów

Nieustanny postęp w produkcji różnorodnych materiałów przynosi konkretne korzyści dla pacjentów i wykonujących na nich wszelkiego rodzaju zabiegi lekarzy. Dostępny współcześnie fartuch chirurgiczny jednorazowy dalece przewyższa rozwiązania, jakie w tym zakresie stosowano przed laty. W naszej ofercie dostępne są wyroby sterylne i niesterylne, wykonane z różnych materiałów – wśród nich znajdują się m.in. fartuchy wykonane z materiału właściwościach hydrofobowych (odpychający ciecze), stanowiący skuteczną barierę dla wszelkich potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, a jednocześnie zapewniającego maksymalny komfort użytkowania.

Konstrukcje, jakimi charakteryzują się produkty, które włączyliśmy do naszej oferty, zaprojektowane są z myślą o maksymalnej wygodzie wykonywania wszelkich czynności przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa.

Wyposażenie gabinetu bądź jakiekolwiek innej placówki medycznej, w której dokonuje się zabiegów niosących ze sobą ryzyko zakażeń w tego rodzaju fartuchy należy do elementarnych potrzeb. Sklep HelloDent to najlepszy dostawca pozwalający ją zaspokoić – nasz asortyment obejmuje godne zaufania wyroby wysokiej jakości, o których przydatności przekonało się już wielu lekarzy. Dzięki błyskawicznej realizacji każdego zamówienia i fachowej obsłudze stanowimy skuteczne wsparcie w pracy każdego gabinetu.

do góry
facebook instagram kontakt mail
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl