Wybierz strefę, w której chcesz robić zakupy:

Strefa Stomatologa

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Chirurgia, Profilaktyka, Dezynfekcja i Inne

Strefa Klienta Indywidualnego

Szczoteczki do zębów, Pasty do zębów, Płyny do płukania jamy ustnej, Nici i Inne

Znajdujesz się w strefie:

Strefa Stomatologa

Strefa Klienta Indywidualnego

Do implantów

Filtry

Producent
Przedział cenowy
od
do
Wyczyść filtry
PARO Interspace Brush F, szczoteczka do przestrzeni międzyzębowych, 1 szt. PARO Interspace Brush F, szczoteczka do przestrzeni międzyzębowych, 1 szt.
PARO INTERSPACE BRUSH F szczoteczka do przestrzeni międzyzębowych, 1 szt.   Paro  to połączenie higieny jamy ustnej i szwajcarskiej innowacji. Rezultat tego połączenia to  unikalny system profilaktyki, który oferuje wiele narzędzi z zakresu ochrony jamy ustnej, szczoteczek do zębów i ochrony przestrzeni międzyzębowych. Od ponad 45 lat Paro jest obecne w domach na całym świecie. Innowacja, trwałość i dbałość o szczegóły składają się na fundamenty filozofii firmy Paro i są odzwierciedlane we wszystkich dostępnych produktach. Szczoteczki jednopęczkowe to specjalny rodzaj szczoteczki do zębów, które mają tylko jeden pęczek włosia. Często są nazywane szczoteczami pęczkowymi lub szczoteczkami z jednym pędzelkiem. Szczoteczki jednopęczkowe mają mniejszą głowicę niż szczoteczki wielopęczkowe, dzięki czemu są bardziej skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc. Pęczek z włosiem jest ustawiony pod kątem, co ułatwia czyszczenie zębów trzonowych i miejsc za ósemkami, gdzie często powstają głębokie kieszenie. W kieszonkach tych gromadzą się resztki pokarmowe, które nie oczyszczane zaczynają się rozkładać i dochodzi wtedy do powstania stanu zapalnego. Dzięki użyciu szczoteczki pęczkowej łatwiej docierać do obszarów, w które tradycyjne szczoteczki wielopęczkowe mają trudniejszy dostęp.  W szczoteczce Paro Intersace Brush F możesz zamontować dwie końcówki z serii isolaF. Dopasuj końcówkę do swoich potrzeb i dobierz kształt, długość, szerokość. Zestaw zawiera dwustronną szczoteczkę Paro Interspace brush F + dwie końcówki Paro Interspace brush F. Rekomendujemy: Zalety: dwustronna szczoteczka do przestrzeni międzyzębowych, polecana przy aparatach ortodontycznych, dla osób z paradontozą i chorobami przyzębia, doskonała do czyszczenia ósemek i trudno dostępnych miejsc, możliwość montażu dwóch różnych końcówek, samodzielna możliwość stworzenia szczoteczki dostosowanej do naszych indywidualnych potrzeb, wyprodukowano w Szwajcarii.   Właściwości:   Opakowanie:  szczoteczka w blistrze 1 szt. (kolor wysyłany losowo)  
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Paro
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
PARO exS39  bardzo miękka, dwufunkcyjna szczoteczka do zębów 2 w 1, 1 szt. PARO exS39 bardzo miękka, dwufunkcyjna szczoteczka do zębów 2 w 1, 1 szt.
PARO exS39 bardzo miękka szczoteczka do zębów 2 w 1, 1 szt.   Paro  to połączenie higieny jamy ustnej i szwajcarskiej innowacji. Rezultat tego połączenia to unikalny system profilaktyki, który oferuje wiele narzędzi z zakresu ochrony jamy ustnej, szczoteczek do zębów i ochrony przestrzeni międzyzębowych. Od ponad 45 lat Paro jest obecne w domach na całym świecie. Innowacja, trwałość i dbałość o szczegóły składają się na fundamenty filozofii firmy Paro i są odzwierciedlane we wszystkich dostępnych produktach.   Szczoteczka  Paro exS39 jest dla osób o wrażliwych dziąsłach, ma wyjątkowo gęste i bardzo miękkie włosie, które idealnie doczyszcza powierzchnię zębów, jednocześnie dbając o delikatne dziąsła. Najwyższej jakości włókna w optymalnej ilości (z 39 pęczkami) są osadzone w pęczkach i rozmieszczone w odległościach zapewniających swobodny przepływ powietrza. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zapobiega długo utrzymującej się wilgoci włosia szczoteczki, powodującej namnażanie się grzybów oraz bakterii na powierzchni główki. W szczoteczkach do zębów Paro rączka maksymalnie zwęża się przy główce. Dzięki temu komfort mycia nawet najbardziej odległych zębów jest nieporównywalnie większy niż w tradycyjnych szczoteczkach. Szczoteczki do zębów Paro 2 w 1 jako jedyne posiadają możliwość instalacji aż  10 końcówek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i szczelin wokół aparatów ortodontycznych. Rekomendujemy:  Zalety: szczoteczka posiada bardzo miękkie włosie, polecana przy aparatach ortodontycznych, doskonała do czyszczenia ósemek, dwufunkcyjność szczoteczki z możliwością instalacji aż 10 różnych końcówek (w osobnej sprzedaży), ergonomiczny uchwyt, wyprodukowano w Szwajcarii.       Właściwości: Opakowanie:  szczoteczka w blistrze 1 szt. (kolor wysyłany losowo)
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: Paro
Cena:
19,90 zł
szt.
zobacz więcej
TePe Compact Tuft - szczoteczka jednopęczkowa blister TePe Compact Tuft - szczoteczka jednopęczkowa blister
Stabilny uchwyt i gęsty, mocny kępek włosia sprawiają, że szczotka jest idealna do precyzyjnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Szczoteczka nadaje się także do czyszczenia implantów, nasadek do protez, aparatów stałych lub wzdłuż linii dziąseł. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TePe
Cena:
10,90 zł
szt.
zobacz więcej
TePe Implant Orthodontic Brush - szczoteczka do czyszczenia implantów i stałych aparatów ortodontycznych TePe Implant Orthodontic Brush - szczoteczka do czyszczenia implantów i stałych aparatów ortodontycznych
Specjalna szczoteczka do zębów przeznaczona do czyszczenia wzdłuż implantów i aparatów stałych - ma miękkie włókna w dwóch rzędach, wyjątkowo wąską główkę szczoteczki oraz długą, cienką szyjkę, co ułatwia dostęp i czyszczenie blisko implantów i drutów ortodontycznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TePe
Cena:
12,90 zł
szt.
zobacz więcej
TePe Universal Care - szczoteczka do implantów i aparatów ortodontycznych TePe Universal Care - szczoteczka do implantów i aparatów ortodontycznych
Szczoteczka o unikalnym kącie ułatwiająca dostęp do trudno dostępnych miejscach. Optymalna do czyszczenia zębów cofniętych, aparatów ortodontycznych, aparatów retencyjnych lub implantów.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TePe
Cena:
12,90 zł
szt.
zobacz więcej
TePe Compact Tuft - szczoteczka jednopęczkowa cello TePe Compact Tuft - szczoteczka jednopęczkowa cello
Stabilny uchwyt i gęsty, mocny kępek włosia sprawiają, że szczotka jest idealna do precyzyjnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Szczoteczka nadaje się także do czyszczenia implantów, nasadek do protez, aparatów stałych lub wzdłuż linii dziąseł. 
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: TePe
Cena:
9,90 zł
szt.
zobacz więcej
MIRADENT  I-PROX CHX szczotki międzyzębowe nasączone chlorheksydyną 6 szt. MIRADENT I-PROX CHX szczotki międzyzębowe nasączone chlorheksydyną 6 szt.
Szczoteczeki międzyzębowe z serii Miradent I-Prox CH są nasączone chlorheksydyną, przeznaczone są do czyszczenia przestrzeni między zębami.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
20,00 zł
zobacz więcej
MIRADENT I PROX P szczotka szczoteczka jednopęczkowa z 4 wymiennymi końcówkami MIRADENT I PROX P szczotka szczoteczka jednopęczkowa z 4 wymiennymi końcówkami
Szczoteczka pęczkowa I-Prox-P z punktowym zakończeniem włosia optymalnie uzupełnia technikę szczotkowania. Nadaje się do bezpiecznego i dokładnego czyszczenia brodawek dziąsłowych i miejsc wzdłuż przydziąśla. Szczoteczki czyszczą także zamki ortodontyczne, implanty, kieszonki dziąsłowe i usuwają resztki pokarmowe z małych przestrzeni.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: MIRADENT
Cena:
22,00 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX CS 708 IMPLANT/ORTHO szczoteczka jednopęczkowa cello CURAPROX CS 708 IMPLANT/ORTHO szczoteczka jednopęczkowa cello
CS 708 Implant & Ortho - szczoteczka manualna jednopęczkowa     Szczoteczka CS 708 została zaprojektowana z myślą o skutecznym czyszczeniu implantów, aparatów ortodontycznych oraz stałych protez. Kompaktowa główka zawiera 7 pęczków o długości włosia 8 mm. Giętka szyjka szczoteczki zapewnia łatwe i precyzyjne dotarcie do skomplikowanych miejsc.      Zalety szczoteczki: kompaktowa główna i giętka szyjka szczoteczki zapewniają łatwe i precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc elastyczny, giętki uchwyt szczoteczki, umożliwiający swobodną pracę główki super miękkie włosie CUREN ® o grubości 0,12 mm 5 x mniejsza absorbcja wody, niż w przypadku nylonowego włosia: pozostaje ono sztywne i dzięki temu skuteczne w oczyszczaniu płaski uchwyt umożliwiający większą kontrolę szczoteczka CS 708  została zaprojektowana z myślą o skutecznym czyszczeniu implantów, aparatów stomatologicznych oraz stałych protez     Opakowanie zawiera: 1szt.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CURAPROX
Cena:
25,50 zł
CURAPROX CPS 508 Soft&Implant końcówki do szczoteczek międzyzębowych 5 sztuk czarne CURAPROX CPS 508 Soft&Implant końcówki do szczoteczek międzyzębowych 5 sztuk czarne
 Końcówki do szczoteczek międzyzębowych - od 2,0 do 4,5-8,5 mm czarne
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CURAPROX
Cena:
35,50 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX CPS 24 Strong&Implant końcówki do szczoteczek międzyzębowych 5 szt - pomarańczowe CURAPROX CPS 24 Strong&Implant końcówki do szczoteczek międzyzębowych 5 szt - pomarańczowe
 Końcówki do szczoteczek międzyzębowych - 2,0 - 4,4 mm pomarańczowe
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CURAPROX
Cena:
34,90 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX CS 1009 SINGLE szczoteczka jednopęczkowa CURAPROX CS 1009 SINGLE szczoteczka jednopęczkowa
 Szczoteczka jednopęczkowa idealna do aparatów ortodontycznych.
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CURAPROX
Cena:
23,00 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX CS 1006 SINGLE szczoteczka jednopęczkowa CURAPROX CS 1006 SINGLE szczoteczka jednopęczkowa
Szczoteczka jednopęczkowa dla perfekcyjnego mycia zębów
Rozwiń więcej
Zwiń
Producent: CURAPROX
Cena:
23,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium