Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Jednorazowe

Filtry

Wyczyść filtry
HAPPY MORNING TRAVEL KIT jednorazowe szczotki z pastą 50 szt. HAPPY MORNING TRAVEL KIT jednorazowe szczotki z pastą 50 szt.
50 sztuk jednorazowych szczotek wraz z pastą w 5 pastelowych kolorach. Happy Morning to jednorazowe szczotki do zębów o miękkim i delikatnym włosiu, Zapewniają dokładne czyszczenie zębów, nie podrażniając przy tym dziąseł. Każda szczotka zapakowana jest w higieniczne, hermetycznie zamknięte foliowe woreczki.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
137,50 zł
szt.
zobacz więcej
HAPPY MORNING jednorazowe szczotki nasączone pastą 100 szt. HAPPY MORNING jednorazowe szczotki nasączone pastą 100 szt.
Happy Morning jednorazowe szczotki do zębów o miękkim i delikatnym włosiu, nasączone pastą. Zapewniają dokładne czyszczenie zębów, nie podrażniając przy tym dziąseł. Każda szczotka zapakowana jest w higieniczne, hermetycznie zamknięte foliowe woreczki.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
132,00 zł
szt.
zobacz więcej
HAPPY MORNING jednorazowe szczotki 100 szt. HAPPY MORNING jednorazowe szczotki 100 szt.
Happy Morning jednorazowe szczotki do zębów o miękkim i delikatnym włosiu. Zapewniają dokładne czyszczenie zębów, nie podrażniając przy tym dziąseł. Każda szczotka zapakowana jest w higieniczne, hermetycznie zamknięte foliowe woreczki.
Rozwiń więcej
Zwiń
Cena:
132,00 zł
szt.
zobacz więcej
Feelo Universal Once, jednorazowa miękka szczoteczka do zębów Feelo Universal Once, jednorazowa miękka szczoteczka do zębów
Jednorazowa szczoteczka do zębów marki Feelo charakteryzuje się miękkim i delikatnym włosiem. Zapewnia wyjątkowo dokładne czyszczenie zębów. Główka szczoteczki ma podłużny kształt,  co ułatwia manewrowanie szczoteczką  w jamie ustnej i skuteczne czyszczenie wszystkich zębów. Delikatnie wycieniowane końcówki włókien skuteczniej docierają do przestrzeni miedzyzębowych, usuwając z nich nagromadzoną płytkę nazębną. Ergonomiczny uchwyt zapewnia stabilne trzymanie szczoteczki w dłoni. Idealne rozwiązanie do szkół, hoteli lub gabinetów stomatologicznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Feelo
Cena:
0,60 zł
szt.
zobacz więcej
WELLSAMED szczoteczki jednorazowe z pastą - 100szt. WELLSAMED szczoteczki jednorazowe z pastą - 100szt.
Jednorazowe szczoteczki do zębów nasączone pastą, przydatne w sytuacjach awaryjnych. Rękojeść wykonana jest z polistyrenu dopuszczonego do kontaktu z żywnością (PS), włosie z nylonu.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Wellsamed
Cena:
59,90 zł
szt.
zobacz więcej
Szczoteczka jednorazowa z pastą - różne kolory Szczoteczka jednorazowa z pastą - różne kolory
Szczoteczka jednorazowa z pastą o delikatnym odświeżającym smaku mięty.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: AKZENTA
Cena:
0,59 zł
zobacz więcej
Szczoteczka jednorazowa do fluoryzacji Szczoteczka jednorazowa do fluoryzacji
Zalety  szczoteczki: Kapsułka zabezpieczająca: zapewnia odpowiednią ochronę do czasu użycia produktu. Elastyczne włosie szczoteczki ułatwia mycie zębów, nie podrażnia dziąseł. Ergonomiczny kształt rączki pozwala na wygodę użytkowania. Niewielkie gabaryty produktu ułatwiają jego transport oraz przechowywanie. Szczoteczka w 100% nadaje się do recyklingu, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska.   ZASADY SZCZOTKOWANIA STOSOWANE W SZKOLE POD NADZOREM PIELĘGNIARKI:   Trzymając szczoteczkę w jednej ręce, należy chwycić kapsułkę umieszczoną na główce szczoteczki palcami drugiej ręki i oderwać ją, aby odkryć włosie. Na szczoteczkę nałożyć około 1 cm żelu i rozpocząć szczotkowanie przez 2-3 min.   Szczotkować według określonego schematu, np. od ostatnich zębów trzonowych w kierunku zębów przednich po obu stronach w szczęce i żuchwie. Szczotkować wszystkie powierzchnie zębowe (policzkowe, podniebienne, językowe i na końcu - żujące). Nie płukać ust oraz nie przyjmować pokarmów ani płynów przez około 30 min po zabiegu.  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: POZOSTALI
Cena:
0,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium