Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Polerowanie

Filtry

Wyczyść filtry
Vector Fluid polerujący Vector Fluid polerujący
Vector Fluid polerujący 200ml Vector Fluid polish to zawiesina na bazie hydroksylapatytu i fosforanu wapnia , o świeżym zapachu mięty. Pomaga w bezbolesnym i minimalnie inwazyjnym czyszczeniu zębów, uzupełnień protetycznych oraz powierzchni korzeni przy użyciu systemu Vector. Dokładnemu płukaniu są poddawane zwłaszcza kieszonki dziąsłowe i znajdująca się w nich nieprzyrośnięta płytka bakteryjna, a biofilm i złogi poddziąsłowe delikatnie usuwane. Ponadto zmniejsza się liczba bakterii i endotoksyn.   Zalety produktu: wspomaga pod- i naddziąsłowe czyszczenie przy użyciu systemu Vector oraz bezbolesne leczenie nadaje się do czyszczenia powierzchni zębów, uzupełnień protetycznych oraz korzeni nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, glutenu, laktozy i fruktozy Opakowanie zawiera: 200ml
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
240,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lunos Pasta polerująca Super Soft Orange 50g Lunos Pasta polerująca Super Soft Orange 50g
Lunos Pasta polerująca Super Soft Orange 50g     Pasta polerska Super Soft Lunos jest drobnoziarnistą pastą polerującą. Lunos Super Soft o łagodnym działaniu, polecana do szczególnie wrażliwych i delikatnych powierzchni. Dzięki swej drobnoziarnistości (RDA < 5) zalecana jest do stosowania w profilaktyce stomatologicznej.   Zastosowanie: wokół implantów aparatów ortodontycznych elementów protetycznych do powierzchni wrażliwych w profilaktyce stomatologicznej   Pasta zawiera hydroksyapatyt, który oczyszcza i poleruje powierzchnie w niezwykle łagodny sposób oraz wspiera remineralizację szkliwa. Tworzy powłokę spowalniającą tworzenie się nowego osadu. Nadaje wysoki połysk oraz idealną gładkość czyszczonym powierzchniom. Usuwa miękkie osady i w delikatny sposób poleruje powierzchnie wrażliwe.   Zalety: nadaje wysoki połysk idealnie wygładza czyszczone powierzchnie zawiera hydroksyapatyt ścieralność na poziomie < 5 RDA spowalnia tworzenie się nowych osadów do polerowania delikatnych powierzchni wspiera remineralizację szkliwa drobnoziarnista   Pasta jest produktem medycznym, przeznaczonym wyłącznie do użytku, w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
74,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lunos Pasta polerująca 2 w 1 Orange 100g Lunos Pasta polerująca 2 w 1 Orange 100g
Lunos Pasta polerująca 2 w 1 Orange 100g     Pasta polerska Two in One Lunos, jest pastą do polerowania i jednoczesnego usuwania przebarwień. Pasta polerująca 2 w 1 dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, w krótkim czasie poleruje i usuwa przebarwienia. Pasta zawiera samoredukujące się cząstki ścieralne, które maleją i rozpadają się podczas polerowania. Dzięki takiej technice usuwane zostają złogi i przebarwienia a następnie powierzchnia czyszczona zostaje wypolerowana. Stosowanie: w profilaktyce stomatologicznej po skalingu po piaskowaniu   Pasta zawiera hydroksyapatyt.   Pasta jest produktem medycznym, przeznaczonym wyłącznie do użytku, w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DURR DENTAL
Cena:
99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Enhance System Kit - gumki polerskie Enhance System Kit - gumki polerskie
System do wstępnego polerowania na mokro wypełnień kompozytowych, kompomerowych i ormocerowych w rejonie zębów przednich i bocznych. Składa się z instrumentów ściernych o kształcie dysku, stożka i kielicha.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
476,00 zł
szt.
zobacz więcej
Enhance - gumki polerskie, 30szt. Enhance - gumki polerskie, 30szt.
System do wstępnego polerowania na mokro wypełnień kompozytowych, kompomerowych i ormocerowych w rejonie zębów przednich i bocznych. Składa się z instrumentów ściernych o kształcie dysku, stożka i kielicha.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
197,00 zł
zobacz więcej
Diamond Master Kit - zestaw do polerowania Diamond Master Kit - zestaw do polerowania
Diamond Master Kit - zestaw do polerowania   Zestaw do wykańczania i polerowania wszystkich materiałów do wypełnień.  Zalety produktu: uniwersalne zastosowanie do wszystkich rodzajów powierzchni zawiera wszystkie materiały niezbędne do wykańczania i polerowania materiałów do wypełnień   Diamond Excel pasta polerska 2g Zmikronizowana pasta polerska na bazie diamentu o bardzo drobnym ziarnie (2 do 4 mikronów). Zalety produktu: Może być stosowany ze wszystkimi materiałami do wypełnień. Nie spływa, co ułatwia pracę. Pasta jest rozpuszczalna w wodzie, co ułatwia usuwanie.   Diamond Pro dyski do polerowania  Elastyczne krążki z papieru ściernego dostępny w 4 gradacjach. Przeznaczone do wykańczania i polerowania wstępnego. Brak części metalowych zapobiega uszkodzeniom kompozytu podczas polerowania. Zalety produktu: gradacje krążków stosowane we właściwej kolejności (grube, średnie, drobne i bardzo drobne) dają pozwalają uzyskać bardzo gładką i jednolitą powierzchnię elastyczna forma umożliwia polerowanie na nieregularnych i skośnych powierzchniach krążki są proste w użyciu i przyspieszają pracę   Diamond Flex filcowe dyski do polerowania Elastyczne krążki filcowe stosowane do polerowania materiałów kompozytowych i szkliwa. Elastyczna forma umożliwia polerowanie na nieregularnych i skośnych powierzchniach. Do użytku z użyciem pasty polerskiej.  Zalety produktu: brak metalowych części na powierzchni dysku zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas polerowania krążki są proste w użyciu i przyspieszają pracę elastyczna forma umożliwia polerowanie na nieregularnych i skośnych powierzchniach   Opakowanie zawiera: 1x strzykawka Diamond Excel 2g 36x Diamond Pro 14x Diamond Flex 1x mandrela na prostnicę 1x mandrela na kątnicę  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: FKG
Cena:
179,00 zł
szt.
zobacz więcej
Diamond Flex 8/12mm - elastyczne dyski do polerowania 24szt. Diamond Flex 8/12mm - elastyczne dyski do polerowania 24szt.
Diamond Flex 8/12mm - filcowe dyski do polerowania 24szt.   Elastyczne krążki filcowe stosowane do polerowania materiałów kompozytowych i szkliwa. Elastyczna forma umożliwia polerowanie na nieregularnych i skośnych powierzchniach. Do użytku z użyciem pasty polerskiej.     Zalety produktu: brak metalowych części na powierzchni dysku zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas polerowania elastyczna forma umożliwia polerowanie na nieregularnych i skośnych powierzchniach krążki są proste w użyciu i przyspieszają pracę   Opakowanie zawiera: 24szt. krążków 1szt. mandrela    
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: FGM
Cena:
75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Diamond R - pasta polerska 4g Diamond R - pasta polerska 4g
Diamond R - pasta polerska 4g   Pasta polerska na bazie tlenku glinu o bardzo drobnej gradacji (6 do 8 mikronów), do ogólnego polerowania i nabłyszczania kompozytów.     Zalety produktu: Przyjemny miętowy smak. Nie spływa, co ułatwia pracę. Pasta jest rozpuszczalna w wodzie, co ułatwia usuwanie.   Opakowanie zawiera: 1x strzykawka o pojemności 4g.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: FGM
Cena:
60,00 zł
szt.
zobacz więcej
Diamond ACI / ACII - zestaw past polerskich 4g Diamond ACI / ACII - zestaw past polerskich 4g
Diamond ACI / ACII - zestaw past polerskich 4g   Zestaw past na bazie tlenku glinu przeznaczony do wstępnego wykańczania i wstępnego polerowania kompozytów i innych materiałów odtwórczych.   Zalety produktu: Dwie ziarnistości past w jednym zestawie: ACI - 80 mikronów oraz ACII - 30 mikronów. Nie spływa , co ułatwia pracę. Pasta jest rozpuszczalna w wodzie, co ułatwia usuwanie. Opakowanie zawiera: 1x strzykawka Diamond ACI 4g 1x strzykawka Diamond ACII 4g  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: FGM
Cena:
59,00 zł
zobacz więcej
Diamond Excel pasta polerska 2g Diamond Excel pasta polerska 2g
Diamond Excel pasta polerska 2g   Zmikronizowana pasta polerska na bazie diamentu o bardzo drobnym ziarnie (2 do 4 mikronów).   Zalety produktu: Może być stosowany ze wszystkimi materiałami do wypełnień. Nie spływa, co ułatwia pracę. Pasta jest rozpuszczalna w wodzie, co ułatwia usuwanie.   Opakowanie zawiera: strzykawkę o pojemności 2g.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: FGM
Cena:
60,30 zł 67,00 zł
szt.
zobacz więcej
    %
Nupro JAR pasta profilaktyczna 340g Nupro JAR pasta profilaktyczna 340g
NUPRO Plus Prophy Paste to pasta do czyszczenia i polerowania z fluorem. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
269,00 zł
Gumki Kenda Deluxe do polerowania kompozytów i ceramiki - 12 szt. Gumki Kenda Deluxe do polerowania kompozytów i ceramiki - 12 szt.
Gumki Kenda Deluxe to dwuetapowy system do polerowania kompozytów oraz ceramiki hybrydowej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
230,00 zł
zobacz więcej
Gumki Kenda Amalgam do polerowania amalgamatu - 12szt. Gumki Kenda Amalgam do polerowania amalgamatu - 12szt.
Gumki do dwustopniowego polerowania amalgamatów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
95,00 zł
zobacz więcej
Gumki Kenda UNICUS do polerowania na wysoki połysk - 12szt. Gumki Kenda UNICUS do polerowania na wysoki połysk - 12szt.
Przeznaczone do ostatecznego, dokładnego polerowania prac z ceramiki i twardych kompozytów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
230,00 zł
zobacz więcej
Gumki Kenda Nobilis do polerowania kompozytów i ceramiki - 100szt. Gumki Kenda Nobilis do polerowania kompozytów i ceramiki - 100szt.
Gumki Nobilis do kompozytów i ceramiki.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
1 275,00 zł
zobacz więcej
Gumki Kenda Nobilis do polerowania kompozytów i ceramiki - 12szt. Gumki Kenda Nobilis do polerowania kompozytów i ceramiki - 12szt.
Gumki Nobilis do kompozytów i ceramiki.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
155,00 zł
zobacz więcej
Gumki Kenda do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami - 100szt. Gumki Kenda do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami - 100szt.
Gumki przeznaczone do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
755,00 zł
zobacz więcej
Gumki Kenda do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami - 6szt. Gumki Kenda do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami - 6szt.
Gumki przeznaczone do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KENDA
Cena:
60,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium