Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Kompozyty płynne i kompomery

Filtry

Wyczyść filtry
 Neo Spectra ST Effects Intro Kit Strzykawki Neo Spectra ST Effects Intro Kit Strzykawki
Neo Spectra ST Effects współpracuje z kompozytem Neo Spectra ST w uproszczonej technice nakładania warstw. Neo Spectra ST Effects posiada 2 inne krycia, które doskonale uzupełniają uproszczony system nakładania warstw przy zastosowaniu 5 uniwersalnych odcieni Cloud.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
469,00 zł
szt.
zobacz więcej
 REVOLUTION FORMULA 2 - STRZYKAWKA 1G REVOLUTION FORMULA 2 - STRZYKAWKA 1G
Revolution™ Formula 2 jest światłoutwardzalnym, płynnym materiałem kompozytowym, przeznaczonym do wypełnień ubytków klasy III, IV i V.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: KERR
Cena:
40,00 zł
zobacz więcej
6x CHARISMA CLASSIC 4g + CHARISMA CLASSIC 4g A2* Gratis! 6x CHARISMA CLASSIC 4g + CHARISMA CLASSIC 4g A2* Gratis!
6x CHARISMA CLASSIC 4g + CHARISMA CLASSIC 4g A2* Gratis! Przy zakupie sześciu strzykawek Charisma Classic 4g, jedną strzykawkę Charisma Classic w odcieniu A2 otrzymasz Gratis*! *Dodatkowa strzykawka Charisma Classic 4g A2 wysyłana z biura Kulzer* CHARISMA CLASSIC 4g Charisma Classic jest pierwszym kompozytem zawierającym wypełniacz Microglass drugiej generacji. Nakładanie warstw w jednym kolorze nigdy nie było takie łatwe! Microglass® II powoduje, że widoczny rezultat jest zawsze rezultatem końcowym! Ze względu na optymalne dopasowanie współczynników załamania światła systemu macierzy i wypełniacza nowa technologia pozwala na uzyskanie wewnętrznego blasku koloru oraz do 56% łatwiejsze dopasowanie kolorów. Dzięki swojej kremowej konsystencji Charisma Classic umożliwia łatwe i szybkie modelowanie. Dodatkowo materiał ten wykazuje wyjątkowe właściwości pod kątem wykończenia i polerowania, które ułatwiają uzyskanie wysokiego połysku powierzchni. Prosta gama kolorów pozwala na wygodny dobór i dopasowanie kolorów. Przy tym jakość i niezawodność zostały połączone z łatwością opracowywania. Zalety produkty: łatwe stosowanie techniki jednokolorowej oraz bardziej naturalne wypełnienia wygodny wybór i dopasowanie kolorów łatwiejsze maskowanie przebarwień łatwe opracowywanie Dostępne kolory:  A1; A2; A3; A3,5; A4; B1; B2; B3; C2; OA2; OA3; OA3,5. Uwaga! Prosimy o podanie wybranych odcieni w komentarzu do zamówienia.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HERAEUS KULZER
Cena:
483,00 zł
szt.
zobacz więcej
Arkona Flow-Art  2g Arkona Flow-Art 2g
Światłoutwardzalny kompozyt o płynnej konsystencji, przeznaczony do szybkiego wypełniania ubytków. Najnowszej generacji kompozyt typu flow o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: ARKONA
Cena:
19,90 zł
zobacz więcej
Charisma Opal Flow  2x1,8g (A2+A3) Charisma Opal Flow 2x1,8g (A2+A3)
Charisma Opal Flow 2x1,8g      Charisma® OPALflow to nowe, innowacyjne uzupełnienie systemu OPAL. Dzięki możliwości bardzo dobrego kontrolowania lepkości prace minimalnie inwazyjne staną się jeszcze prostsze. Z uwagi na rzeczywistą charakterystykę kolorów, które w naturalny sposób naśladują kolor zęba, oraz pełny zestaw barw, system OPAL spełnia wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia pacjentom najlepszej obsługi w możliwie najkrótszym czasie. Nowy półpłynny kompozyt Charisma®OPALflow można zastosować do stworzenia naturalnie idealnych, wytrzymałych wypełnień. Kompaktowy system braw posiada 7 kolorów i może być łączony ze wszystkimi dostępnymi na rynku kompozytami na bazie akrylanów. Charisma®OPALflow daje się bardzo wygodnie opracowywać i jest najlepszym materiałem do wielu zastosowań.     Zastosowania: poszerzone lakowanie bruzd wypełnienia ubytków – jako pierwsza warstwa dla ubytków klasy I i II minimalnie inwazyjne wypełnienia klasy V wypełnienia klasy I i II w miejscach, które nie są narażone na siły żucia minimalnie inwazyjne wypełnienia klasy III drobne naprawy uzupełnień bezpośrednich i pośrednich, łączonych za pomocą odpowiedniego środka wiążącego     Zalety produktu: niewielki skurcz i wysoka wytrzymałość na zginanie, dla trwałości wypełnień bardzo duża nieprzepuszczalność dla promieni rentgenowskich, dla bezpiecznej diagnostyki niecieknąca strzykawka optymalne płynięcie dzięki właściwościom tiksotropowym (lepkość na życzenie) nieprzepuszczalność dla promieni rentgenowskich zapewniająca bezpieczne diagnozowanie i łatwość użycia pozwalająca na osiągnięcie wytrzymałych i bezpiecznych uzupełnień jest to idealna podbudowa dla kompozytu o wyższej lepkości   Kompozyt półpłynny zachowuje swój kształt i położenie bezpośrednio po zastosowaniu. Płynięcie następuje wyłącznie pod naciskiem instrumentu, ze względu na właściwości tiksotropowe. Dostępne kolory: A2 i A3 Opakowanie zawiera: 2x strzykawkę o pojemności 1,8 g.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HERAEUS KULZER
Cena:
158,00 zł
szt.
zobacz więcej
Charisma Opal Flow uzupełnienie 1,8g Charisma Opal Flow uzupełnienie 1,8g
Charisma OPALflow  to nowe, innowacyjne uzupełnienie systemu OPAL. Dzięki możliwości bardzo dobrego kontrolowania lepkości prace minimalnie inwazyjne staną się jeszcze prostsze. Z uwagi na rzeczywistą charakterystykę kolorów, które w naturalny sposób naśladują kolor zęba, oraz pełny zestaw barw, system OPAL spełnia wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia pacjentom najlepszej obsługi w możliwie najkrótszym czasie.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HERAEUS KULZER
Cena:
78,00 zł
zobacz więcej
CLEARFIL MAJESTY ES Flow Hight – wysoka płynność 2,7g CLEARFIL MAJESTY ES Flow Hight – wysoka płynność 2,7g
Uniwersalny, światłoutwardzalny kompozyt o płynnej konsystencji, przeznaczony do wszystkich klas ubytków. Jego formułę oparto o innowacyjną i unikalną technologię nanodyspesji (rozproszenie maksymalnej ilości nano- i mikrowypełniaczy w macierzy kompozytu – 78% wagowo i 64% objętościowo).
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Kuraray
Cena:
189,00 zł
CLEARFIL MAJESTY ES-2 Classic CLEARFIL MAJESTY ES-2 Classic
Światłoutwardzalny kompozyt do wykonywania estetycznych uzupełnień.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Kuraray
Cena:
199,00 zł
CLEARFIL MAJESTY ES-2 Premium CLEARFIL MAJESTY ES-2 Premium
Wysokiej jakości światłoutwardzalny materiał kompozytowy do estetycznej odbudowy ubytków w zębach przednich i bocznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Kuraray
Cena:
199,00 zł
CLEARFIL MAJESTY ES-2 Universal (U) do ubytków w odcinku bocznym 3,6g CLEARFIL MAJESTY ES-2 Universal (U) do ubytków w odcinku bocznym 3,6g
Światłoutwardzalny, nieprzepuszczający promieniowania, materiał do uzupełnień protetycznych, zapewniającym dokładne dopasowanie koloru, dobrą polerowalność i doskonałe właściwości fizyczne - produkt idealny do uzupełnień zębów w obszarze bocznym.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Kuraray
Cena:
199,00 zł
CLEARFIL MAJESTY ES-2 Universal do ubytków w odcinku przednim 3,6g CLEARFIL MAJESTY ES-2 Universal do ubytków w odcinku przednim 3,6g
Światłoutwardzalny, nieprzepuszczający promieniowania, materiał do uzupełnień protetycznych, zapewniającym dokładne dopasowanie koloru, dobrą polerowalność i doskonałe właściwości fizyczne - produkt idealny do uzupełnień zębów w obszarze przednim.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Kuraray
Cena:
199,00 zł
CLEARFIL Repair KIT CLEARFIL Repair KIT
Uniwersalny zestaw do bezpośredniej naprawy uszkodzonych, stałych uzupełnień protetycznych podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Kuraray
Cena:
1 270,00 zł
szt.
zobacz więcej
Compoglass F Cavifil - światłoutwardzalny materiał do wypełnień na bazie kompomerów 20x0.25g Compoglass F Cavifil - światłoutwardzalny materiał do wypełnień na bazie kompomerów 20x0.25g
Światłoutwardzalny, jednoskładnikowy, kompomerowy materiał do wypełnień, w postaci pasty, uwalnia fluor w wysokim stężeniu - Compoglass F łączy zalety cementów szklano-jonomerowych i światłoutwardzalnych materiałów złożonych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
339,00 zł
zobacz więcej
Dyract XP 20x0,25g Dyract XP 20x0,25g
Następca Dyract eXtra. Materiał zapewnia długotrwały efekt kariostatyczny, posiada przyjemną w pracy konsystencję i krótki czas naświetlania.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: DENTSPLY
Cena:
275,00 zł
zobacz więcej
Empress Direct Flow - strzykawka 1,8g Empress Direct Flow - strzykawka 1,8g
Światłoutwardzalny, nanohybrydowy, kompozyt produkowany w trzech kolorach. Ten materiał kompozytowy jest używany do tworzenia bardzo estetycznych uzupełnień w przedniej części.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
163,00 zł
zobacz więcej
Evetric Assortment 8x3.5g Evetric Assortment 8x3.5g
Uniwersalny kompozyt nanohybrydowy najnowszej generacji. Naturalnie wyglądające wypełnienia zarówno w zębach przednich, jak i bocznych, dzięki różnym stopniom przezierności zębiny i szkliwa. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
699,00 zł
szt.
zobacz więcej
ExciTE F 2x5g ExciTE F 2x5g
Światłoutwardzalny, jednokomponentowy, materiał łączący - uwalniający fluor. Zalecany podczas wypełnień ubytków materiałami kompozytowymi i kompomerowymi a także podczas adhezyjnego cementowania uzupełnień całoceramicznych i kompozytowych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
919,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtek Bulk Fill Flowable - kapsułki 15 x 0,2g Filtek Bulk Fill Flowable - kapsułki 15 x 0,2g
Płynny materiał kompozytowy, który zapewnia szybką i łatwą metodę wypełniania w 4mm warstwach; zmniejsza ilość etapów i skraca czas pracy.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: 3M ESPE
Cena:
270,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium