Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Karpule

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
Karpula typ 3 koła z aspiracją 1,8ml Karpula typ 3 koła z aspiracją 1,8ml
Karpula typ 3 koła z możliwością aspiracji, wykonana z wysokiej jakości stali chirurgicznej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Karpula typ łamany z możliwością aspiracji 1,8ml Karpula typ łamany z możliwością aspiracji 1,8ml
Karpula typ łamany z możliwością aspiracji, wykonana z wysokiej jakości stali chirurgicznej.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
105,00 zł
szt.
zobacz więcej
Karpula typ Euro z możliwością aspiracji 1,8 ml Karpula typ Euro z możliwością aspiracji 1,8 ml
Karpula typ Euro z możliwością aspiracji, posiadająca ząbki pokryte powłoką ceramiczną odporną na korozję. Wykonana z wysokiej jakości stali chirurgicznej.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Karpula Pluraject 2 Karpula Pluraject 2
Karpula Pluraject to strzykawka z gwintem metrycznym, umożliwiającą aktywną i pasywną aspirację.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: 3M ESPE
Cena:
583,00 zł
Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - ŁAMANA -2466 Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - ŁAMANA -2466
Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - ŁAMANA -2466     Karpula służy do podania pacjentowi znieczulenia miejscowego. Jest narzędziem dużo bardziej bezpiecznym i komfortowym w porównaniu do standardowych strzykawek jednorazowych. Karpula posiada niezawodny mechanizm zawiasowy ułatwiający szybkie mocowanie ampułek. Przeznaczona do znieczulenia nasiękowego w dziąsło w bezpośrednią okolicę zęba  oraz przewodowego-donerwowego, jak również okołonerwowego.     Cechy produktu: rodzaj końcówki do aspiracji: spirala uchwyt: dwa poprzeczne tłok działa płynnie, dając pełną kontrolę nad ilością aplikowanego znieczulenia zapewnia komfort pacjentowi w czasie regularnej i stopniowej iniekcji łatwe użycie jedną ręką lekka oraz ergonomiczna konstrukcja obracane anatomiczne poprzeczne uchwyty dopasowują się do układu dłoni, co wspomaga komfort w prawidłowo przeprowadzanej technice znieczulenia wykonanie ze stali nierdzewnej (tłok) i mosiądzu pokrytego warstwą chromu     Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HOSSA
Cena:
59,90 zł
szt.
zobacz więcej
Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - STANDARD - POPRZECZNA Z KOŁEM - 2462A Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - STANDARD - POPRZECZNA Z KOŁEM - 2462A
  Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - STANDARD - POPRZECZNA Z KOŁEM - 2462A     Karpula służy do podania pacjentowi znieczulenia miejscowego. Jest narzędziem dużo bardziej bezpiecznym i komfortowym w porównaniu do standardowych strzykawek jednorazowych. Przeznaczona do znieczulenia nasiękowego w dziąsło w bezpośrednią okolicę zęba oraz przewodowego-donerwowego, jak również okołonerwowego.     Cechy produktu: rodzaj końcówki do aspiracji: spirala uchwyt: poprzeczny z kołem tłok działa płynnie, dając pełną kontrolę nad ilością aplikowanego znieczulenia zapewnia komfort pacjentowi w czasie regularnej i stopniowej iniekcji łatwe użycie jedną ręką lekka oraz ergonomiczna konstrukcja obracany regularny uchwyt poprzeczny z kołem dopasowuje się do układu dłoni, co wspomaga komfort w prawidłowo przeprowadzanej technice znieczulenia wykonanie ze stali nierdzewnej (tłok) i mosiądzu pokrytego warstwą chromu   Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HOSSA
Cena:
59,90 zł
szt.
zobacz więcej
Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - PROSTA - TRAPEZ Z KOŁEM - 2462 Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - PROSTA - TRAPEZ Z KOŁEM - 2462
  Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - PROSTA - TRAPEZ Z KOŁEM - 2462     Karpula służy do podania pacjentowi znieczulenia miejscowego. Jest narzędziem dużo bardziej bezpiecznym i komfortowym w porównaniu do standardowych strzykawek jednorazowych. Karpula posiada niezawodny mechanizm zawiasowy ułatwiający szybkie mocowanie ampułek. Przeznaczona do znieczulenia nasiękowego w dziąsło w bezpośrednią okolicę zęba oraz przewodowego-donerwowego, jak również okołonerwowego.   Cechy produktu: rodzaj końcówki do aspiracji: spirala uchwyt: trapez z kołem tłok działa płynnie, dając pełną kontrolę nad ilością aplikowanego znieczulenia zapewnia komfort pacjentowi w czasie regularnej i stopniowej iniekcji łatwe użycie jedną ręką lekka oraz ergonomiczna konstrukcja obracane anatomiczne poprzeczne uchwyty dopasowują się do układu dłoni, co wspomaga komfort w prawidłowo przeprowadzanej technice znieczulenia wykonanie ze stali nierdzewnej (tłok) i mosiądzu pokrytego warstwą chromu   Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HOSSA
Cena:
59,90 zł
szt.
zobacz więcej
Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - 3 KOŁA - 2461 Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - 3 KOŁA - 2461
    Karpula z aspiracją ręczną 1.8 ml - 3 KOŁA - 2461     Karpula służy do podania pacjentowi znieczulenia miejscowego. Jest narzędziem dużo bardziej bezpiecznym i komfortowym w porównaniu do standardowych strzykawek jednorazowych. Karpula posiada niezawodny mechanizm zawiasowy ułatwiający szybkie mocowanie ampułek. Przeznaczona do znieczulenia nasiękowego w dziąsło w bezpośrednią okolicę zęba oraz przewodowego-donerwowego, jak również okołonerwowego.     Cechy produktu: rodzaj końcówki do aspiracji: spirala uchwyt: 3 koła tłok działa płynnie, dając pełną kontrolę nad ilością aplikowanego znieczulenia zapewnia komfort pacjentowi w czasie regularnej i stopniowej iniekcji łatwe użycie jedną ręką lekka oraz ergonomiczna konstrukcja trzy pierścienie w uchwycie skutkują stabilnym ułożeniem w dłoni, co przyczynia się do prawidłowej techniki znieczulenia wykonanie ze stali nierdzewnej (tłok) i mosiądzu pokrytego warstwą chromu   Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: HOSSA
Cena:
59,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium